• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil no tak ja by som mala byť v poriadku keď všetky vyšetrenia dopadli dobre, ale ktovie nikdy nevieš čo sa tam môže objaviť.....aj laparku som mala robenú pre d 6 rokmi a to je už dosť dlhá doba.... :frowning2: ......ja viem, keď sa človek rozhodne pre takéto niečo musí rátať že dosť veľa peniažkov minie bez toho to nejde.....ale tak ešte skúsime 2 pokusy IUI a potom budeme silno uvažovať o IVF..... :frowning2:
22. okt 2012 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a prečo by to malo byť nemožné?????
22. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 počkaj silnejšia čiarka??? ovu test je pozitívny len ak sú obe čiarky rovnako silné...ak máš jednu čiarku slabšiu je to negatívne... neboj dr vie čo robí... a prečo máš IUI bez stimulácie? tie prvé si mala so stimulkou?? či? ...ja som v očakávaní :slight_smile: ...som 4DPO našej prvej IUI ... už máš podanú žiadosť na IVF? kam chodíš do CAR?
22. okt 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica noo sak toto ze nevieme si to takto zariadit alebo mat ten prsten a zatocit a juuuuuuupss a uz by bolo :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a co ako mas na mysli nemozne?
22. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj keď si v poriadku máš šancu aj pri IUI ... je jedno či sú spermie darcovské abo nie ...dokonca by som povedala že darcovské musia mať super kvalitu tak asi aj väčšia šanca...neboooj IVF nebude ...do vianoc si tehotnááá a myslím tým tieto vianoce :slight_smile:
22. okt 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 milagros nezabúdaj že na dobré veci sa dlho čaká ...nedá sa to len tak šup šup ... teda dá ale u inej národnosti...im to ide rýchlosťou svetla :angry:
22. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 moja nic neboj..vsetko ma svoj zmysel preco sa to deje...takze ty len ver tomu a bude to dobre uvidis...to ze mas testik taktyto bud rada to znamena ze telo uz bude mat ovu tak ako pisu dievcata...este aj vecer si ho urob tak okolo 17 a uvidis...hmm?a do zajtra to je uz len kratko...
22. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no kokos to by som chcela vidiet teda vediet ako to ony robia kokos sak to je one ze kuk na neho a uz suuup cssss a mi???sa to len trapime a trapime ale potom ich budeme milovat taaaaaak ako nikoho :grinning: a to je rozdiel medzi nimi a nami :-P
22. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky, IUI tenhle cyklus nebude. Takze me vyskrknete z tabulky ...
22. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 hmmm veľmi pekná predstava, ale sme bohužiaľ v realite.... :frowning2:
22. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 však ty si napísala, že pochybuješ o tom, že by sa to podarilo a že by to bolo nemožné....tak som chcela vedieť, že prečo?
22. okt 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no je to tak realita :grinning: ale to nic to preco je to tak ma svoj vyznam a ten pride po case,,,no a preto len som po laparke vies???4.10 ma robili a cez ten vikend mi vychadzaly aj plodne dni takze viem ze nic s toho tento mesiac....preto som si ista ze nic...asi mi meska koli tej laparke....a to ty si bola pri dr o pnku?
22. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a tej sofokleske som aj včera napísala a ešte sa vôbec neozvala...ktovie, už asi o to nemá záujem.... :grinning:
22. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 môže byť že to to meškanie spôsobila laparka.....ale však uvidíš ona určite dorazí..... :wink: .......hej bola som u svojho gynkoša...... :slight_smile:
22. okt 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica a co ti povedal??????
22. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 nooo asi si ju vystrašila :slight_smile: ... ale ozve sa ešte len nie každý ako ráno oči otvorí sa hrnie na koníka :slight_smile:))) ... dnes už je lepšie?? ja som už nervózna ...vôbec nič mi už nieje ... kým som to cítila som bola ako tak vklude že však niečo sa tam deje a teraz....
22. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica...toto malo byť pre teba ...@milagrosss20 omylom som to poslala tebe :slight_smile: ....nooo asi si ju vystrašila ... ale ozve sa ešte len nie každý ako ráno oči otvorí sa hrnie na koníka ))) ... dnes už je lepšie?? ja som už nervózna ...vôbec nič mi už nieje ... kým som to cítila som bola ako tak vklude že však niečo sa tam deje a teraz....
22. okt 2012 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a koho som vystrasila???no a ja nie som stale na konovy :frowning2: len tak nooo :sweat_smile: rada s vami kecam noo :frowning2: a co si citila?vies to je zakrok a ten je citit paru dni a potom uz nic.,,,ved ani samotne tehu nie je citit ci?
22. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a nemala som ju čím vystrašiť lebo som jej hneď napísala a aj si správu prečítala ale však to je jej vec ja to riešiť určite nebudem....a to si narážala na mňa že hneď ako otvorím oči tak som tu???? :grinning: .......a inak dneska je to už lepšie necítila som už nič keď som si vložila utroš a aj teraz my je fajn.... :slight_smile: ,,,,no tak teraz sa tam už nič nedeje aspoň u mňa nie..... :grinning:
22. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 čítaj správu nižšie :slight_smile: to som sa seklaaa to malo byt pre rojicu :slight_smile: ...prepac :slight_smile: ale apson viem ze s nami rada kecas :slight_smile:))
22. okt 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neee na teba :slight_smile: ale na seba :grinning: .... jeeejda tie dni idú teraz mega pomaly :(
22. okt 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil uz som si to vsimla :grinning: to nic uz som sa zlakla ze ma tu nece :frowning2: ale v pohode...chiiiiiiiiii
22. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milagrosss20 teba a nechcieť? veď čo by sme tu bez teba robili :slight_smile: ... už nech tú mrchu dostaneš nech vieme ako to pôjde s tebou ďalej...
22. okt 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil no tak to idú teda moja ja neviem čo budem robiť ešte do 2 hého....sa asi zbláznim....akurát varím a potom pôjdem k tomu doktorovi.....tak dneska to celkom ide ale čo bude tie ďalšie dni tak to netuším....asi pooprašujem knihy.... :grinning: :grinning:
22. okt 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak tak podme ju privolavat :grinning: chii sadneme si nazem a zacneme ju privolavat co vy nato????
22. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ty daj znac ze co povedal dr a kde pracujes?
22. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 pracujem v jednej strojárskej firme vyrábame stavebné stroje a ja konkrétne robím na lakovni....tak preto tá PNka.... :slight_smile:
22. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica fuuha ten smrad kokos to je tiez velmi zle fuuuu a zarobis tam?
22. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok