• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica no ako moja stale nic???? nas riadne natahuju...
18. okt 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil asi mě to bolelo fakt tím, že jsem byla stažená z těch ovu bolestí :unamused: tak to je přesné, taky mám od včerejška pocit, že mi ten levý vaječník exploduje a bojím se dělat rychlé pohyby, to vždycky pěkně zabolí. pro mě je to nové, přijde mi že ty minulé cykly s pregnylem ovu snad ani neproběhla :pensive:
18. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 my do centra zatím nechodíme, dělají nám to v nemocnici na ambulanci a právě že o víkendu toto ani nedělají :frowning2: ale většinou to vyšlo tak, že jsme víkend nepotřebovali
18. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta píchala sis sama? Já se toho sama bojímm :unamused: no v úterý jdeme proto, že o víkendech toto nedělají, nechodíme do centra ale do nemocnice a na ambulanci toto provádějí, a v pondělí zas nemůže manž. má bohužel službu, kterou nelze přehodit :frowning2: tak tiše doufám, že nebude v úterý pozdě. I když já ovulku mívám až tak 15, 16, 17 DC jak kdy. Tak uviídme. Proto si právě říkám, jestli nepíchnout pregnyl až v pondělí ráno.
18. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak ja som pregnyl este nemala tak neviem porovnat ..a neviem teda ani ci to je z neho abo to je normalne po IUI alebo to je ovulka... hmm vsak nieco z toho snad bude :slight_smile:
18. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a kedy ides na iui??? pekne dva folikuliki..:slight_smile: super.:slight_smile: ja chodim do BA ISCARE a ty??? kolko mali mm??
18. okt 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci lebo folikulky mas velke aj skor preco ta dali az utorok??aspom moj nazor..
18. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci taky jsem se bála, ale když ti nic jiného nezbyde, tak si to píchneš, uvidíš :wink:
aha, tak to je naprd :unamused: v pondělí ne-e když v úterý jdeš, normálně bych píchla v neděli večer :wink:
18. okt 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to bude asi ta ovulka :wink:
fakt bych chtěla vidět co se v nás teď odehrává :grinning:
18. okt 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta já mám na to švagrovou, ale říkám si, že bych to zkusila sama. musím to od ní pořádně okoukat :slight_smile: spíš se bojím toho, abych si třeba nenapíchla nějaký nerv nebo tak něco, toho se asi bojím... kolik jsi měla jednotek pregnylu 5000 nebo 10000? a do jakého centra chodíte? ten pregnyl nechám určitě raději na tu neděli, i doktor to říkal, tak to nechám :slight_smile:
18. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak ty nás pekne natahujes s tym vysledkom .... :slight_smile:
18. okt 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 no ja mám 24, zachvíľku 25... :slight_smile:) lenže mám aj iné zdravotné problémy a preto sa mi moc nechce čakať... no toto je môj druhý pokus IUI, bola som už aj na zákroku, kde mi zisťovali priechodnosť vajíčkovodov a bolo to OK, ale aj tak to nevyšlo, dúfam, že teraz:slight_smile:) no ja som platila 100 + 25 injekcia, a manžel bol 2x na spermiograme za 20 EUR a raz za 120... takže poteší... no len keby to vyšlo tak mi je to všetko jedno... a plne ťa chápem ja si tiež všeličo namýšľam:slight_smile:) a akú máš diagnozu?
18. okt 2012 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 Tiez som bola na laparoskopii na zistenie priechodnosti a prechodne boli, len mi zistili endometriozu, s ktoreou by sa to vraj malo podarit. . .tak to o dost viac platis, mna IUI stalo 82 a injekcia par centov. . . kedy sa chystas robit prvy test?
18. okt 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja tak už som tu musela ísť si dať pichnúť pregnyl a zajtra o 9.00 mám byť v GF....som zvedavá, že či to nedoplietli náhodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ale mala som ísť o 7.30, ale ja sa nemám ako dostať do Blavy tak mám prísť na deviatu....že keď sú spermie od darcu tak nevadí, keď prídem aj neskôr...... :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzullik1001 idem zajtra o 9.00 do GF na IUI.. :slight_smile: ..a folíky mali 18 a 23mm..... :grinning:
18. okt 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
18. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aj som si myslela ze si utekala na pregnyl :slight_smile: bo vsak zaspat by si len tak nezaspala ked cakas telefon a keby aj elektriku ste nemali mas mobil :slight_smile: ....nooo takže ma dobiehaš :slight_smile: už len deň je rozdiel :slight_smile: a že nerastú ....a vieš o tom že 2.10. je deň ked sa dozvieme obe naraz výsledok? ja mám 14.deň prvého a to je sviatok ...takže na krv idem ako ty :slight_smile: keby si išla na krv do gf tak sa stretneme :slight_smile: ale to asi nepôjdeš...teším sa moja s tebou...pekne spolu od žačiatku až do konca :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 co sa deje? robila si test? alebo???
18. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 coooooo moja?
18. okt 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil waw ty uz ides zajtra??super chiiiii
18. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil čo ty vieš možno že budem musieť na krv ísť do GF a stretneme sa tam.....a aj zajtra by sme mohli dať kafé...čo ty na to?.... :wink:...bože ja idem zajtra sama do Blavy....bojíííííííím bojíííííííím... :frowning2: ..ešte som sama nebola ved ja sa stade nevrátim za týždeň domov..... :grinning: :grinning:
18. okt 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2lil jooj to malo patrit rojnici chhiii
18. okt 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil a ty moja bud v klude aby deticky sa ujaly tak ako maju :grinning: chiiii
18. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica som ti chcela napisat ze sa tesim ze uz ides aj ty... chiii nakoniec tu bubu dalsie 2 mamicky :D
18. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica joooj moja doobeda má maly gymnastiku a potom ide spat ...stiham az tak po 16tej ale to ty uz aj doma budes :unamused: ...ci ostávaš tu spať ked aj tak ste chceli v sobotu prist?
18. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 hej moja idem už zajtra....akurát som si bola dať pichnúť pregnyl....auuuuuuu trochu to zaštípalo.... :grinning:
18. okt 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 som ja az moc kludna :slight_smile: po tolkom strese ma uz asi nic nedostane tak skoro heheheh
18. okt 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hmmmm tak škoda a pôjdem asi domov neviem čo by som tam celý deň robila a ešte k tomu sama....budem mať problém sa zorientovať.... :frowning2: :frowning2:
18. okt 2012 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to nic ale ides a ides skor ako si si myslela toje parada chiii :grinning: ja este vzdy cakam mrchu :rolling_eyes:
18. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale neboj zvládneš ... :slight_smile: teším sa s tebou... držím moc palce a poprosím potom z vlaku podrobné info :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok