• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@merry1001 nabudúci týždeň vo štvrtok pôjdem na krvný test... na tie domáce už nemám nervy:slight_smile: a ty?
18. okt 2012 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana držim pěsti,ať ti těhu potvrdí :wink:
18. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, jak dlouho trvá iui u ženy a co pak, má se ležet? bolí pak něco?
18. okt 2012 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 držím palečky, ať je vše jak má!!
18. okt 2012 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no fajn, neber to v zlom, ale normalne som rada, ze nie len moj je taky :slight_smile:
18. okt 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 zákrok trva cca minutu :slight_smile: ... len ta tam nechaju potom asi 10min lezat...vravela ze v pohode vsetko co robievam ze mozem... a noo vajecniky si dnes riadne citim a celkovo tak nafuknuto...ale v pohode sa to daaaa....
18. okt 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil díky moc :slight_smile:)) ono asi nejvíc času zabere to svlíkání a oblíkání :slight_smile:
18. okt 2012 o 21:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 aoj, zrovinka ti jdu popřát hodně štěstí na zítra :slight_smile: u mě to bylo tak, že laborantka donesla vzorek, řekla mi procento pohyblivých a kolik milionů to dělá :sweat_smile: a pak to zavedení trvalo asi 2 minutky, po 5 minutách mě přendali na lehátko a odvezli na pokoj s tím, že po půl hoďce se můžu obléct a jít domů
břicho mě bolelo, ale to už předtím, takže bych řekla že to bylo ovulkou a ne zákrokem
18. okt 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 ja si mam urobit doma test buduci vikend a ak bude pozitivny a nedostanem mrchu,tak 30teho prist na krv. . . .asi v nedelu skusim prvy test,bude to 9ty den,niektore ho uz mali vtedy slabo pozitivne. . . .
18. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta jé děkuji moc! jsem zvědavá, kam odvezou mě, tam pokoje nejsou :slight_smile:
18. okt 2012 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahojcek tak dneska nás to čaká obidve.....tak držím palce.....:slight_smile:
19. okt 2012 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil tak prvú časť som zvládla, akurát už cestujem, dúfam že všetko pôjde tak hladko a bude sa my dariť.....:grinning:
19. okt 2012 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 ajaj, když už se člověk raduje z těhotenství, tak pak je stále strach, aby bylo vše v pořádku viď? :unamused: Ale neboj, bude, uvidíš, že to vše dobře dopadne... :dizzy_face: Chodíš do práce nebo jsi na rizikovém? 29.10. na tebe budu myslet a držet pěstičky.
19. okt 2012 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana Hrozně moc gratuluju... :dizzy_face: úžasná zpráva pro nás snažilky, dodává nám to naději :dizzy_face: Koklikátý den jste šli na IUI a měla jsi clostil + pregnyl? Ještě mi napiš prosím, kdy sis pregnyl píchala a kolik jednotek :wink: děkuji
19. okt 2012 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci Ahoj, za chvilku jdu k doktoru, snad to bude už vidětˇ. Ještě se z toho moc neraduji, jsem spíš rozklepaná, vůbec jsem nespala. Clostík jsem neměla, nestimulovala jsem. Vždy se mi dělaly pěkná vajíčka ikdyž jsem na jednom vaječníku měla Endometriozu. Pregnyl jsem píchla v sobotu 21.00 a IUI bylo v pondělí asi v poledne.
Měla jsem 5000 jednotek. Myslím, že mi to doktor fakt skvěle načasoval, ovulaci jsem fakt cítila jako nikdy, včetně vodového hlenu. Jo a IUI bylo 14 den cyklu, já mám 28 dní dlouhý cyklus, tohle mi vycházelo vždy přesně.
Za chvíli jdu, držte mi pěstičky, já snad z těch nervů půjdu zvracet :frowning2:
19. okt 2012 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana Hodně štěstíčka, myslím na tebe :dizzy_face:
19. okt 2012 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja tak si mala pravdu už im chybám v GF, volali ale som im povedala, že som preobjednana na deviatu, tak, že sa mám hneď hlásiť ako prídem na recepciu.....fuuuuuuu odlahlo my.....:slight_smile:
19. okt 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nooo po tom co sa tam stalo mne :slight_smile: som vedela ze nebudu rozmyslat :slight_smile: ...a budu vas hladat hned rano o pol 8 aby ste odovzdali material :slight_smile: ....drzim palceeee ... a cakam na info
19. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana ...myslim na teba :slight_smile: ...drz saaaa :slight_smile:
19. okt 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ...ahoj moja ...tak ako??? keby budeme mať výsledok? ....
19. okt 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil o jedenastej idem na gynku a uz bude vysledok krvi.. uz nech je to za mnou
19. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica takz na tebe budu moc myslet :wink:
@majus28 drzim palce :slight_smile:
19. okt 2012 o 08:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a ako sa cítiš moja ? už si trošku kľudnejšia alebo naopak? moc držím palce ...ideš s manželom?
19. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 a ty maximka ako???
19. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 šak vyskúšaj a uvidíš... a ak to náhodou nevíde, pôjdeš na ďalšie IUI? či si nad tým ešte nerozmýšľala? ja si budem musieť dnes dať niečo od bolesti, dostávam migrénu... to nie je moc dobré znamenie, lebo ju dostávam tak pre menzesom:frowning2:(
19. okt 2012 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ani neviem ci som kludnejsia, mam toho vela v praci.. sama neviem ako sa citim.. pojdem sama, len tu u svojho gynekologa som bola na krv..
19. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to hej, ale nakoniec som to stihla už som aj papiere vypísala čo sa týka darcu a teraz už čakám, že čo sa bude diať......:grinning:
19. okt 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 Hodně štěstí, určo to vyjde :slight_smile:

@2lil
@rojica
@holanci
@lucijeta
@lukha80
Taaaaaaak jsem zpátky a mnohem klidnější, je tááááááááááááááám, pěkně zavrtanej :grinning: asi se mu tam moc líbí, mám kolem krásnou sliznici. Dokonce už mám i obrázek s dutinkou. Mám přijít za 2 týdny. Snad bude všechno tak, jak má. Jsem 4+5, je to opravdu hodně ranné.
19. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@arabiana dakujem :slight_smile: a tesim sa s tebou
19. okt 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Děkuji, tobě taky hodně štěstí a hlavně zdravíčko :wink:
19. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok