• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica ano přirozeně, bez problémů. pak jsem byla ještě 2x těhotná přirozeně, ale dlouho to trvalo.. a nepřišlo se na to proč..
@majus28 to je fajn :slight_smile: zkus to zítra z první ranní moči, mělo by to sílit, pokud máš stejné testy :slight_smile:
@hanicinka nevyšlo to? škoda :cry: :cry:
21. okt 2012 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ano mam rovnake testy, rano to urcite zopakujem a v utorok to uz dufam bude na krvi definitivne.. bud ano alebo nie.. ale uz by som rada vysledok :slight_smile:
21. okt 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 ahoj majuš,.. ja by som na tvojom mieste ani netestovala... aj tak nebudeš vedieť na čom si ...budú to len dohady... išla by som ale na krv hneď v pondelok ku svojmu dr. veď musí pochopiť že chceš už vedieť na čom si...z krvi uvidí o koľko hcg stúplo a bude vedieť či stúpa ako pri normálnom tehu ....
21. okt 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neviem či môže prísť mrcha aj skôr ...prečo sa pýtaš? niekde som čítala že po utrogestane skorej meškáva ....
21. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Já bych šla taky zítra na krev a nečekala do úterka. Já bych to nevydržela:slight_smile:
21. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil že keby ju môžem očakávať.....
21. okt 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ty len nič neočakávaj
21. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanicinka ajaj :frowning2: tak to mě moc mrzí :frowning2:
21. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil čakám čakám ako to všetko dopadne.... :grinning:
21. okt 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dívám se na tuhle tabulku ale stejně z toho nejsem o nic chytřejší.. je tam moc velký rozptyl, takže fakt těžko říct..
21. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no tak ja som s tej tabuľky úplný jeleň..... :frowning2:
21. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 takže podľa tabuľky čo sem dala @lucijeta máš šancu na tehu... moja choď zajtra na krv do centra...veď tam sa nemusíš objednávať nie?? veď nevedia že si bola už u svojho dr... alebo choď k tvojmu ak ti ju zoberie sestrička ... test aj keď ti bude tmavnúť aj tak si nebudeš istá... moc moc moc moc moc ti držím palce a myslím na teba...
21. okt 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta můžu poprosit o info ohledně připojištění do IP, celkem mě to zajímá :slight_smile: děkuji :wink:
21. okt 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hanicinka to mě moc mrzí :cry: měli jste 1 embryjko nebo 2 ? a máte ještě mrazáčky?
21. okt 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, poprosila by som o radu :slight_smile: Pred cca 1 rokom sme boli z partnerom v centre v BA. Povedali nam že jedina šanca je IVF a aj to minimalna šanca že budem tehu :frowning2: nakoniec sme to nepodstupili kvôli tomu že sme mali finančne vydavky :frowning2: IUI je lacnejšie a chcem sa spytať že či sa IUI da podstopiť aj z darcovskymi spermiami a kde všade ho robia alebo len v centrach? Ďakujem za každu odpoveď :slight_smile:
21. okt 2012 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no praveze sa musim objednat a v piatok som na to nejak zabudla pri tom vsetkom, takze rano tam volam a objednam sa na utorok.. uz jeden den navyse musim vydrzat, a mozno bude vysledok jasnejsi.. tebe je ako?
21. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofokleska ahoj sofokleska .... IUI sa dá robiť s darcovskými ...v centrách určite neviem či aj inde ... stojí to 110€ v gyn five v bratislave ....viac info ti da @rojica ... tento piatok podstúpila IUI s darcovskými .... :slight_smile: veľa šťastie...
21. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 do centra na krv sa musis objednat?? ci u tvojho?? .... nooo ano den hore dole :slight_smile: ...my sme asi viac nedockave ako ty :slight_smile: ....
21. okt 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aj ja som nedockava moja :( ale co je horsie, tak sa mi striedaju pocity ze az.. raz si myslim ze nieco to musi znamenat a raz ze hodnota je proste velmi nizka na to aby to bolo ok :(
21. okt 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ...majuš verím ti ... my ale nato neprídeme ... jedine krv v tvojom prípade ukáže ako to je ... veľmi ti prajem aby bolo všetko dobré ... a u tvojho dr by ti nezobrali krv zajtra???
21. okt 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bože zase ma bolí spodok...... :frowning2: ...ja už neviem čo si mám o tom myslieť.....a teraz všetko nielen ľavá strana..... :frowning2:
21. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica noo ja som vcera este mala divne tlaky a citila som to...ale dnes je uz lepsie...uvidis ze aj tebe bude zajtra uz lepsie... mali sme mega vajicka tak to citit este ... :slight_smile:
21. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no moja mne sa to nejako nezdá.....neviem, či to bude tým, že sme mali mega vajíčka....niekedy je to fajn a niekedy mám dosť silné tlaky, ale pred chvíľou som si vložila utroš tak to môže aj tým byť..... :frowning2:
21. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jaaaj no tak to je asi utogestanom...ja to aspon mavam po nom...
21. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no lebo aj ráno som to cítila, ale potom to prešlo a celý deň to bolo fajn..... :slight_smile:
21. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, co jste po iui, máte to taky tak, že občas cítíte břicho? já jako jo, znamená to, že si mám na chvíli sednout, odpočinout si.. no nevím, možná jsem jen přecitlivělá.
21. okt 2012 o 20:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja tiez az tak 2-3 dni pre ms. . .zda sa mi, ze su tie bolesti uz teraz trocha ine . . .zajtra budem 10 dni po IUI, tak skusim testnut
21. okt 2012 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja tiež akurát cítim miernu bolesť v podbrušku.. :frowning2: ....ja aj sedím a nič nerobím a pobolieva to nejako sa nenamáham...
21. okt 2012 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 tak to je paráda, už zítra. taky se chystám 10. den, ale asi to bude moc brzo, protože před IUI nic nebylo. ale i tak to prubnu :slight_smile:
@rojica no buď je to ovulace nebo otěhotnění. jsem ráda, že v tom nejsem sama, že si nic nesugeruju.
21. okt 2012 o 20:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja som si brucho včera ešte dosť zreteľne cítila... to som bola 2DPO dnes už je to lepšie ale aj tak občas cítim...
21. okt 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok