• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lucijeta no hej ked mate cas ...my uz ho moc nemame ...ja beriem gynex popri tom vsetkom to jedine mi ako tak zaberalo takuvidime ci pomoze :slight_smile:
18. okt 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas, prosel nekdo IUI i kdyz ma endometriozu?
18. okt 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica myslím že aj sweet81 robieva tu tabulku :slight_smile:
18. okt 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jak to myslíš, že nemáte? no my taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: už tak jsem z toho na nervy, že už je to skoro rok co se snažíme :pensive: ale říkám si, že pokud nepomůže tohle tak chci zkusit napřed i jiné alternativy než bych přistoupila k IVF :unamused:
18. okt 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no u nas uz vek tlaci :angry: ... IVF preplaca poistovna len do 39r ... :cry:
18. okt 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jo takhle, tak to jo.. se mnou tam dnes ležela paní po narkóze, odebírali jí vajíčka, ona už 2 děti má, ale chce mimčo s novým partnerem a on má pohyblivost 4% tak si chudák tímhle musí procházet, první co pronesla bylo: co my ženské bysme pro chlapy neudělaly že? napřed jsem moc nerozumněla jak to myslí :sweat_smile:
18. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ifus Já mám endošku. První IUI vyšlo,jsem těhotná :grinning:
18. okt 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milagrosss20 @2lil nic, vlastne nic, nie nerobila som test.. len to nejak nezvladam.. mozno to prehanam, mozno ma to len musi prejst, ked mam pocit, ze som taka sama, ze zivot nema nejaky zmysel...
18. okt 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta fakt? tak to je super, doufám, že nám to všem vyjde, když je dneska ta krááásně! :slight_smile:
18. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana Muzu se zeptat jaky stupen mas?:slight_smile: tkze myslis, ze IUI neni od veci? Ze bych to mela zkusit? :slight_smile:
18. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moc děkuji! :slight_smile:
18. okt 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana waaw, vyslo ti prve IUI? to musi byt super, blahozelam :slight_smile: taketo spravy nam ostatnym davaju nadej :slight_smile:
18. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 majuš silno ta objimam .... a nie nie si sama...sme predsa s tebou... a jasne ze zivot ma zmysel... ved si este mlada ...a k tomu aj pekna :slight_smile: ... neboj bude dobre...mysli nato ze naozaj sa veci pre nieco deju tak ako sa deju a len cas ukaze preco to takto muselo byt.. zajtra uz budes vediet vysledok...a bude ti lepsie... drz sa !!!
18. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 Děkuji moc.JJJJ, zatím jen dle testíků, 3x pozitivní :dizzy_face: Prsa už mám jak mičudy a citlivěj mi bradavky. Jsem citlivější na pachy a trochu mám nechutenství. Jo a tak týden po IUI jsem si říkala proč jsempořád tak mokrá :grinning:

@ifus No stupeň nevím, ale mám ji celkem rozsáhlou, ošklivou. Velmi četná ložiska na pobřišnici, toto jsem měla po laparce v papírech. Ale co je důležité oba vejcovody byly průchozí a manžel měl spermio celkem v normě.
Měl hoooodně spermií, ale horší kvalitu 6% morfologii, což je jako míň,ale právě z toho počtu které odevzdal :grinning:jich bylo spousty.
18. okt 2012 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil dakujem, si zlatucka :slight_smile: a je normalne ze moj muz je v takej tazkej pohodicke ze hovori len o autach a neviem com vsetkom? normalne mu zavidim..
18. okt 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana ja som si 9 dni po IUI robila test ale negativny.. ty si ktory den testovala? zajtra idem na krv..
18. okt 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ano je to normalne :slight_smile: ... aj ten moj mi vzdy vravi ze co stresujes ved aj tak si nepomozes...dozvies sa vysledok a hotovo...vcera on mal z toho naseho omylu z centra ohromnu srandu...zabaval sa natom a mna len vytacal...dnes taktiez sa rehotal a ked sme isli z centra tam mi vravi dobre CAR si vybrala do.... co mohli uz len nech sa nam cernoch narodi a bude to fajn :slight_smile: hlavne ze som podpisal u notara :slight_smile: .... nepochopia ako to vnimame my ...
18. okt 2012 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil :slight_smile: no pekne.. niekedy si hovorim, ze dobre, ze aspon oni su pohodaci a niekedy by som kricala ze halooo, o nieco sa tu snazime... chlapi chlapi :slight_smile:
18. okt 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Já až 14 den, ale málo jsem ho namočila a bylo tam jen náznak, ale to už jsem tušila, že to klaplo, bulela jsem jak želva, byla to obravská úleva a okamžitě strach. Další dny testy sílily a MS nikde.
Zkus ještě vydržet třeba to klaplo, držímmoc pěstičky :wink:
18. okt 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 no ja ked som mu povedala ze sa mame aj sami snazit dnes vecer a dalsie dva dni tak on ze co??? tak naco som im platil ked aj tak to musim sam odmakat? ... :slight_smile: proste beru to uplne inak ako my :confounded: kolko krat som povedala ze napr v piatok mam dostat som zvedava ci to klaplo abo dostanem... myslis ze ho napr v nedelu napadlo ze ozaj a co ako sme natom??? kdeze :angry:
18. okt 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ...moja a co polovička na tú rýchlosť ? ze uz zajtra bude den D ???
18. okt 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak ostal riadne prekvapený a preto sa mu ani nedá odísť z kurzu čo chodí do Žiliny som mu to neskoro povedala...:frowning2: ...jedno šťastie,že on tam nemusí ísť keď že nemáme žiadny materiál....tak pôjdem sama....... :unamused:
18. okt 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nooo tak ale dobre ze to je tak ako to je ...a v sobotu teda idete zas do BA? ja uz robim plany na najblizsich 14dni :slight_smile: nech mi to ubehne ....
18. okt 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Já mylím, že jsem to měla dobře načasované, ovulaci jsem cítila už den před IUI večer, měla jsem vodový výtok a děsnou chuť se množit :grinning: :grinning: no a i doktorka mi pak hlásila, že je ovulace, že se dle čípku vajíčko uvolnilo. Je to prostě hra s přírodou. Jak říkám, týden po se mi nalila prsa tak si říkám oje přijde MS no a do toho jsem byla pořád tak nějak mokrá. Nu a v pondělí testík a dvě čárky :slight_smile: Ale mám strach, je to teprve 5 týden.
18. okt 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ...boli sme išli na výstavu zajtra keby že ide aj priateľ.....ale keď že nejde tak pôjdeme do Blavy aj v sobotu.....no a čo si si už naplánovala? :grinning:
18. okt 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil A jak se cítíš, já jsem tomu vůbec nevěřila. Myslela jsem, že třeba už po 4 dnech budu cítit bříško, ale to ne. To cítím až teď po 14 dnech.
18. okt 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica alee pojdeme kuk svokru :slight_smile: , pojdeme na celodenny vylet , dalsi vikend dame chatu :slight_smile: a cez tyzden budeme casto vonku nech nam cas letiiiii :slight_smile: ... moja drzim ti zajtra palce a daj vediet ako to islo..
18. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana to asi nepatrilo mne ze? :slight_smile: ... he ale tak ja sa citim dobre dik :slight_smile: no po IUI mam len par hodin ....
18. okt 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja mám len obavy, že či to vôbec stihnem,,,či to neprešvihnem s časom, ale bohužiaľ inak to nejde... :frowning2: ...určite sa ozvem moja..... :wink:
18. okt 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj ...aj keby si došla neskôr tak ti IUI urobia ... začínajú robiť až pred 9tou ... neboj to stihneľ ... držím palce nech moc nebludis :slight_smile:
18. okt 2012 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil lebo po deviatej hodine to už bude neskoro.....a to by som asi nezvládla...lebo spoje neovplyvním.... :frowning2:
18. okt 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok