• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lucik1986 vítám tě mezi námi :slight_smile: nás teď čeká 4 IUI :unamused:
20. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik1986 ahojcek tak my je ľúto....:frowning2: a chystáte sa aj do druhého kola?.....ja som akurát včera bola na 1.IUI.....:grinning:
20. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci tak držím moc palce aby 4.IUI bolo už úspešne....:grinning:
20. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, ako sa dnes citite?
20. okt 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci 4 IUI bude určitě úspěšné
@rojica
děkuji za uvítání. No v pondělí budu volat do Gennetu a uvidíme. 100% nás bude aktuálně čekat ulz někdy kolem 15DC. Ovu mívám později. Tak uvidíme.
20. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Ahoj, tak ako? robila si test?
20. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 je to možné, my měli 90mil. :sweat_smile: tak to máme asi zhruba stejnou šanci.. :wink:

@2lil jo včera taky jsme to ještě stihli, ale dnes už si myslím, že by to ani nemělo smysl, už to necháme tak.. včera bylo u nás v obchoďáku noční nakupování s Marešem, tak jsme se byly kouknout s holkama a pak jsme ještě sedly na vínko, tak jsem aspoň přišla na jiné myšlenky a dnes si pěkně schrupla do 12 :sweat_smile: asi jsem dospávala celý týden. a dnes jdem s kámoškama do divadla, tak už se těším. Nic nebolí a je čisto, tak jsem ráda :slight_smile:

to je sranda jak jsme tady všechny sladěné, taky jsem měla ovulku nalevo :slight_smile:
20. okt 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucijeta @maximka33 Holky vy musíte mít doma pěkné nadsamce :grinning: O takovém číslu se můžeme doma nechat jenom zdát :slight_smile: A taky jsem měla folikul na levém vaječníku :sunglasses:
20. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik1986 ahoj lucik... iui si mala so stimulaciou alebo v prirodzenom cykle? ...
20. okt 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ahoj majuš...ja už celkom v pohode, nič nebolí nič netlačí už ani sfúknutá nie som....a ty ako drahá? ako sa dnes cítiš? je všetko v poriadku???
20. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka :slight_smile: nadsamce :slight_smile: som sa pobavila.... neboj ani my sa k tomu číslu ani len nepribližujeme...mne povedala sestrička že super dávka išla do mňa :slight_smile: že po centrifuge ostalo 30mil. a že dokonalá kvalita a parádne množstvo :slight_smile:))...tak som sa tešila a robila si nádej ale po číslach ako je 90mil. čo tu čítam ...hmm :angry:
20. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Ahoj, tak teď propadám úplné panice, i 30 je pro mě super číslo. Ale co, stejnak stačí jedna jediná, aby bylo :sunglasses:
20. okt 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trefulka aaale presne ako vravíš ... stačí jedna jedinááá .... ty si kedy bola???
20. okt 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ahoj :slight_smile: nie, nerobila, vcera som nakupila testov do bludu, pepina boli v akcii :slight_smile: ale zas odvaha ma nepustila.. asi aj keby vysiel pozitivny aj negativny, asi by som z toho teraz nevysla.. a tak vyvaram, vypekam a upratujem, aby mi zbehol cas do dalsej krvi :slight_smile: ty sa mas ako?
20. okt 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka :grinning: no vdíš, a to prej máme sníženou pohyblivost, ale množství to zachraňuje a přesně tak
@2lil stačí jedna jediná :dizzy_face:
20. okt 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil přirozeně v cyklu. Jediné co jsem měla byl den před ovulací Pregnyl. Jinak nemám nic.
20. okt 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tenhle měsíc - to už bylo naše 3.IUI
20. okt 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to je dobre,ze uz ti je fajn, aj mne bolo prvy den nejak divne po IUI a potom to ustupovalo.. no ja.. je mi lepsie :slight_smile: vyvaram, vypekam, upratujem a tak.. vyplnam si cas, aby mi z toho rozmyslania nad hcg nehrablo :slight_smile: ty co porabas?
20. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica děkuji :dizzy_face:
20. okt 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik1986 a ako dlho sa snažíte? mas aj zdravotne problemy alebo to len nechce klapnut? ... preco neskusis stimulovanu IUI ? ja som bola vo stvrtok na mojej prvej IUI a som v ocakavani...no nejak mi to prislo moooc jednoduche nato aby sa nam to podarilo :slight_smile: ...aj ked samozrejme dufam a verim ale...
20. okt 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka jeeejda 3. ?? a vysledok bude kedy???
20. okt 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 verim ti moja ... vypekas??? a co dobre??? mnaaam dala by som si nieco sladke :slight_smile: ... ja??? chceli sme ist k svokre na dedinu ale drobec vecer ze telota 38,8 ... rano to iste ..dnes uz aj grckanie...takze v noci som sa nevyspala cez den bol namne ako kliest nic som nespravila ale od obeda spi...tak som rychlo upratala navarene bolo zo vcera a teraz kavujem ... no co budeme do vecera robit to netusim :cry:
20. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja stale rovnako, pobolieva ma v podbrusku. . .ale neviem, ci je to dobre, alebo zle znamenie. . .no ja by som asi na Tvojom mieste nevydrzala :slight_smile: ty mas dnes 29 DC, ze? Mrcha ale nerpisla? tak to je dobre znamenie podla mna. . .
20. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Počítám, že poprvé testnu příští víkend nebo možná nebudu vůbec testovat a počkám, jestli nedorazí MS :sunglasses:
20. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka a kedy si bola teraz na iui???
20. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, prosim Vas. . .som 8.den po IUI, od zaciaku ma picha a boli v podbrusku ako pred MS, myslite, ze je to dobre, alebo zle znamenie? Tie, ktore mate za sebou uspesne IUI, ako ste sa citili?
20. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil v červnu mi při laparoskopii zjistila endometriozu. Jinak ostatní výsledky máme v pořádku. Snažíme se od 7/2011. No zatím to nechávám všechno na rozhodnutí lékařů. Vše by mělo fungovat bez prolému, ovulace probíhá. Tak uvidíme co nám řeknou teď.
20. okt 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka ale to víš, ty miliony nemusí nic znamenat.. my se snažíme 2,5 roku a měla jsem dva potraty :frowning2: otěhotnět evidentně můžu, ale dlouho to trvá..
@merry1001 no podle tebe, jaké míváš příznak menstruace, je to jiné nebo podobné?
20. okt 2012 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 hmm, to neviem posudit. . .raz sa mi zda, ze je to take ine pichanie a raz mam pocit, ze to uz idem dostat. . .a to mam len 22DC. . .mala si uspesne IUI?
20. okt 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 to ještě nevím, bylo to včera. a míváš bolesti takhle brzy? já spíš tak 2-3 dny před termínem, tím clostilbegytem jsou bolesti větší. jinak dnes mi nic není, mám hromadu energie!!
20. okt 2012 o 14:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok