IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
maximka33
23. okt 2012
@montonik ahoj, já to mám taky, od začátku po IUI, dnes docela výraznější bolesti.. to asi budou hormony, když to máme skoro každá..
2lil
23. okt 2012
@rojica tak áno poistiť sa treba ... aj keď to snáď nebude treba ... 🙂
rojica
23. okt 2012
@2lil tak brala by som to keby že to už nie je treba......ale!!!!!!!!
lucijeta
23. okt 2012
ahoj holkyyy, tak jsem zpět, zítra se pokusím vás dočíst, jen jsem zaregistrovala, že u @majus28 to dobře dopadlo, doufala jsem že tu najdu dobré zprávy.. gratulace x-)
@merry1001 ještě nemusí být nic ztraceno 😉
merry1001
24. okt 2012
@lucijeta máš s tým skúsenost? Dnes 12. den po IUI, stale bielo 😞
lucijeta
24. okt 2012
@merry1001 bohužel.., už téměř rok nacházím jen "bílo".. IUI mám za sebou první, jsem 6DPO a 12 chci taky testnout.. :-|
merry1001
24. okt 2012
@lucijeta ja už viac ako dva roky mam "bielo" 😞. . .takze je to uz asi stratene?
lucijeta
24. okt 2012
@merry1001 to se tak nedá říct, podívej se třeba zrovna na @majus28 taky se to projevilo až později..
rojica
24. okt 2012
Krásne ránko želám babenky....no ako sa dneska máme?.....ja sa citím pod psa, strašne ma bolí hlava....... 😞 😞 ....
lukha80
24. okt 2012
@merry1001 neztrácej naději, ještě je brzo...vždyť si kolik? 12 DPO?to máš ještě čas na testování..
majus28
24. okt 2012
@merry1001 kedy ides na krv?
majus28
24. okt 2012
@lucijeta ja som testovala 9den po a bolo to uplne negativne.. a potom 16 a 17 den a to bola len slabulilinka ciarka...
rojica
24. okt 2012
@majus28 no ako sa dneska má šťastná mamina.... 😉
2lil
24. okt 2012
dobré ránko ... tak čo? ako sa máme? @rojica nečuduj sa že ťa hlava bolí veď tento tlak čo je už pár dní 😞 ...mňa bolela včera... dnes zatiaľ v pohode... @ucijeta ako sa máš? nejaké pocity? bruško už je v pohode? alebo ho ešte cítiš? ako bolo na "výlete" ? 🙂 .... @majus28 tak ako ? dnes sa už krajšie vstávalo že??? 🙂
2lil
24. okt 2012
hups a miesto @lucijeta som dala @ucijeta ..... ospravedlňujem sa :-| ...🙂
rojica
24. okt 2012
@2lil tak dneska sa naozaj ja cítim zle ani tá káva my už nechutí..... 😞 ...... musela som si zobrať tabletku aj keď som veľmi nechcela....a ty ako moja dneska?
2lil
24. okt 2012
@rojica ....nooo neviem neviem moja...keď ani káva ti nechutí 🙂 .... ale tabletku si nedávaj viac krát ...radšej si choď lahnúť .... ja v pohode dnes... včera mi bolo hrozne...ale dnes zatiaľ v pohode...cítim sa stále rovnako žiadne zmeny tak .... hmm... veď uvidíme....
majus28
24. okt 2012
@rojica este tomu nejak neverim.. len sa modlim, aby to dobre dopadlo.. a priserne ma bolia krize..
majus28
24. okt 2012
@2lil joj moja, dnes som vstala pred piatou a uz som nezaspala, len som cakala na budik.. len som sa prehadzovala a rozmyslala, ci to moze byt pravda.. ze to normalne mne sa toto stalo? teda dufam, ze to pojde dobre..
rojica
24. okt 2012
@2lil to asi preto, že ma tá hlava bolí tak nemám chuť na nič.. 😞 ....to sú dosť silné tabletky tak jedna bude určite stačiť....a ležím moja o chvíľu budem mať aj preležaniny..... 😃.....neboj určite tie zmeny prídu tie zmeny..... 😉 😉
rojica
24. okt 2012
@majus28 neboj moja všetko dobre dopadne...... 😉 ....to aj mňa bolia kríže a dosť často chodím na wc.... 😞 ...a dneska ešte aj príšerná bolesť hlavy..... 😞
2lil
24. okt 2012
@majus28 ja si pamätám ako mi každý vravel spi kým si tehotná bo potom už nebudeš 🙂 ... ale mne vôbec sa spať nedalo... pravidelne som vstala o 2hej a čítala si do rána ... tiež som od toho šťastia nevedela spávať 🙂 ... a jesne že tebe sa toto stalo 🙂 veď už bolo na čase... Majuš neboj všetko pôjde dobre ... 🙂
2lil
24. okt 2012
@rojica no tak netabletkuj bo v tehu nemôžeš hoc čo.... s tým utogestanom neviem čo urobím ...štípe ma to čím ďalej tým viac 😞 ...
majus28
24. okt 2012
@rojica no hlava ma tiez bolela par dni pred testom 🙂
rojica
24. okt 2012
@2lil tak ho zapíjaj moja radšej aby si ešte náhodou nedostala nejaký zápal.....mňa nič neštípe len ma to stále trochu svrbí a ani prst som už nemala taký biely...... 😃
rojica
24. okt 2012
@majus28 jooooooooj moja ja to mám ešte ďaleko..... 😃 ...to bude asi tým blbým počasím....a kríže ma zvyknú bolieť keď my má prísť mrcha....tak neviem... 😞
absti
24. okt 2012
Ahoj holky,
můžu se přidat? V pátek mě čeká IUI, které nebude u mě prvním....
rojica
24. okt 2012
@absti ahoj a koľké IUI ťa čaká?.....
lukha80
24. okt 2012
@2lil Ahoj,tak jestli ti utroš dělá problémy, tak ho přestaň zavádět a začni ho polykat. Ono to je jedno..Akorát já jsem byla unavená když jsem ho jedla, ted mi to vyhovuje víc...
majus28
24. okt 2012
@rojica aj mna stale bolia krize pred mrchou.. ale aj teraz uz tyzden 🙂 drzim ti siiiiilno palceky 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli