• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica nie moja lekar mi nic nepovedal,,,ja som pocitala s tym ze budem platit len zakrok ale nie to ze mi urobi vystrenie a povie verdikt a za to mu zacalujem 100 e...a potom samotny zakrok stoji 150 e..aspon tak mi baby napisaly...
no a on asi vie preco to tak robi lebo ked nemas mmsku tak je naprd tam chodit ked ti nic nemoze urobit...ja som pocitala ze uz pojdem tento tyzden tam :frowning2:
22. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak okrem toho že nám navrhli toho darcu ešte sme boli u urológa, že či nepodstúpime MESA/TESA...respektívne priateľ, že by si tam nenašli nejaké spermie, ale tiež dr keď pozrel papiere tak povedal, že je tam mizivá šanca asi ako všade.....tak sme si to nechali prejsť hlavou a rozhodli sa tak ako sme sa rozhodli...dúfam,že správne....nechcel to ani priateľ podstúpiť a ani ja som nechcela aby tam išiel....však aj keď bude od darcu tak to bábo bude len a len naše....a nikto nevie, že čo absolvujeme a ani sa to nedozvedia....ja viem, že za všetko sa platí, ale ten zákrok stojí v GF 500 eur a to sa my videlo veľa...... :frowning2:
22. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 majus ale ked tam je hcg nad 5 tusim tak sa to povazuje za tehotenstvo...a u teba to moze pomaly stupat na to nezabudaj...
22. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak ja som z v GF neplatila za nijaké vyšetrenie a ani za konzultáciu...tak neviem ako to tam potom funguje....jedine čo som platila tak za zákrok a za tabletky čo ma to vyšlo....na 110 eur IUI a lieky cca 10 eur...to je všetko.....no a čo ty vieš ešte je len pondelok možno že mrcha dofrčí čoskoro a pôjdeš na vyšetrenie... :slight_smile:
22. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Tha ja som taka ze uz by som chcela ist rovno na IUI :grinning:
22. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil sa mi nece verit ze to je uprednostnenie...ved je to normalne objednanie...
22. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ale preco mi to tak nepovedal doktor? :( proste povedal ze je to negativne :( pri takej hodnote
22. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a t si uz objednana?
22. okt 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zapisete ma do tabulky tretie iui zajtra.... Baby chcem da opytat dneska mi vysiel ovulacny test silny teda ta deuha ciarka a mam pocit ze ovulaciu mam dneska nebude zajtra neskoro na iui???
22. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak ti to povedal?ako pozri ja ti nebudem bulikat do hlavy kaleraby...radsej to tak ber ze nie si a hotovo akokeby si si namyslala a potom bola sklamana lebo je to naprd..pocakaj este mas ist ku dr nie?kedy ides???nie ja nie som este objednana ..musim pockat na mrchu a potom sa objednat,,,,a dnes mi mala prist a samozrejme neprisla :angry:
22. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 eee nebude neskoro lebo ovu trva 24 hodin ked nie viac...takze tes sa lebo je to veeelmi dobre znamenie.. :wink:
22. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 zajtra budeme múdrejšie...to už vydržíš.. ale čo som hľadala na nete tak HCG v tvojom prípade to tj 2týždńe po ovu je tak ako bolo v tabulke čo tu už bola.... keby to nebolo možné s tak nízkym hcg tak by to v tabuľke asi nebolo...nádej umiera poslednááá...
22. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 idem zajtra na krv a uvidi sa.. tak bude sranda ak ti mrcha ani nepride :slight_smile:
22. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 to fakt 24 hod a viac?? Lebo vsera boli rovnake ciarky ovulacne dneska bola uz silnejsie a bojim ze bude neskoro zajtra?? A ovulacne testi ked su pozitivne znamena ze prebieha oculacia ci men bude???
22. okt 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 moja test ti ukaze ak je hcg nad 10 to si mala už v piatok... ak by ti ešte kleslo test by ti už nič neukázal... pepino je test štandardný ... pri prirodzenom tehu by ti lekárka ešte ani krv nemusela zobrať ... si len 31DC tj ...len 3ti deň ti mešká ...mne dr vždy vravela prvý test až po 4roch dňoch meškania... a ak bude pozitívny prídi na krv... nestrácaj nádej... uvidíš čo bude zajtra...
22. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica takže vám povedali sami že buď darca abo MESA/TESA a to s mizivou šancou...tak nemá byť prečo dr nahnevaná ako ste sa rozhodli...veď ste dali na ich radu... no tak jasne 500€ zaplatiť a mizivú šancu je blbosť ...to radšej ešte našetriť 1000€ a ísť na IVF kde tá šanca je väčšia... a nechápem prečo by si mala mať mizivú šancu pri IUI ...veď ty si v poriadku tak ??? ....
22. okt 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ak ti pichli pregnyl tak ovu test bude negatívny ešte 5-8dní :slight_smile:
22. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil si zlata :slight_smile:.. a pozri ako si pamatas moje hodnoty a dni :slight_smile: pockaj ci ja spravne trafim.. ty si bola na IUI vo stvrtok.. po tych stresoch co ti sposobili vsak?
22. okt 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majus28 Ale pride len asi koli tomu ze som bola na laparke mi bude meskat pravdepodobne :angry: zatial ani necitim zeby mala prist lebo inak uz ma bolia prsia ale tvar mam hroznu takze uz cakam...a pochybujem zeby sa nam teraz podarilo lebo je to nemozne...
22. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 oprav pozitívny :slight_smile: bude po pregnyle ešte cca 5-8dní :slight_smile:
22. okt 2012 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 pokial ma testy ovu a ze je jedna ciarka silnejsia teda ta kontrolna ma byt slabia ako ta testovacia...a ked je silnejsia to znamena ze prebehne ovulacia v ten den ale ta ovulaci trva 24 hodin...chapes?to vajko ti putuje pomaly nie rychlo a kedze mas zajtra vklad tak to stihate... :wink:
22. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no sa čuduješ že si pamätám? veď čakám na tvoj výsledok ako by mal byť môj :slight_smile: .... a áno aj ty si dobre pamätáš... moja nezabúdaj že všetko sa deje pre niečo... teraz nevieš prečo ale časom pochopíme... ako som už písala nám keby jedno mimi neodišlo do neba a nestalo sa anjelikom ktorý dával pozor na našeho drobca tak ten by tu dnes nebol... vtedy som nadávala na celý svet...dnes ďakujem že máme anjelika......
22. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nee preglyn som nepichala teraz mi ho lekar nedal berem duphaston len teraz....myslis ze ovu bude aj zajtra ked dneska som mala silnejsiu ciarku na teste?? Sa bojim ze ovu zajtra nebude...,
22. okt 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ano to mas pravdu.. vsetko sa pre nieco deje.. a casom zistime, naco to bolo dobre..
22. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 dakujem za vysvelenie ale aj tak to mohlo byt dneska este lekarovi som to vravela ze pondelok je lepsiii a sak uvidime zajtra testnem co tam bude....
22. okt 2012 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 kedy si bola na folikulometrii??? pozri ovu testy sú len orientačné...mne napr nikdy ovu neukázali... ajˇkeď som ju mala potvrdenú od dr. ... ovu test môže (a často aj ukazuje) už vzostup a ovu príde o 1-2dni ...takže ak máš ovu test pozitívny ovu v najbližšej dobe prebehne alebo práve prebieha... skús si testnúť aj zajtra....a včera si netestovala?? a pohľadaj aj či dufík nespôsobuje pozitívny ovu test... v tom som si nie istá....
22. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 nic neboj vsetko bude dobre a bude to v pravy cas... :wink: kedy zajtra ides?
22. okt 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no ty si nejaká rýchla moja....ale bohužiaľ to tak nejde....to by sme asi všetky chceli..... :grinning:
22. okt 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som stvrtok rano mala som folikul 13,5 mm, zajtra rani skusim testnut snat bude ciarka este silnejsiii nez dneska.... Dufik asi aj robi nieco bo odkedy ho berem mam na tehu testoch slabich duchov....jaj nech to utece aj je zajtraaa po iui... Ked nevide iui teraz dalsi mesiac umele a nejak dotoho sa mi nechce ist a ti jako??
22. okt 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 rano o 10 hod sak snat to vide do tretice bo na umele sa mi nejako nechce ist...sak uvidim ma to tak byt asi ...
22. okt 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok