• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil a myslíš, že je to jiné než když jsi šla na IUI? já vím, že dost cítím ovulaci, ale ta už byla..
21. okt 2012 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 no buď alebo..... :slight_smile: ...a nie si v tom sama sme v tom viaceré.... :wink:
21. okt 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maximka33 tak ja práveže som nikdy nejak ovuláciu necítila...nikdy som nemala žiadne bolesti ja ani neviem kedy mi príde menzes... proste nikdy nič som nemávala...okrem mimomaternicového a keď som bola tehotná ale to myslím že bolo opár týždňov neskôr a nie za 3dni :slight_smile: ...ja som ovulku mala v deň iui určite...bo bolesti boli veliké a aj mega hlien a potom úľava prišla... a teraz sú to už iné bolesti ako vtedy... čítala som že ženy po IUI si môžu cítiť podbruško niekoľko dní dokonca až do menzesu .... takže asi to je normálne...
21. okt 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jo ještě by to mohl být účinek clostilbegytu. je fakt, že s ním byla ovulace i ms trochu bolestivější. no musíme se nechat překvapit :slight_smile:
21. okt 2012 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 no jedno s druhým asi ani niečo súvisí keď sme také bolestivé..... :frowning2:
21. okt 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica alebo sa len priveľmi sledujeme :slight_smile: ....
21. okt 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 já měla nej bolesti před a během IUI, o víku už nic až dnes trošku tlaky v podbříšku, kéž by se tam něco dělo.. ale na uhnizďování je ještě brzy stejně..

ráno jedu na 2 dny na školení, tak se za váma budu těšit ve středu, co tady bude nového, doufám, že dobrá zpráva od @majus28 :slight_smile:
21. okt 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 zítra držím pěstííí :wink:
21. okt 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ...školenie závidím ... v dobrom samozrejme... aspoň prídeš na iné myšlienky a vypadneš z kolobehu.... maj sa pekne a poslúchaj :sunglasses: :slight_smile: :wink:
21. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil všetko je možné.... :wink:
21. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to máš pravdu, sice tam budu sama přes noc někde na penzionu, ale v Ostravě jsem studovala, tak to tam znám a zítra mám v plánu navštívit kamarády a zkontrolovat jak jim porostl půlroční Filípek, tak už se těším
a v úterý pro mě manžel přijede a zajdem si do Ikea, takže příjemné zpestření :dizzy_face:
21. okt 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucijeta tak to bych se taky těšila :slight_smile: zrovna jsem se dívala, kdy nás čeká relax víkend a kdy víkend v Mnichově, no dobrý to je, vždy těsně před ms :slight_smile: místo toho, aby to byl ovulační víkend. ale zase člověk se na to musí dívat i jinýma očima, třeba na tom víkendu zjistíme, že budem čtyři :slight_smile: ne vždy to vyjde tak, jak si přejeme, ale neznamená to, že to nemusí dopadnout dobře :slight_smile:
21. okt 2012 o 22:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maximka33 jo to znám :sweat_smile: na poslední dva víkendy co jsme někam vyráželi jsem byla 2DC :angry: ale co už, i tak jsme si to užil..

tak se holky zatím mějte krásně, už mizím chrnět, dobrou :slight_smile:
21. okt 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Dakujem, ale 10ty den test negativny. . . :frowning2:
22. okt 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 tak 10ty den je asi este skoro. . .test negativny, dufam, ze to nie je este stratene. . .
22. okt 2012 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehulky, ktore ste tehotne po uspesnom IUI, prosim Vas, mali ste na 10ty deň po IUI už pozitivny test?
22. okt 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko baby,...tak ako sa dnes cítite? niečo nové? @majus28 ako sa dnes máš? na krv teda ideš zajtra? ....@merry1001 ...10ty deň je ešte asi moc skoro...skús testnúť o dva dni zas keď nevieš vydržať :slight_smile: držím silno palce.... @rojica PNka vybavená? @maximka33 tak ako dnes?
22. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
47444hph
22. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Ahoj. Prosím smazat z tabulky. Zatím nic dalšího nechystáme podnikat....Děkuji. Petra
22. okt 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil dobré ránko aj tebe....tak dneska to už lepšie ani po utrogestane nemám také tlaky ako včera.... :slight_smile: ..akurát idem od gynkoša, ale mal tam toľko žien, že my kázal prísť okolo obeda, že to poriešime....že to je na dlhšie..... :grinning: ....povedal, len toľko že sa na toto veľmi PN nevzťahuje, ale keď som mu povedala, že kde robím tak my povedal v žiadnom prípade nemôžete ísť do roboty..... :wink: ....a ty sa ako dneska cítiš moja?
22. okt 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja sa citim netrpezlivo :slight_smile: rano som zas testla a myslim ze ciarka bola taka ista slaba ako vcera... no tak zajtra uvidime..a ty sa ako citis? :slight_smile:
22. okt 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj... a to ťa takto preháňa? že prídi okolo obeda?? to už nemohla sestrička vypísať PNku? ale tak aspoň ti rýchlejšie čas zbehne... no jasne že do roboty nemôžeš veď to tie spermie mohli potom vyhodiť von oknom to by bola väčšia šanca na tehu ako v tvojej práci :slight_smile: ... sa ale čudujem že tvoja dr v CAR to neriešila..nás sa hneď pýtal oboch či nerobíme s takým niečim ... ja dnes v pohode...dnes zatiaľ ani náznak bolesti a ani náznak žiadnych tehu príznakov :slight_smile: ....
22. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ahoj to je ešte asi skoro na 10ty deň...skús to tak o dva, tri dni....keď už moja nevieš vydržať.... :wink:
22. okt 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak našťastie ja to mám na pár krokov k môjmu gynkošovi...tak my to ani nevadí...prechádzka my neuškodí..... :slight_smile: ...tak to máš pravdu, keby že chodím do roboty tak to bolo úplne zbytočné robiť.....ale dr vie o tom že akú mám robotu mala som to aj v papieroch a aj preto my povedala, že u mňa je tá šanca otehotnieť mizivá tak preto ani nič neočakávam..... :frowning2: ......ale tak aspoň si oddýchnem od toho stereotypu v robote je tam dosť hustá atmosféra teraz.... :angry:
22. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica kolko dni si po IUI? ty si na PN pocas IUI?
22. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no mi hovor tiež sa neviem už dočkať toho čo ti zajtra povedia... moc ti držím palce... je to na nerv takto dlho byť v neistote... ak to nemá byť v poriadku prajem ti nech mrcha dorazí čo najskôr aby si rýchlo mohla ísť do druhého kola... ale verím že bude všetko oka ... ptuj ptuj ptuj :slight_smile:
22. okt 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ja som 3 deň po IUI...a som na PNke....mám dosť náročnú robotu....ty si tiež doma? či chodíš do roboty?.
22. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil uz mi je do revu :( ani v robote neviem nic spravit.. len sa hrabem na nete a chcem najst nieco pozitivne, ale nedari sa mi...
22. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no a čo vlastne chcela tvoja dr.? aby ste išli hneď do IVF? alebo??? bo to čo píšeš mám pocit že akoby ti hneď vo dverách povedala načo ste došli aj tak nebudete tehotná... o to viac ti držím palce a ver že to dobre dopadne...mne v 18tich povedala dr že nikdy bez stimulácie a prirodzene mať deti nebudem ...preplakala som vtedy niekoľko dní... a o pár rokov keď mi bolo hrooozne zle a všetko ma bolelo som ležala v nemocnici a nikoho ani len nenapadlo mi urobiť testy z krvi či som neni tehu bo som v karte mala neplodná...a nič som nebrala...až keď mi tlak klesol odpadla som (vajcovod praskol a krvácala som do brucha) sa spamätali... takže nezúfaj ... vravela som ti že na vianoce si tehu a tak aj bude... :slight_smile:
22. okt 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica chodim do prace, nemam narocnu fyzicky. . .skôr mozno psychicky. . .si po prvom IUI? a to je narok na pn pocas IUI?
22. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok