• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@majus28 majuš verím ti ... a nehľadaj nič na nete ...aj tak keď niečo nájdeš vždy tam bude to "ale čo ak" .... skús sa zabaviť inak aj keď viem že sa to nedá :( ... neviem ako ti pomôcť :cry: ...musíme vydržať do zajtra a modliť sa aby sme zajtra odpoveď už poznali a nemuseli čakať ďalšie dni...
22. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil vieš moja priznám sa, že aj ja som mala s toho taký divný pocit....keby si ju videla ako sa tvárila keď si to prečítala, presne ako hovoríš táto sem na čo prišla.... :frowning2: ...ale ja to aj tak budem skúšať a nevzdám sa nech si myslí čo chce...však sa to raz musí podariť aj keď to nebude hneď... :frowning2: ........nooooo ale vianoce sú aj o rok moja.... :grinning: :grinning: ...a už bude ako má byť..... :wink:
22. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nie? sak to je psychoska uz nevediet vysledok :slight_smile: ty sa mas ako?
22. okt 2012 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 áno som po prvom IUI.....tak keď mám dosť náročnú a ťažkú robotu tak by to bolo asi zbytočné robiť keby že chodim do roboty..... :frowning2: ....nie každá sedí v kancli....to je dosť veľký rozdiel.....tak určite by som radšej chodila do roboty aspoň by som prišla na iné myšlienky, ale nejde to.... :slight_smile:
22. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak co mate nove?????mne dnes neprisla mrcha :frowning2: joooj uz nech pride......co mate nove??????inak ja som tiez pn... :sweat_smile:
22. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj tak mám sa fajn....a neboj určite už čoskoro dorazí.....keby to ideš na konzultáciu?
22. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica este neviem lebo mi musi prist a potom mozem ist....mam sa objednat ked dostanem....jooj uz som nervozna s toho...a ako mimi???
22. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak určite sa treba objednať aby si to náhodou neprepásla a bolo by potom už neskoro..... :slight_smile: ....neboj všetky sme si museli počkať.......aké mimi?????... :grinning:
22. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica mno sak ja dostanem zavolam a idem k nemu na druhy den a hned mi bude brat krv a totok vsetko...no mimi ci pekne rastie chii musis to tak brat vies?ze cakas mimi.... :sweat_smile:
22. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a ku komu máš ísť?....ktorému doktorovi.... :slight_smile: ...no tak hádam sa tam niečo deje..... :grinning:
22. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dobre a čo vám ona odporučila??? či nič??? že smola ...nechápem... čo vám povedala? že ako by ona postupovala???
22. okt 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dr.herman v kosiciach,,,,,a to kolky den si?
22. okt 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no veď totok ...ja som už nedočkavá a nie ešte ty... tiež si čítam kadečo... kedy by som mala mať prvé tehu príznaky a také heheh aj keď sama viem že je to blbosť bo každé telo je iné a bola som 3x tehu a vedela som že som tehu skorej ako mi mala mrcha prísť tak viem že aj teraz by to tak bolo.... no zatiaľ nič :slight_smile: ... dnes mi bolo fajn kým som si nedala utrogestan..aj ty si vždy po vklade cítila trochu brucho???
22. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahoj milagros ... nejak tu bolo ticho bez teba :slight_smile: ... počuj a určite ťa lekár objedná hneď na druhý deň ? to máte nejakú rýchlosť tam nie??? či ideš po známosti? a ideš do CAR alebo len do nejakej štátnej nemocky? nejak mi to nejde do hlavy že zavoláš a hneď na druhý deň ťa zoberú...
22. okt 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja nič nám neodporučila len sa spýtala, že ako sme sa rozhodli a ona to rešpektovala....mám taký pocit, že aj o tie peniaze tam predsa len ide..... :frowning2: ...ja som si myslela, že ešte pôjdem na nejaké vyšetrenie, ale ani na koze som nebola jedine čo my zobrali krv na profil to bolo všetko....a musím povedať, že nebola ani tomu nadšená keď sme jej povedali, že sme sa rozhodli pre darcu....hneď začal vypisovať papiere......ako keby sme boli nejaký iný keď nepodstupujeme tak ako všetky.....lebo som si všimla, že k druhým bola milšia a aj sa k nim vľúdnejšie správala.....mňa len rýchlo odbila tak isto ako na IUI.... :frowning2: :frowning2: ....nemám proti nej nič ale ten prístup sa my vôbec nepáčil.....
22. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 aha tak ty chodíš do Košíc?......no ja som 3 deň po IUI..... :slight_smile: ....ale ja si tiež myslím ako 2lil, že ťa asi hneď neobjednajú na druhý deň to by bolo naozaj veľmi rýchle..... :grinning:
22. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a preto viem,, že aj to IUI odflákla..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja uz ani neviem co som citila.. ale moze to byt, on by mal posobit na sliznicu nie? aby bola pekna a pripravena na uhniezdenie.. akurat mi ten utros uz riadne ide na nervy :slight_smile:
22. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ahoj moja aj ty si vždy po vklade utrogestanu cítila trošku bruško?.....ja mám vždy také mierne tlaky.... :frowning2:
22. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil Ahoj .. :grinning: ze ticho :grinning: chiiii nie nie :grinning: no ako takto idem do CAR to je aj statna???to som nevedela...mna moj gyndak poslal bud za medzakom alebo hermanom a co som citala tak herman je dobry...No ja som volala s nim osobne a povedal ze ked dostatnem mmsku tak mu mam volet a objedna ma....cize pocitam s tym ze na druhy alebo treti den tam pojdem...aj co som citala tu na MK tak je to tak ze on objedna a ides k nemu na 3 tusim den a ze je to konzultacia a aj bere krv a neviem co...a za toto sa plati 100 e :frowning2: s toho som nestastna lebo nemam tolko penazi na nieco taketo :frowning2:
22. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica myslis ze nie?tak potom by mi kazal prist skor si myslim a nie cakat na mmsku...
22. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci Ahoj, měli jsme jedno embryjko, dr. dvě nedoporučil. Mrazáčků je šest, zítra se dozvíme co bude dál. Hezký den. :frowning2:
22. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dobre ale keď sa jej nepáčilo vaše rozhodnutie ani nič nepovedala? a kto vám povedal možžnosti ake máte? ... inak to aj ten náš to bral hr hr...len vypísal papiere povedal takto a takto a vidíme sa ...akurát teda že ja som mala všetky vyšetrenia okrem hormo profilu od mojho dr...neboj neodflakla nic...
22. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica je to mozne, aj @2lil sa tak citi.. pripravuje sa sliznica.. no zienky, ja som taka zmatena, ze si nepamatam, ci som to aj ja citilia :slight_smile: ale je to podla mna prirodzene..
22. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no tak to tam potom ide ale rýchlo.... mňa vždy keď objednali tak asi tak po týždni aj viac ale však to by bolo v tvojom prípade, keď dostaneš mrchu neskoro....moja a s tým, že to nebude všetko preplácať poisťovňa s tým si musela počítať....nie? predsa si doktor povedal, že čo poisťovňa prepláca a čo nie.....
22. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 len si naňho pekne zvykni bo ešte pár mesiacov si ho budeš dávať :slight_smile: ... verím tomu...
22. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 verím ti moja, že si riadne zmätená.....ja by som asi tiež bola keby že som na tvojom mieste.... :frowning2: ...ale tak do zajtra to už nejako musíme vydržať aby sme sa dozvedeli viac.....držím moc moc moc palčeky... :slight_smile:
22. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hej, za takych okolnosti by som vydrzala :slight_smile:
22. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ahaa tak asi preto sa u neho platí 100€ ...za uprednostnenie v poradi :slight_smile: ze ta hned zoberie bo tu sa caka cca 3-4tyzdne...aspon u toho mojho...
22. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica @2lil vsade citam ze je to strasne nizke hcg, co je mi jasne..no neviem ako rychlo klesa a ze ci by mi testy este ukazali slabe ciarky keby klesal.. a na druhej strane keby stupalo hcg, boli by silnejsie ciarky.... joj zienky, nechceli by ste byt v mojej hlave... radsej mi uz len piste o sebe :slight_smile:
22. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok