• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@milagrosss20 tak je tam smrad veru, ale robotu si nenavyberáš v dnešnej dobe.... :frowning2: ...a zarobím tak akurát som spokojná...... :grinning:
22. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica csss teda ja zarobim len 320 e kokos ach...a teraz som citala ze mi moze meskat mmska 6 tyzdnou :frowning2:
22. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a ty kde robíš?....tak ja ti v tom neviem poradiť, že ako to je po laparke, ale však uvidíš možno že ťa tento týždeň mrcha prekvapí.... :wink:
22. okt 2012 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som mala rovnake ciarky a dneska bola silnejsia ta co urcuje ovu....prve iui som mala stimulovane.....a druhe a tretie nie lebo mne ovulacia prebieha velmi dobre a nepotrebujem to na folikuli.....jj poslanu ziadost mam uz mesiac cakam na schvalenie tak teraz by uz kazdu chvilu by mi mali volat s ICARE ci uz je schvalena....chodim do BA iscare a ty???
22. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 dakujem za podporu je kratko....ked ja to citim ze to predbieha ovu lebo ma boli podbrusko....sak nejako bude...vsera sme si s manzelom dali sexik nohy hore som dala svicku ..:D tak snat to enjako vide..a ked nie tak asi mam ist na IVF asi to tak ma potom byt....
22. okt 2012 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica robim v milkagre...takze ziadna slava... :frowning2: chcela by som inde robit co aj tak bude lebo neviem co bude ked mi skonci pnka...
22. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 pozri vcera ste to skusaly a to je super lebo sperky tiez vydrzia v tele cca 3 az 5 dni takze super a zajtra tiez mozete tutkovat :grinning: takze teraz to vinde uvidis :grinning:
22. okt 2012 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no ja uz teraz som na nerv...doobedie ako tak ubehne ale cas ked maly spi :( ma zabija :( ..
22. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ak ste včera sexovali tak to máš poistené ak by aj ovu dnes bola :slight_smile: ... ja chodím do BA do GF... odiaľ si? akú máš poisťovňu?
22. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to ti verím moja, ja akurát sedím u doktora som zvedavá, že do kedy tu budem....musela som aj varenie odložiť a dokončím ho neskôr......a malý ako dlho spí?
22. okt 2012 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil sexovali ale sak ja vytvaram protilatky na spermosky tak vies... Ja mam vseobecnu zdravotnu a som s ba? A si spokojna s gynfive? A ti si mala kolko iui?
22. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 3 az 5 dni..:slight_smile: no bodaj by tam boli a nasli vajko..:slight_smile: a ti samkolko snaziz otehotniet????
22. okt 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 no mi sa snazime od maja... :grinning: chiiiiii a vy?
22. okt 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica daj vedieť ako si dopadla u dr. ... spáva od cca 12.30 do 16tej :slight_smile: ... takže dosť dlho ... a trošku soplujeme takže ani medzi deti nemôže...tak zas len nuda vo dvojici :(
22. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 tak keď vytváraš protilátky tak nechápem potom prečo chodíš na iui... ??? to či som spokojná by som radšej nekomentovala :slight_smile: ... tak ja zatiaľ som mala vo štvrtok prvú ...tak uvidíme kde a kedy skončíme :slight_smile:
22. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 jaj tak to je malinko este...vies co ked sa to tak vezme rok sme neriesili babo ale nedavali sme si pozor....teraz pol roka to riesime dost uz...tak dokopi rok a pol....
22. okt 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil protilatky sa vytvaraju pri krcku....a iui sa dava do krcku az apsom lekar to tak vyzvetlil..tak ze sa to preskoci ci jak to povedat..:D a kolko sa snazite ??? a preco nekomentujes zle???
22. okt 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no moja tak som už doma od dr..PNka vypísaná a našla ja toto diagnóza tak že sa na IUI vzťahuje maródka čo som sa veru potešila. :slight_smile: ...a čo ma nepotešil tak my nedal žiadne vychádzky, že mám doma oddychovať a nenamáhať sa.... :angry: :angry: ...ja sa doma zbláznim...vieš si to predstaviť.....tak ty to máš oveľa lepšie ako ja ty máš aspoň malú spoločnosť...ja mám jediné vás.....čo ma aspoň niečo poteší... :frowning2:
22. okt 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a teraz zase pociťujem tlaky asi že som stále behala hore dolu..... :frowning2:
22. okt 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica fajn...tak teda oddychuj.. ale mohol ti dať vychádzky ...a nepýtala si sa na druhé kolo ? že ako to bude?? a či v piatok druhého bude v robote??
22. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to fakt na IUI je mozna PN? aj ja som nad tym rozmyslala.. ja mam robotu sedavu, robim uctovnictvo, ale tie stresy tu niekedy robia svoje..
22. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolko sa vlastne v Iscare alebo v GF plati za IUI?
22. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no mohol ja som ho aj poprosila že my doma bude dlho, ale on že nie...berie to veľmi vážne.... :frowning2: .....jáááááj na krv idem k druhému čo k nemu chodím na sono to si musím zavolať na Sliač tam som bola na folíky a tam pôjdem aj na krv.......tento môj "domáci" gynkoš s tým nemá nič spoločné jedine že by to vyšlo tak by som k nemu chodila už len na kontroly... :slight_smile:
22. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 my sa snažíme teraz niečo okolo roka a pol...ale mám zdravotné problémy a nášho drobca sme "robili" 8rokov a toľko času už teraz nemáme... no nekomnetujem preto že som to tu celé popísala v stredu a vo štvrtok čo sa mi stalo :slight_smile: proste domotali tam všetko čo mohli :( ...ty si spokojná?
22. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ...moja ja som platila okolo 11€ za tabletky a 55€ za IUI ... a pýtali sa ma že či si to chcem dať v poisťovni preplatiť ...tak mi dali nejakú zmluvu do ruky a nikde sa neviem dopátrať toho čo s ňou...či ju mám ísť zobrať do poisťovne alebo to pošle GF alebo čo to vlastne je...bo mám info že IUI sa neprepláca... aj som volal do GF na recepciu a že ona nevie čo s tým že ona to len rozdáva... :angry:
22. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak najprv špekuloval, že čo my napíše do maródky, ale potom kukol do tých svojich múdrych papierov a našiel tam aj diagnózu čo sa týka oplodnenia alebo iné tak my to povedal a ešte sa smial, že takú ešte nepísal....Z 31.3 taký má názov......tak som rada že sa to aj na toto vzťahuje.....len my nechcel dať žiadne vychádzky..... :frowning2: ...tak podľa mňa by si tiež mala byť doma, ale zase na druhej strane aspoň prídeš na iné myšlienky a doma by si stále na to myslela...ako je to v mojom prípade..... :frowning2:
22. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ta este ze to rozdava :slight_smile: ale aj mne sa vidi, ze poistovna nepreplaca IUI vobec.. ja platim 100 e v heliose..
22. okt 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no poznacim si :slight_smile: dobre vediet, ak by som sa rozhodla.. teraz je este ako tak.. ale o chvilu zacnu tlaky pred koncom roka.. tak ved uvidim..
22. okt 2012 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mne tiež dali zmluvu do ruky ktorú som podpísala a zaplatila som im 110 eur za IUI ale nič nebolo povedané ohľadom poisťovne.....ale my to máme zase iné..bolo my povedané, že od darcu sa nič neprepláca..... :frowning2:
22. okt 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica 110 si platila? paaana beka, tak helios je riadne drahy, lebo tam som videla v cenniku pri IUI s darcovskymi spermiami nejakch 360 e
22. okt 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok