• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
j.cien: tak si zavolej svojí gyndařce co si můžeš na to koupit a používat
18. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi, tak to je v pohodě, určo budeš lyžovat až zapomeneš a doma pak budou //jak vyšité, jenom opatrně!!! :sunglasses:
18. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.... kéž by :slight_smile:....
18. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasan, to je už teď jasná zpráva :grinning: musíme být optimistky a věřit, je potřeba to už prolomit, vím, je začátek roku,ale každá z nás by měla mít na Vánoce radosti dosti..tak aby jsme to stihly... :dizzy_face:
18. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci a co testík???
18. feb 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... já věřím... a taky jsem vyslovila přání.... a doufám, že se splní... :grinning:... na Vánoce věřím, že budeme tři..
18. feb 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda, ty začínáš stimulovat příští týden, viď ??.. a to jsou nějaké injekce ??... to vůbec neznám ten m-něco...
18. feb 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky strašně moc, ale už jsou to troje vánoce za mnou, co se to nepovedlo... ale teď se snad začne konečně něco dít.. snad budou v pátek folíci a kéž by vyšlo tak krásné SPG jako vám..kolik jsi měla folíků?cítím to u tebe děsně moc nadějné... a já třeba budu na tom stejně o týden později...toje na jednu stranu neuvěřitelné,ale reálné to je, tak proč ne?? :slight_smile: :wink:
18. feb 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda.... no já měla tři folíky.. každý měl den před iui 30mm... kusani... :slight_smile:... a pročpak jste tak dlouho čekali, že se začlo něco dít... 3roky je dost dlouhá doba... :fearful: ... jsem na tebe zvědavá...
18. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já stimuluju už od pátku, mám 1x denně injekce do břicha, ty první a druhá děsně bolela,ale teď si píchám sama a pomaloučku a je to v pohodě, v pátek už nepichat a přijet do CAR, tam UZV a řeknou kdy iui, vypadá to předběžně na příští úterý...jsem o.k.,ale problém je asi SPG, tak uvidíme, výsledky,ale manža měl teď chřipku...stresíky..ale vysadil kafe na ten týden a kape pkapky a bere vitamíny, tak třeba zázrak a budou se mrskat...
18. feb 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: já taky stimulovala u prvního IUI
testovala jsem včera a nic, takže testnu zítra a když / tak vysadím utroš a budu čekat na MS
18. feb 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty joo ruda... budu držet moc pěstičky... jsi statečná, že si dokážeš píchnout injekci.. ale je pravda, že já se na to už začínám připravovat... teda jen psychicky.. :slight_smile:... to je stejně zvláštní ten spg... můj přítel kouří..a nijak se třeba ani v pití nebo jídle nehlídá a má skvělý spg.. a kdo to hlídá a snaží se jíst zdravě, žít zdravě, tak to je špatné... myslím si, že to je také hlavně hodně v hlavě toho dotyčného... :slight_smile: :wink:
18. feb 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: tak to určo, u mojeho manži třeba stačí, kdy čekáme dýl v čekárně před spermio a hned se to projeví
18. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo ta psychika je teda prevít, proto ho uklidňuju,ale třeba to klapne... i Dr. říkal, že někdo kouří a pije a je to dobré a druhý je jogín a má to na prdlačku, my jsem hraniční, může být i hůř. Injekce píchám xlet, jsem sestra..nemám problém, klidně popichám kohokoliv kamkoliv,ale do mě je to trošku jiné,ale v pohodě. :grinning: gucci, třeba je ještě brzo, určitě už bude aspoň stíneček...a pak se to vymalujena dálnice.. držím moc moc palečky
18. feb 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda... jééé ty jsi zdr.sestřička.... tak to je fajn... :wink:
18. feb 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pochybuju, dnesak jsem už 15 DPO http://www.fertilityfriend.com/home/19b5b3
18. feb 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hele holky, můj manža nenávidí injekce, dělá se mu z nich zle a když jsme museli doma stimulovat, tak mu nic jiného nezbylo, vzal injekci a píchal :wink: , když se musí tak se musí a do cizího ho to nebolí :grinning:
18. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
také jsem se už ptala přítele, jestli by to zvládl, tak rezolutně řekl, že ne.. ale myslím, že by to zvládl.. a ještě by si v tom liboval :grinning:....

gucci.. a kdy vysazuješ progesteron???
18. feb 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: určo by to zvládl...já jsem prvně počítala, že si to budu píchat sama, ale manža chtěl být asi nakonec taky účastník, tak mi to píchal on

no jestli bude na testu zítra / tak vysazuju a o víkendu budu čekat MS
18. feb 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci, naděje umírá poslední, jj jsem zdravoťák, záchranář, tak s tím nemám potíže, kdyby to muselo být do zadku, zajedu do práce a tam mě píchnou kdykoliv, kdokoliv :wink: ale můj by to asi taky dal..i když... :unamused: a gucci, třeba to nejsou zrovna dvojčata,alw MS zatím nikde, tak nezoufej!!!!
18. feb 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: no že to nebudou dvojčata to vím i bez toho, páč já měla 1 folikul nalevo a 2 napravo (a vpravo jsem neprůchodná)
18. feb 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vidíš, to je ten jeden prdísek, je tak maličký a ty už by jsi po něm chtěla aby uměl malovat dvě čárky vedle sebe...dej mu/jí čas.. věřím tomu a držím moc moc palčáky
18. feb 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj díky, no s mým štěstím až já budu někdy těhu, tak budu mít určo hladinu hcg tak nízkou, že budu mít // až někdy 30 DPO :slight_smile: , závidím holčinám co testují 12 DPO a maj hned //
18. feb 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po inseminacii sa beru nejake tabletky, alebo inekcie? Lebo tu citam o nejakom utroš?
18. feb 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkaa: jj, dr. většinou po IUI dávají Utrogestan, který se zavádí do pochvy, je to hormon na udržení plodu v ranném těhu
18. feb 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz si spominam, nieco mi o tom hovorila. Ja som prave dnes dobrala pirulku, teraz neviem ako sa volaju, no a v sobotu mam ist na ultrazvuk, ze kolko sa nam to vytvorilo folikul. Ale nedavam tomu velku nadej, lebo mame zly spg a to pri IUI je este mensia sanca.
18. feb 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka: tak to asi bereš Clostilbegyt ne? :wink:
a neboj se, oni na to IUI vyberou jen ty nejlepší spermie
18. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano presne Clostilbegyt. Ale este dnes vecer posledna pirulka.
Gucci neviem kde som sa to docitala, ale oni nemozu vybrat tvarovo dobre, alebo zle, lebo to nebudu vediet, ktore su ktore. Lebo mi niekto pisal, ze manzel pojde do kabinky, ale po nejakej malej chvilke mi ich daju dnu. A viem, ze morfologia sa zistuje dlhsie. A on ma hlavne problem s tvarom. Ma len 0,5%dobrych tvarovo.
18. feb 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj majkaa, já vím jak funguje IUI :wink:
u nás v CARu to dělaj tak, že manža jde na spermio, pak to trvá hodinu až hodinu a půl než vyberou ty nejlepší a ty mi pak zavedou kanylou do mě :wink:
pak to ještě pojistíte doma večer a bude :wink:
18. feb 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za rady a to by ma nenapadlo, este vecer poistit :dizzy_face:
18. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok