• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil to vážne im takto nesedeli údaje? pane bože to hned po porode treba robit dna testy
:slight_smile:
23. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamka je v poriadku a my mame vysledok.. Huraaaaaaa podarilo sa..
23. okt 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@majus28 no tak to jsou úžasné skvělé nejlepší zprávy :dizzy_face: Gratulujuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: to bylo 1 IUI ?
23. okt 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 od kdy jsi začala vkládat utroš ? :wink:
23. okt 2012 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no vidis ja som to hovorila ze si tehu :grinning: ja som to tusila :grinning: a mala som pravdu :grinning:
23. okt 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 wau tak to je super správa moja...veľmi sa teším s tebou.... :slight_smile: :wink: ......a nech to ide tak super aj naďalej.....
23. okt 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica teraz si ty narade aj s 2lil :grinning:
23. okt 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majus28 ...majuuuuuus tak to cakanie stalo zato :slight_smile: ..... velmi sa s tebou tesim...az mi slzy vypadli ....moc moc moc sa tesim... drz sa maminka a prajem ti aby si postupovala pekne do uspesneho konca .... a nie ze sa tu na nas teraz vykasles ...poprosime sem tam info o vas :slight_smile: ... drz sa....
23. okt 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 no ja idem na krv ku svojmu obvodnému gynekologovi,)mala som ísť do Heliosu na 14 deň, ale neche sa mi tam ísť iba kvôli krvi) ale nechám to predsa na ten štvrtok:slight_smile:) ale som už strašne zvedavá...je to hrozné to čakanie... no mám také nafúknuté brucho... a mala som ho také aj keď som bola tehotná, lenže prvý krát po IUI som ho tiež také mala tak som si hneď myslela, že to určite vyšlo a nakoniec negatívne:frowning2: tak teraz si už radšej nič nenamýšľam....
23. okt 2012 o 15:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak Majuš to má úspešne za sebou.. :grinning: :grinning: ..veľmi som sa potešila,keď som si prečítala správu..... :slight_smile:
23. okt 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 ale to zas az tak snad nie... :slight_smile: aj ked to bolo prve co ma napadlo :slight_smile: ... to len doplietli datum narodenia na papieri ale r.c. aj meno sedelo :slight_smile: ...
23. okt 2012 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aj ja som sa potesila az mi slzy vybehli ... som zaspala pri malom (ako si mi kazala :slight_smile: ) a ked som kukuc otvorila pozrela na hodinky a utekala k noťasu.... veľmi som jej to priala.... :slight_smile:
23. okt 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 kiež by si mala pravdu .....
23. okt 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 gratulujem!!:slight_smile: dúfam, že dopadnem rovnako:slight_smile:)
23. okt 2012 o 15:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nic neboj ja ju mam vzdy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ja som to tiež vypla a prečítala som si knihu teraz som si to prečítala lebo tiež som už bola nedočkavá..... :slight_smile: ......ja tiež a prajem to všetkým tak isto ako aj tebe moja...moc moc moc.... :wink:
23. okt 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ....máš k tomu sklony? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .... ta vybozkavam ak budes mat pravdu :slight_smile:
23. okt 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil fuuuuuuu az tak?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak vies intuicia :grinning:
23. okt 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica tiez to moc prajem kazdej jednej... kazdej ktora takto musi bojovat .... a tebe moja o to viac ze nemate sancu inak len takto....
23. okt 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ďakujem ti moja veľmi pekne..... :wink: ...a Majuš mala 1. IUI však?....neviem teraz v rýchlosti nájsť tabuľku.... :grinning:
23. okt 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica áno prvé mala :slight_smile: .... počuj moja my ako prežijeme toto čakanie??? ja chcem spať až do prvého.... :confounded:
23. okt 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 tak to mě mrzí... který DPO jsi? je ještě šance?
@holanci tak ať ta jediná spermie dopluje, kam má :wink:
23. okt 2012 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil veľmi ťažko to prežijeme......strašne tie dni idú pomaly a nechávajú nás v neistote.... :angry: :angry: ......jeeeeeeeej tak to jej super, že sa im to poradilo hneď na prvý šup...... :slight_smile:
23. okt 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak to je bezvadné, pěkně jsi nás natahovala!!!!! potichounku gratuluji :slight_smile: a zítra už v tabulce budeš mít //
23. okt 2012 o 16:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 gratulujem
23. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 skvělé, blahopřeji, vidíš, to srdíčko pomohlo :wink:
@maximka33 IUI bylo 12 dc, takže jsem 11 DPO...normálně jsem už ducha měla, no a cítím, že se menstruace blíží...co se dá dělat, však to znáte všechny. POřád máme naději, ale když to nevyjde, chce to čas se s tím smířit...naděje umírá poslední, ale člověk to nějak vycítí...
Všem držím moc pěsti.
23. okt 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IUI bylo 13 dc...už blbě počítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule jsem už 24 dc měla hezké čárky a druhý den mi to potvrdili na krvi, měla jsem píchnutý Pregnyl o den dříve...takže i tak by už něco bylo vidět.
Ale počkám do pátku, je to pořád nejistota a dokud to nedostanu nebo nebude krev negativní, trošku naděje pořád mám
23. okt 2012 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 j naděje umírá poslední. třeba se to chytlo trochu později. já 11DPO neměla nikdy nic..
23. okt 2012 o 17:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. chcela by som sa vas spytat na postup pri IUI. kolko krat a kedy ste isli na krv pred IUI / uz ked ste brali tabletky/injekcie / a kolko krat po IUI + sono / kontrola ci folikuly su dostatocne velke. aky je postup? dakujem
23. okt 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 super gratuluji:slight_smile:
23. okt 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok