• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
holky, kolik dní po IUI jste začaly brát utrogestan?
20. okt 2012 o 19:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 hned v den iui ... mam to aj v papieroch tak ze hned vecer si vlozit 2tabl... beriem 2-0-2 ...
20. okt 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci no to je právě to. Já jsem byla tak vykulená, že si to moc nepamatuji co mi říkali. Navíc dr v nemocnici byl velmi nepříjemný. Až teď zpětně si říkám, že toho vlastně moc nevím. :-/
20. okt 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Já až za dva dny po zákroku - večer 1 globuli
20. okt 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana jojo to je pravda. Otěhotnět :slight_smile: to bych moc ráda :slight_smile:
20. okt 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 já jsem ji brala taky hned. Měla jsem 1-0-1
20. okt 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 len mne povedali ze v den iui mame vecer este poistit :slight_smile: tak mam vecer zapit ... a od druheho dna vkladat ....
20. okt 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ale však hádam sa nič nestane ak my zoberú krv neskôr ako na 14 deň......ak už bude vôbec treba.... :wink: ......inak dneska bolo super v Blave aj počasie bolo fantastické.....nábytok bol úžasný som sa zase pokochala... :grinning: :grinning: ....a boli sme aj v Auparku a tam som kúpila také krásne malilinké hačkované topánočky a body no odolaj takému niečomu.....švagriná sa určite poteší.... :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
@trefulka
@lucik1986
holky díky, já to asi začnu brát hned a ne až po třech dnech.. naposled jsem měla spontánní potrat, tak to nechci absolvovat znova
20. okt 2012 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja som brala hneď v ten deň večer ako my robili IUI.... :slight_smile: lebo my by sme sa aj tak darmo snažilkovali.... :grinning: :grinning:
20. okt 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aaale co by sa stalo ...nic sa nestane aj ked ti ju zoberu o dva tyzdne neskor... :slight_smile: ...hej dnes bolo krasne a my doma :cry: ...ja to to uz svojmu si kupila topanocky a body ... :slight_smile: ..v uaparku??? takze kusok od nas :slight_smile: ....hmm ste mohli na kafe dobehnut...
20. okt 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 a tebe nepovedali ako to mas brat??? u nas v centre to kazdy berie hned v den iui vecer ...a 2-0-2 ...ja som si musela vypocut aj poucenie ohladne utrosu .... ak by ta to stipalo alebo by si trosku krvacala treba to zapijat ale ze ak sa to co i len trosku da vydrzat tak vkladat ....
20. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no keby že viem, že bývate blízko boli by sme dobehli mali sme ešte dosť času .... :grinning: a nie pre seba mne by to načo bolo také malé...... :grinning:
20. okt 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no skoda :angry: ...ako ze naco by ti to bolo...ved co tvoje bose bude??? :slight_smile:
20. okt 2012 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica poznam ten hokej :slight_smile: to tu mame asi vsetky :slight_smile: a hlavne ked sa nazbera upozorneni na spravy a len odskakujes odpisovat :slight_smile:
20. okt 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil jááááááj tak to určite nie....ja som také vecičky vyberala čo sa aj mne páčia aj keď detské veci sú všetky krásne.....a možno že raz sa zídu.... :wink:
20. okt 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a potom ani nevieš, že komu si vlastne napísala.... :unamused:
20. okt 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jo řekli 1-0-1 až tři dny po IUI. tak já bych to raději brala ještě dřív .
@2lil a můžu se zeptat, proč bereš dvě najednou?
20. okt 2012 o 20:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja beriem moja tak isto ako 2lil....2-0-2....tak nám bolo povedané v centre.... :slight_smile:
20. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja neviem akosi som sa nad tym nezamyslala ze preco dve...kazali mi brat dve naraz....a co poznam baby od nas z CAR kazda berie dve naraz...dned odo dna IUI...
20. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica moja a ako sa dnes citis??? ja si asi stale citim podbrusko...raz viac raz menej ... ale akoby som ho mala strpnute ...len ja ho mam 3x tam rezane tak a to okolie si necitim...takze aj ten tlak je taky zvlastny :frowning2: ...
20. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil vieš čo moja teraz je to už dobre, ráno to bolo horšie dosť ma bolel ľavý vaječník tak neviem teraz,že či je to dobré alebo zlé znamenie :unamused: ....ale potom to prešlo a teraz momentálne nič necítim aj keď niekedy mám aj ja mierne pobolievanie v podbrušku.... :frowning2:
20. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to nik nevie ci to je dobre abo zle znamenie...no my verime ze dobre ne??? :slight_smile: no nech je ako ma byt :slight_smile:
20. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil presne tak moja.... :wink: :slight_smile:
20. okt 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ako sa má maličký?....už je to lepšie, či má stále vysoké horúčky? :frowning2:
20. okt 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 taky jsem začla brát hned večer po IUI, já beru 2-1-2, protože když jsem brala 1-1-1 po domácím snažení s pregnylem tak jsem od 5DPO hodně špinila tak mi radši zvýšili dávku a takhle už je to ok
20. okt 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ty brď a jak to děláš v práci? polykáš nebo zavádíš?
20. okt 2012 o 22:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 první měsíc jsem polykala a pak jsem zjistila, že mám zavádět :sweat_smile: ale prej je to jedno.. no jak, na wc zavedu a umyju si ruce :grinning:

holky tohle jsem o utrogestanu našla v článku o IUI
Po transportu spermií se ženě doporučuje užívat tablety obsahující progesteron 2x denně. Tento hormon podporuje tvorbu děložní sliznice a prodlužuje fázi mezi ovulací a menstruací. Aplikuje se buď do pochvy nebo jako orální tablety. Pokud má za sebou žena stimulaci ovulace, je lépe užívat progesteron 3x denně.
20. okt 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Děkuji za srdíčka, budu potřebovat, snad přinesou štěstí :slight_smile: a posílám je dále :slight_smile:
21. okt 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj,...vecer mal este cez 39...v noci uz v pohode a teraz tiez uz len nieco cez 37,5 ...tak dufam ze je to uz za nami...a ja som sa tak super vyspala ...som uz o 23bola tvrda a vstavala az teraz :slight_smile: ...ty ako?
21. okt 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok