• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@merry1001 Když to vemu za sebe, tak se mi přesně po týdnu nalila prsa. V bříšku mi občas taky píchlo, ale jelikož mám Endometriozu tak jsem si myslela, že je to od toho, to nedokážu rozdělit. Ale už podle těch prsou jsem poznala, že se něco dole děje. Testík jsem dělala až 16 den po IUI a byly tam // :dizzy_face:
20. okt 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana ty jo, to jsi vydržela netestovat fakt dlouho.
20. okt 2012 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil len lievance som vypekala pre bratove deti :slight_smile: fajne so slahackou :slight_smile: a aj ja som mala chut na sladke a uz som nevedela co piect, lebo uz som posledne tyzdne piekla hocico :slight_smile: aj ja by som sla niekam na vylet, ale tak muz ryluje zahradu a ja sa motam dnut.. mozno zajtra sa niekam vyberieme.. sla by som si niekam zaplavat.. ale ked neviem, ci teraz mozem, kym nemam nic iste..
20. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 No, taky se divim, jenže celý víkend tady někdo byl a neměla jsem soukromí. Pak jsem ten testík namočila nějak málo a byl tam jen náznak a pak 17 a 18 den už byly krásný čárky.
Mně bolí bříško dneska, jsem 4+5, snad to je tím, že si tam dělá pokojíček :grinning: Na utz už byl zavrtanej abyla tam černá tečka.
20. okt 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@arabiana j určitě je to tím. já měla největší bolesti kolem 8tt u prvního těhotenství. každý to má trochu jinak.
20. okt 2012 o 15:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 nie, neprisla, ale asi ked beriem utrogestan este, tak to moze byt aj tym, ona asi dorazi az par dni po vysadeni ak ma dorazit.. ty este kolko kym budes vediet? no pre mna to bolo fakt na nervy tak od polky v cakani na vysledky..
20. okt 2012 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 A v jakém týdnu je slyšet srdíčko? Mám přijít tak za 2 týdny nebo za 3. Už bych ho chtěla slyšet.
20. okt 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 jeeej lievance robila v4era mamina nasmu drobcovi a uslo sa aj mne nieco :slight_smile: ...plavat radsej nechod ... a celkovo ked sa intenzivne snazis by som nechodila... hoc co tam mozes dostat a nieje nic horsie ako dostat nejaku mykozu tesne pred ovu :confounded: ...
20. okt 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj moja presne ako vravis je tam to ale.......ja už teraz mám o tom pochybnosti, keď to bolo také jednoduchea rýchle......a brusko už prestalo bolieť....:grinning:....
20. okt 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak tak, asi mas pravdu.. a s milagros ste sa stretli? :slight_smile:
20. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil o takom čísle, že vraj 90mil.......tak to môžem len snívať.....:frowning2:...
20. okt 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana tak nejlepší je jít v 7. týdnu, v 6. ještě nemusí být..
20. okt 2012 o 16:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik1986 tak potom daj info, že ako si dopadla....:wink:
20. okt 2012 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky je tady někdo kdo má taky endometriozu?
20. okt 2012 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik1986 Já ji mám, ale teď nám vyšlo 1.IUI tak snad to bude dobré :wink:
Jak moc ji máš?
20. okt 2012 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana no já jsem z toho právě zmatená. Po laparoskopii říkal dr. že je to jen malého rozsahu. Ale pak v Gennetu mluví dr. jinak. Musím se na to pořádně zeptat. To moc gratuluji :slight_smile:
my ještě teď čekáme na výsledky imunologie
20. okt 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica moja bude ako ma byt aj ked vies ako som ti vravela ze do decembra si tehu ...tak ak teraz neee tak este jeden pokus mame :slight_smile: ...ale tak boliet ta nemusi nic .... a nezabudaj ze si len 1DPO este ani len uhniezdene nemusi byt :slight_smile: ...neboooj bude dobre .... :slight_smile:
20. okt 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ....majus s milagros??? ta je z kosic ci odkial :slight_smile: ...s rojicou si asi myslela ...ale nestretli ja som bola vo stvrtok ona v piatok a v piatok mal maly gymnastiku tak som ani nemala cas tam za nou zbehnut :unamused: ...
20. okt 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nepovedali ti kolko ti dali?? tak na 90mil. sa nechytame ani my :slight_smile: ...ale zas ty mas prvotriedny matros :slight_smile: a mozno aj mega mnozstvo ...ved si si zaplatila dvojdavku he he
20. okt 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucik1986 Děkuji :slight_smile: Já měla velmi četná ložiska na pobřišnici, ale srůsty jsem neměla. Pak mi teda lezla i na vaječník, kde udělala cystu. Doktor říkal, že byla jako za dělohou a tam to tolik nevadí, měla jsem malá ložiska, ale hodně.
Po laparce jsem měla hned 3 měsíce blokaci MS. Oni radí ihned po otěhotnět, se jim řekne njn :confounded:
Ale naštěstí IUI vyšlo.
20. okt 2012 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hej hej, rojicu som myslela :slight_smile: som tu z toho popletena uz niekedy :slight_smile:
20. okt 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky,my jsme měli při 1 IUI cca 65% pohyb. a kvalitních spermii a to bylo hodně a nevyšlo nám to. Při 2 IUI jen 22% a vyšlo nám to. Je důležité aby ta jedna dorazila kam má,tak neztrácejte neději :wink: Kolik mil spermii to bylo to,ale už nevim a pamatuji si jen ty %.
20. okt 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucik1986 já měla 2x, asi v 15 letech, měla jsem dost velké bolesti a odstranili mi ji, a teď v únoru jsem byla na průchodnosti vejcovodu a prý jsem měla malá ložiska EDM a odstranili mi je. Proč ti je také neodstranili??? Když už jsi byla na sále.. :unamused:
20. okt 2012 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak povedali bolo to 60mil....ale aj tak sa na 90 mil.nechytam......:grinning:....ako som už povedala ja hocičo neberiem......:grinning::grinning: ja len to najkvalitnejšie.....
20. okt 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja a kedy to ideme na tú krv keď nám to akurát vychádza cez sviatky?.....a maš pravdu bude tak ako ma byť....ak pôjdeme do druhého a aj do tretieho kola......:grinning:
20. okt 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka Ahojky,kdy si byla na IUI? a chceš napsat do tabulky?
20. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no mne 14DPO vychadza na 1. a to je sviatok ...tebe na 2heho a to je normalny den...takze ideme aj ty aj ja 2heho :slight_smile: ...pametas sa ako som ti na zaciatku vravela ze aj ked ides neskor k dr tak ma dobehnes :slight_smile: ? a to bude ten den :slight_smile: ... a ake druhe a tretie kolo???
20. okt 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja s toho tiež mám hokej....neboj...niekedy ani neviem, že čo som napísala a ktorej.....:grinning:
20. okt 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no to viem moja že to tak vychádza len či náhodou môj gynkos nebude mať aj v piatok sviatok a nebude robiť.....no nič musím si tam zavolať a hneď sa aj objednam.....škoda že nejdem doGF na krv aspoň by sme sa konečne stretli....:wink:....však keď nevyjde toto tak ideme ďalej.....:grinning:
20. okt 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica noo ja tiez neviem ci v gf budu v piatok heh... aj tak tam musim volat kvoli tej poistovni tak sa spytam... no to by si mala sakra naprdik ak by tvoj dr bol v robote az v pondelok he... ale tak vies ze na dobre veci sa dlho caka..... a o com to pises??? ze ideme dalej??? ne neeee ... ziadne take toto musi klapnut :slight_smile: a stretneme sa na kontrolnom sone v gf alebo potom na 3D sone :slight_smile: ....nebojj prilezitosti aj ked to klapne este zopar bude....
20. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok