• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil moja tak to ti ja nepoviem, lebo mne to ani nespomenuli, pretože ja som si hradila IUI 110 eur....tak že ja do poisťovni nič neposielam.....
19. okt 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 tak podobnú reakciu som aj ja mala a mám dosť nafúknuté brucho..... :frowning2:
19. okt 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a ani sa ta nespytala ci to chces preplatit na poistovni???
19. okt 2012 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nie moja hneď som musela zaplatiť a to bolo všetko.......
19. okt 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja teraz som si prečítala v zmluve čo my dali, ze darcovské poisťovňa neprepláca..... :frowning2:
19. okt 2012 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica sak hej tiez som zaplatila ale sa ma potom spytala ci chcem aby mi to poistovna preplatila...tak ja ze hej a dala mi taku zmluvu ci co to je...len neviem ci to ja mam poslat do poistovne abo ako dalej s tym ...
19. okt 2012 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahaaa hmm no smola ...tak nestaci ze to mate tazsie a drahsie v tom ze mate darcovske este aj takto sa na vas :angry: vytoto... :angry:
19. okt 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak v tom ti ja neporadím moja....skús si zavolať...
19. okt 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja??? a volat tam??? myslis ze mi povedia dobru informaciu ??? ha ha haaaa :dizzy_face:
19. okt 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil :frowning2: :frowning2: ....čo už narobíš....ale ešte je to celkom primeraná suma.....tak dúfam, že boli jedni s tých kvalitnejších... :grinning: .....a že sa poriadne zakusli....
19. okt 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil jáááááááj prepáč ja som zabudla aký si mala včera zážitok..... :grinning:
19. okt 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica neboj jasne ze boli kvalitneee a riadne zubate aby sa mohli poriadne zakusnut :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. okt 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil skoro nič som nejedla a brucho mám ako keby my už malo prasknúť..... :grinning:
19. okt 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica vcera ani mne nechutilo jest ale zato dnes daaaavam riadne :slight_smile: ....k tomu som prerusila posilku...uff to zas budeee ...uz teraz sa gulam co bude po tejto pauze :angry: :angry: :angry:
19. okt 2012 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ja som od rána zjedla jednu bagetu aj to keď som išla domov....mala som stiahnutý žalúdok, ale za to teraz som na prasknutie....tak to je dobre len nech ti pekne chutí papať...... :grinning:
19. okt 2012 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil normálne ti závidím, že už máš program na najbližších dlhých 14 dní..... :slight_smile: :slight_smile: ...ja idem v pondelok ku gynkošovi sa vypísať na PN tak to sa nebudem môcť ani pohnúť z domu poriadne.... :angry: :angry: ....len dúfam, že ma vypíše.... :frowning2:
19. okt 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jasne ze ta vypise... a pytaj si vychadzky ...neboj da ti aj doobeda 2hod aj poobede aspon 2hod ...cerstvy vzduch teraz tiez potrebujes :slight_smile: ...len ti to pojde doma pomalsie ako v robote .... ale tak ta tvoja robota by ti v tomto len uskodiala a nepomohla... zas neboj na celych 14dni nemam... :confounded: ale nieco vymyslim...
19. okt 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to rozhodne, že si budem pýtať vychádzky veď by ma doma porazilo. :frowning2: ...no keby že idem do roboty tak zákrok by bol robený úplné zbytočne...ja mám dosť náročnú robotu a ešte robím aj s chemikáliami....my zajtra ideme znova do Blavy na tú výstavu tak aspoň tam sa trochu rozptýlim a potom sa uvidí čo budem robiť ďalej.... :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahojky, dneska už dobrý viď? :slight_smile: zašpinilas po tom? mně je divné, že úplně čisto, přitom když jdu jen na preventivku na stěr z čípku tak pak špiním a po tomhle nic
jen ráno mě párkrát píchlo v podbřišku a jinak dobrý. a co domácí snažení? pojišťujete to? :sweat_smile:

@maximka33 @rojica držím palce holky :wink: takže vás to taky nebolelo, tak to jen já jsem taková citlivka :grinning: budete se ještě snažit i doma? co vám řekli?
19. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica já jsem taky nafouknutá, už teď vypadám jak těhotná. ale to tak asi musí být. doufám, že do večera se to nějak uklidní, aby ještě mohl být pokus :wink:
@lucijeta jj necítila jsem vážně vůbec nic, ani ta zrcadla. asi jsem to tam měla připravené :grinning: já nekrvácím ani po normálním vyšetření, takže teď to asi taky nebude. říkali, at to večer ještě pojistíme. ale na krev nemám přijít. až za tři týdny na ultrazvuk.
19. okt 2012 o 17:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 já jsem byla stažená těma bolestma vaječníku, tak asi proto mi to bylo nepříjemné :unamused: to je zvláštní, že všude to dělají úplně jinak :slight_smile: mně zas řekli že ten den už nic, až následující dva dny.. a s tím UTZ to taky slyším prvně :sweat_smile:
19. okt 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no připadá mi, že s tím utz se jim nechce říkat si o vyšetření z krve. nebo třeba to každý doktor dělá jnak, nevím.. ale překvapilo mě to.. já se stejně musím hlídat dřív, protože hned jak zjistím, že jsem těhotná, tak musím na endokrinologii pro prášky.
19. okt 2012 o 18:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Ďakujem moja...nooooo čo sa mňa týka tak u nás by bolo snaženie zbytočné.....ja som mala zákrok s darcovskými spermiami... :frowning2: milkovanie máme už len ako potechu... :grinning: :grinning: ....
19. okt 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica jo vlastně, promiiiň :pensive: a řekli ti kolik ti jich zavedli? mně řekli, že 90mil. ale nemám možnost srovnání.. kolik tak je asi potřeba aby to vyšlo..
19. okt 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta mne len povedali, že ich bolo dosť, ale to je široký pojem.... :grinning: ......bohvie koľko darca vyprodukoval a koľko ich bolo schopných života..... :grinning:
19. okt 2012 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica já myslím, že od dárců by měly být nadprůměrné matroše :grinning: takže určitě můžeš být vklidu :wink:

a holky vy někdo víte cca počet?
19. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 mne sa to už trochu ukľudnilo.... :slight_smile: ...akurát som si vložila ustrogestan..... :grinning:
19. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak ja som si išla len pre ten najkvalitnejší materiál..... :grinning: :grinning:
19. okt 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak hlásím, že jsme s manželem zase chytřejší...23.11.2012 jdu "pod kudlu" - diagnostická laparoskopie, hystaroskopie a k tomu chromopertubace, aby toho nebylo málo :slight_smile: A i když je to asi divné, tak se těším!!! Asi proto, že je to azse o krůček blíže k miminku a něco se bude dít...
19. okt 2012 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta mně říkali nějakých 91 mil., je to možné? a pak nějaká procenta - 70 a 60 a prej moc dobrá kvalita
19. okt 2012 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok