IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
rojica
22. okt 2012
@milagrosss20 tak je tam smrad veru, ale robotu si nenavyberáš v dnešnej dobe.... 😞 ...a zarobím tak akurát som spokojná...... 😃
milagrosss20
22. okt 2012
@rojica csss teda ja zarobim len 320 e kokos ach...a teraz som citala ze mi moze meskat mmska 6 tyzdnou 😞
rojica
22. okt 2012
@milagrosss20 a ty kde robíš?....tak ja ti v tom neviem poradiť, že ako to je po laparke, ale však uvidíš možno že ťa tento týždeň mrcha prekvapí.... 😉
zuzullik1001
22. okt 2012
vcera som mala rovnake ciarky a dneska bola silnejsia ta co urcuje ovu....prve iui som mala stimulovane.....a druhe a tretie nie lebo mne ovulacia prebieha velmi dobre a nepotrebujem to na folikuli.....jj poslanu ziadost mam uz mesiac cakam na schvalenie tak teraz by uz kazdu chvilu by mi mali volat s ICARE ci uz je schvalena....chodim do BA iscare a ty???
zuzullik1001
22. okt 2012
@milagrosss20 dakujem za podporu je kratko....ked ja to citim ze to predbieha ovu lebo ma boli podbrusko....sak nejako bude...vsera sme si s manzelom dali sexik nohy hore som dala svicku ..😃 tak snat to enjako vide..a ked nie tak asi mam ist na IVF asi to tak ma potom byt....
milagrosss20
22. okt 2012
@rojica robim v milkagre...takze ziadna slava... 😞 chcela by som inde robit co aj tak bude lebo neviem co bude ked mi skonci pnka...
milagrosss20
22. okt 2012
@zuzullik1001 pozri vcera ste to skusaly a to je super lebo sperky tiez vydrzia v tele cca 3 az 5 dni takze super a zajtra tiez mozete tutkovat 😃 takze teraz to vinde uvidis 😃
2lil
22. okt 2012
@rojica no ja uz teraz som na nerv...doobedie ako tak ubehne ale cas ked maly spi 😞 ma zabija 😞 ..
2lil
22. okt 2012
@zuzullik1001 ak ste včera sexovali tak to máš poistené ak by aj ovu dnes bola 🙂 ... ja chodím do BA do GF... odiaľ si? akú máš poisťovňu?
rojica
22. okt 2012
@2lil to ti verím moja, ja akurát sedím u doktora som zvedavá, že do kedy tu budem....musela som aj varenie odložiť a dokončím ho neskôr......a malý ako dlho spí?
zuzullik1001
22. okt 2012
@2lil sexovali ale sak ja vytvaram protilatky na spermosky tak vies... Ja mam vseobecnu zdravotnu a som s ba? A si spokojna s gynfive? A ti si mala kolko iui?
zuzullik1001
22. okt 2012
@milagrosss20 3 az 5 dni..🙂 no bodaj by tam boli a nasli vajko..🙂 a ti samkolko snaziz otehotniet????
milagrosss20
22. okt 2012
@zuzullik1001 no mi sa snazime od maja... 😃 chiiiiii a vy?
2lil
22. okt 2012
@rojica daj vedieť ako si dopadla u dr. ... spáva od cca 12.30 do 16tej 🙂 ... takže dosť dlho ... a trošku soplujeme takže ani medzi deti nemôže...tak zas len nuda vo dvojici 😞
2lil
22. okt 2012
@zuzullik1001 tak keď vytváraš protilátky tak nechápem potom prečo chodíš na iui... ??? to či som spokojná by som radšej nekomentovala 🙂 ... tak ja zatiaľ som mala vo štvrtok prvú ...tak uvidíme kde a kedy skončíme 🙂
zuzullik1001
22. okt 2012
@milagrosss20 jaj tak to je malinko este...vies co ked sa to tak vezme rok sme neriesili babo ale nedavali sme si pozor....teraz pol roka to riesime dost uz...tak dokopi rok a pol....
zuzullik1001
22. okt 2012
@2lil protilatky sa vytvaraju pri krcku....a iui sa dava do krcku az apsom lekar to tak vyzvetlil..tak ze sa to preskoci ci jak to povedat..😃 a kolko sa snazite ??? a preco nekomentujes zle???
rojica
22. okt 2012
@2lil no moja tak som už doma od dr..PNka vypísaná a našla ja toto diagnóza tak že sa na IUI vzťahuje maródka čo som sa veru potešila. 🙂 ...a čo ma nepotešil tak my nedal žiadne vychádzky, že mám doma oddychovať a nenamáhať sa.... ]-( ]-( ...ja sa doma zbláznim...vieš si to predstaviť.....tak ty to máš oveľa lepšie ako ja ty máš aspoň malú spoločnosť...ja mám jediné vás.....čo ma aspoň niečo poteší... 😞
rojica
22. okt 2012
@2lil a teraz zase pociťujem tlaky asi že som stále behala hore dolu..... 😞
2lil
22. okt 2012
@rojica fajn...tak teda oddychuj.. ale mohol ti dať vychádzky ...a nepýtala si sa na druhé kolo ? že ako to bude?? a či v piatok druhého bude v robote??
majus28
22. okt 2012
@rojica to fakt na IUI je mozna PN? aj ja som nad tym rozmyslala.. ja mam robotu sedavu, robim uctovnictvo, ale tie stresy tu niekedy robia svoje..
majus28
22. okt 2012
kolko sa vlastne v Iscare alebo v GF plati za IUI?
rojica
22. okt 2012
@2lil no mohol ja som ho aj poprosila že my doma bude dlho, ale on že nie...berie to veľmi vážne.... 😞 .....jáááááj na krv idem k druhému čo k nemu chodím na sono to si musím zavolať na Sliač tam som bola na folíky a tam pôjdem aj na krv.......tento môj "domáci" gynkoš s tým nemá nič spoločné jedine že by to vyšlo tak by som k nemu chodila už len na kontroly... 🙂
2lil
22. okt 2012
@zuzullik1001 my sa snažíme teraz niečo okolo roka a pol...ale mám zdravotné problémy a nášho drobca sme "robili" 8rokov a toľko času už teraz nemáme... no nekomnetujem preto že som to tu celé popísala v stredu a vo štvrtok čo sa mi stalo 🙂 proste domotali tam všetko čo mohli 😞 ...ty si spokojná?
2lil
22. okt 2012
@majus28 ...moja ja som platila okolo 11€ za tabletky a 55€ za IUI ... a pýtali sa ma že či si to chcem dať v poisťovni preplatiť ...tak mi dali nejakú zmluvu do ruky a nikde sa neviem dopátrať toho čo s ňou...či ju mám ísť zobrať do poisťovne alebo to pošle GF alebo čo to vlastne je...bo mám info že IUI sa neprepláca... aj som volal do GF na recepciu a že ona nevie čo s tým že ona to len rozdáva... ]-(
rojica
22. okt 2012
@majus28 tak najprv špekuloval, že čo my napíše do maródky, ale potom kukol do tých svojich múdrych papierov a našiel tam aj diagnózu čo sa týka oplodnenia alebo iné tak my to povedal a ešte sa smial, že takú ešte nepísal....Z 31.3 taký má názov......tak som rada že sa to aj na toto vzťahuje.....len my nechcel dať žiadne vychádzky..... 😞 ...tak podľa mňa by si tiež mala byť doma, ale zase na druhej strane aspoň prídeš na iné myšlienky a doma by si stále na to myslela...ako je to v mojom prípade..... 😞
majus28
22. okt 2012
@2lil ta este ze to rozdava 🙂 ale aj mne sa vidi, ze poistovna nepreplaca IUI vobec.. ja platim 100 e v heliose..
majus28
22. okt 2012
@rojica no poznacim si 🙂 dobre vediet, ak by som sa rozhodla.. teraz je este ako tak.. ale o chvilu zacnu tlaky pred koncom roka.. tak ved uvidim..
rojica
22. okt 2012
@majus28 mne tiež dali zmluvu do ruky ktorú som podpísala a zaplatila som im 110 eur za IUI ale nič nebolo povedané ohľadom poisťovne.....ale my to máme zase iné..bolo my povedané, že od darcu sa nič neprepláca..... 😞
majus28
22. okt 2012
@rojica 110 si platila? paaana beka, tak helios je riadne drahy, lebo tam som videla v cenniku pri IUI s darcovskymi spermiami nejakch 360 e