• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil ale môže moja ja som pozerala v Iscare v Bratislave že koľko stojí tam MESA/TESA a keď som to videla tak som skoro odpadla tam to vyjde na 950 eur..... :angry: ..tak že v každých centrách je to iné....aj keď neviem vlastne že prečo....
22. okt 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica podla mňa je rozdiel v cene presne preto čo preplatí poisťovňa ...bo viem že niektoré úkony im poisťovňa preplatí... v GF to robia tak že si to žiada s5 GF od poisťovne ...ale neviem možno aj inde to tak robia a len to je u nich tak drahé...ale neviem prečo sú také hrozné rozdieli v tom teda ....
22. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no je to zvláštne ale ja som rada, že som išla práve do GF....aj keď tam majú niekedy zmätok.... :grinning: ....ako si mohla sama zistiť...ale inak som spokojná...... :slight_smile: ....drobec sa už zobudil?.....si na mobile či na laptope?
22. okt 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hej hej uz sa aj napapal a ideme von... takze zatim paaa a pekny vecer...
22. okt 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil jooooooooj bože ako ti závidím, že môžeš ísť kedykoľvek vonku..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....ja jedine ak tak na balkón sa môžem ísť vyvetrať......ok moja tak pekný zvyšok dňa..... :wink:
22. okt 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 jj u mně by to asi taky bylo brzy 10tt. ale můžeš to zkusit zase zítra.
22. okt 2012 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak holky, podbřišek pěkně cítím a nějak mi moc není dobře, asi je nízký tlak..
22. okt 2012 o 17:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 ahoj ..:slight_smile: zajtra idem na tretie IUI mozes ma dat do tabulky...:slight_smile:
22. okt 2012 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ok zítra dodám:slight_smile:
22. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 dakujem krasne :slight_smile:
22. okt 2012 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky.. som taka smutna.. do toho vsetkeho co sa deje alebo nedeje vo mne.. prave som prisla z nemocnice, bola som odviezt mamu, nechali ju na JIS, ma vysoky tlak, je mi do placu, neviem ci jej tam so vsetkym pomozu, nema nohu, je diabeticka, muzovi je od vcera tiez zle.. no citim sa na...
22. okt 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás,
jen se chci zeptat na to, zda máte zkušenost s testováním o pár dnů dříve :wink: .
Nevydržela jsem to, mám testovat v pátek...ale chtěla jsem se připravit na zklamání...ať si to dávkuju postupně...pak to lépe zpracovávám...
10.10. jsem píchala Pregnyl, 12.10 jsem byla na 5. iui...a dneska odpoledne mám ducha...může to být ještě pregnyl, co myslíte? Jsem pako, já vím, měla jsem počkat...jenže mě hrozně bolí hlava už třetí den, tak jsem si říkala, že když bude sněhobílo, že si vezmu prášek...no a teď mě hlava bolet přestala, asi šokem...i když vím, že zítra může být vše jinak...
Zkusila jsem test vyfotit, ale v reálu je ta čárka vidět víc..
22. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ....majus neviem ako ta podporit ale som s tebou...vzdy ked je zle musi prist dobre...drz sa moja..mamina aj manzel ta pitrebuju...objimam ta ...
22. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mrzí mě, že máte špatné období, nejhorší je, když se člověk bojí o svoje milované. Držím moc pěsti, ať je maminka v pořádku, posílám hodně sil. :pensive: A Vám, ať se na Vás usměje štěstí, to pak člověk ty životní nezdary lépe snáší.
22. okt 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja som už dneska bola v pohode ani bruško vôbec nebolelo...... :slight_smile: ....dneska som sa bola dať vypísať na PN.....tak už budem len oddychovať..... :wink:
22. okt 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 No čoveče :grinning: já ji vidím, teď jde o ten Pregnyl je to mrzák, ikdyž.....
Ráno ti to napoví víc.
22. okt 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 bože moja je toho na teba teda dosť....musí to byť teraz pre teba ťažké.... :frowning2: ....všetko sa na teba valí zo všetkých strán....
22. okt 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 držkaj sa a nech je mamina čoskoro v poriadku....
22. okt 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. okt 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ako bolo moja vonku?.... :wink:
22. okt 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica este sme u nasich...napisem neskor...neznasam pisat cez fon...
22. okt 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ok moja...veď aj mne sa zle píše z mobilu ...radšej som tu aj keď som si povedala, že sem budem chodiť čo najmenej.... :frowning2: ...ale toto je môj jediný spoločník pri ktorom my ako tak ubehne čas.... :grinning:
22. okt 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak to je mi moc líto. někdy se toho sejde víc špatného. ale třeba je to jen dnes večer a zítra bude líp. Posílám ti naději :slight_smile:
22. okt 2012 o 19:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 PromiŇ, ale nic tam nevidím. v každém případě mi to přijde trochu brzo to testování. leda byste před iui ještě měli sex. a máš pravdu, hormony to být můžou. u mně 11DPO ještě nic nebylo, až 14DPO. sice ne po IUI, ale zase vím, kdy se to stalo. navíc když se testuje brzy, tak by to mohlo být biochemické těhu. o tom raději ani nevědět..
22. okt 2012 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zítra 4 IUI a doufám, že i poslední :dizzy_face: držte nám pěstičky :dizzy_face:
22. okt 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@holanci Držíme :wink:
22. okt 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci moc moc moc silno držkám palce aby to bolo už posledné IUI.... :wink:
22. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arabiana
@rojica děkujííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :wink:
22. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa s Vami podeliť o skúsenosti s IUI. Som po dvoch operáciách, pri prvej mi zistili endometriózu a pri druhej mi oddeľovali vaječník od vajcovodu. O bábatko sme sa pokúšali skoro 2 roky. Od minulého roka sme navštevovali Sanatorium HELIOS v Martine. Nedávali nám žiadnu nádej na otehotnenie po IUI, mali sme si uz vypisovať papiere na IVF. Prvé IUI bolo negatívne, z čoho sme boli sklamaní, ale čakala som, lebo som neverila, že sa to môže podariť na prvý krát a ešte pri našej 1-2% šanci otehotnieť. V juli som bola na druhej IUI a o dva týždne ráno pred dovolenkou som išla na krv a poobede mi volali, že krv je ľahko pozitívna!!! Viete si predstaviť tú radosť a tú dovolenku :slight_smile:. O tyzden som isla zase na krv a sono a HCG sa pomaly zvyšovalo, o 3 dni zase krv a o tyzden zase.... Potom skoro každý tyzden na sono. Momentálne som v 15tt a na rizikovom. Tak dúfam, že všetko dobre dopadne. Tak prajem aj Vám ostatným veľa šikovných "bojovníkov" a hlavu hore :slight_smile: všetko bude dobré!!! :slight_smile:
22. okt 2012 o 20:11  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v apríli 2017 (28. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@maximka33 jasně, musím stejně počkat na krev a utz, zda je vše ok. Jen jsem si říkala, že kvůli té bolesti hlavy..ale ta přešla, takže dál čekám :wink: .

@arabiana moc děkuji, tak to máme stejné vidění, ale musím počkat :wink: .
Moc děkuji a přeji všem hodně štěstí.
22. okt 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok