• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil presne tak zabudni na to a hotovo...aj ony su ludia a maju vela toho no nie??a ako to prebiehalo???uz aj ja chcem ist kokos...
18. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to co som nikomu neadresovala bolo pre teba...dnes mi to proste ideeee :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jasné moja hneď dám vedieť, že ako to dopadlo.... :grinning: ...a ďakujem za palčeky.....dúfam, že to sestrička nedoplietla keď som jej povedala, že prídem len na deviatu a nie na pol ôsmu...... :frowning2:
18. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ked si odmyslim vsetok ten zmetok okolo tak.... v pohode .. rano manzel odovzdal material ten sa centrifugoval a o pol 9 ma zavolali ... povedali kam mam ist co mam urobit a dosla dr este s dvoma jedna skontrolovala udaje dalsia drzala striekacku s materialom a dr kukala kam bude triafat :slight_smile: potom sme riesili tie chyby a zachvilku dr ze hotovo... ani neviem ako... povedali mi ako brat tabl a isla som plna plavcov domov :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 neboj dočkáš sa moja....tak ja som tiež zostala prekvapená keď my povedali, že mám prísť už zajtra ráno ja som čakala, že asi v sobotu alebo v nedeľu...... :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil waaw a to aj neako citis v maternici?
18. okt 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj nema to ako popliect ...zbytocne by si tam tak skoro isla... zakroky robia az od cca 8.30 az 9tej ...podla toho kolko chlapov tam je na odovzdanie materialu... neboj bude dobre :slight_smile:
@2lil aj si to videla ako ti tam vkladajú tých bojovníkov?.....a verím tomu že sa tam poriadne zakúsnu..... :slight_smile:
@rojica tak to je pěkná rychlovka :grinning: tak zítra držím pěsti :wink:

@2lil u nás svátek není, tak mě objednali právě na toho 1.11. 7:30 na krev 8:30 konzultace výsledků, ale jak se znám stejně nevydržím netestnout :sweat_smile:
18. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak radsej skor ako neskoro lebo deticky ti vydrzia viac v tele pred ovu ako po nej no nie?
18. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 nooo ked som isla odtial som mala pocit ze som nafuknuta nic ine...teraz ma bolia vajecniky ale celkom v pohodeee
18. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no lebo my najprv povedala, že tam musíme byť o tej po ôsmej, ale keď som jej povedala, že ja mám spermie od darcu...tak jááááááááááááj tak to môžte kľudne aj na deviatu....super..... :grinning:
18. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta hmmm aj ja som bola prekvapená...a ďakujem ti veľmi pekne....a ty sa ako cítiš?
18. okt 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to asi uz praskaju tie vajicka nie?
18. okt 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta u vas to ide nejak rychlo... tu idem na krv po 14tej si zavolám aky mam vysledok ak negat. idem zas to iste do dalsieho cyklu a az potom ak by ani ten neklapol tak konzultacia... ja som sa dnes tej sestricke co sa mi tak sopravedlnovala pytala na test kedy si mozem urobit ...vravela ze len z krvy je po pregnyle platný výsledok...ze to ani nemam skusat doma.. tak ja to asi necham na krv..nejak sa nato nechcem sustredit ...ale teda uvidime ...tak ti zavidim ze o den skorej budes vediet vysledok :slight_smile: ..drzim palce nech je pozitívny
18. okt 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak nevedela že ty chces extra kvalitny material a ten je len na objednavku :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ...majuš čo sa deje?????
18. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nooooooo tak ja si vyberám len to najkvalitnejšie..... :grinning: ....ja neberiem hocičo..... :grinning: :grinning:
18. okt 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rojica chtěla jsem si zdřímnout, ale nějak jsem nezabrala.. jinak už to tak nebolí, tak myslím, že vajko už je na cestě :sweat_smile:

@2lil aha, no tak já tam musím čekat hoďku, protože výsledky říkají osobně a pokud to nedopadne tak tam půjdu až po novém roce, protože už mám za sebou 3 měsíce stimulace a museli bysme si dát pauzu :unamused:
napsali ti utrogestan? nevím jestli si ho mám vzít už dnes nebo až od zítřka :pensive:
18. okt 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aha tak my sme to mali 1.IUI ...a dohodli sme sa na max dvoch pokusoch a potom IVF ... hej mam utorgestan...a mám si ho dať aj dnes večer ... dve tabletky dva krát denne mam brat .. a dnes vecer mame sexovat tak ho mam zapit ale od zajtra vkladat .... jedine ze by to neznesitelne stipalo alebo by som z neho krvacala tak vtedy ho zapijat inak vkladat...zdoraznovala sestra...
18. okt 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci píchám 5000 jednotek a chodím do CRM tady u nás ve Zlíně

@2lil a k tomu pregnylu, schválně jsem posledně testovala brzo abych zjistila jak dlouho se v těle drží a už 8DPO po něm nebyla ani zmínka, tak myslím, že pokud testuješ třeba od 11DC tak už tam není pregnyl a sílení čárky to pak jen potvrdí
18. okt 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil my taky 1.IUI, předtím bylo domácí snažení s pregnylem.. aha, tak mně řekli že dnes už nic, ale zítra a v sobotu se posnažit, tak utroš budu zapíjet a od víkendu vkládat asi..
18. okt 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj vieš my pridať do tabuľky zajtrajší dátum?.... :grinning:
18. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no ja neviem ci chcem testovat...co mi to pomoze ? skorej budem smutna alebo ked aj tam budu // tak budem v neistote co ukaze krv...tak ja to asi tak necham... a chcete po novom roku zas iui skusit?
18. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no to len okopirujes tabulku a vpises si do nej svoj datum ... na tomto malom cude sa mi to zle robi :angry: a ani som to tu nikdy nerobila ..tak si pockaj na tu dobru dusicku co to tu ma poddohladom :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 prosím o opravu v tabulce, dnes jsem byla na ET, tak snad se embryjko dobře zahnízdí :slight_smile:
18. okt 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil to máš pravdu.. ale my máme zrona 30.10. výročí tak to asi ráno risknu,byl by to krásný dárek :dizzy_face: i když nadruhou stranu i možnost zklamání.. no uvidím
asi ne, já jsem začla brát čtvery kapky od JOALIS a paní terapeutka říkala, ať tomu dáme půl roku, tak jsem měla v plánu na půl roku vypnout a týden na to mi bylo nečekaně nabídnuto IUI, tak jsem to ještě zkusila ale dál se mi do hormonů už moc nechce
18. okt 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime držím palce, tak to už jsme 3 co jsme dnes měly den D :wink:
18. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil myslím, že má v tom prsty liliana tak jej napíšem..... :grinning:
18. okt 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@crime držím palceee !!!!
18. okt 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok