• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lukha80 ano, 12 DPO, teda 26 DC :frowning2:
24. okt 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ja si mam cez vikend urobit domaci test a na krv az 30teho, ak dovtedy nedostanem. . .co je az buduci utorok. . .
24. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 můžu se zeptat, kdy jsi začala užívat utrogestan?
24. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica .... @lukha80 .... ďakujem ... dnes som ho zapila .... ale bojím sa aby to nemalo zlý vplyv bo sestrička mi 3x zopakovala že keď ma to bude štípať alebo budem krvácať alebo iné problémy mám ho zapiť ale že ak sa to všetko dá čo i len trošku vydržať mám ho vkladať.... tak uvidím možno sa to do večera umúdri a budem môcť večer dať zas zospodu...
24. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Ďakujem ti moja veľmi pekne....ale bude ako má byť...... :slight_smile: ....aj ty sa držkaj aby tehuľkovanie krásne prebieha..... :wink: .
24. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@absti ahoj ... koľké IUI máš za sebou???
24. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 silno silno ti to prajem, aby ti to vyslo pozitivne..
24. okt 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci ahoj :slight_smile: hned na druhy den rano po IUI...
24. okt 2012 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ďakujem pekne. . .ja uz si namyslam vsetky priznaky. . ."len" ten test to nejak nechce ukázat :slight_smile: ake si mala HCG?
24. okt 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak ho radšej zapi a uvidíš ale podľa mňa je to asi jedno....účinkuje to tak či tak.......
24. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 hcg som mala v ten 14 den po IUI ked som mala prist na krv len 11.. bolo mi povedane, ze sa to asi neudrzalo alebo nevedia co, iny doktor mi povedal, ze je to skoro este, ze zatial sa to neda povazovat za tehotenstvo.. a vcera bol 18 den po IUI a mala som nejakych 120? neviem presne.. je to tiez malo, ale dufam, ze to porastie, mozno k oplodneniu doslo neskor trosku, ze pri IUI sa nikdy neda presne urcit, ze ten den, kedy robili IUI, uz naozaj vsetko prebehlo
24. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Dnes jsem 10. den po první IUI, testovala jsem, ale nic. Asi ještě brzo, ale i tak, to čekání je nesnesitelné... Snažíme se skoro tři roky, tak už si z toho připadám jako blázen, neboť neustále na sobě pozoruju nějaké příznaky... :angry:
24. okt 2012 o 09:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hej hej zapila som ho a večer uvidím že ako... inak neviem čo je lepšie to ako mi bolo včera zle alebo to ako dnes keď mi nič nieje... dnes zas depkujem že keď mi nič nieje tak to neklaplo :( ... včera som aspoň dúfala že zle mi je z toho že snáď sa to podarilo ... jeeejda ešte som len 6DPO a naozaj neviem ako vydržím... hrdinka som bola že testovať nebudem ... ale dnes som už test mala 3x v ruke :( ...viem že je moc skoro ale......
24. okt 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek ahoj všetky na ten výsledok čakáme. :slight_smile: ...a máš pravdu to čakanie je neznesiteľné..... :frowning2: ......a to je ešte asi skoro aj keď verím, ti že si už nevydržala......držím palce aby bol nakoniec výsledok pozitívny keď sa už tak dlho trápite..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek ahoj kopcusek... uff ani nevieš ako ti závidím že už 10DPO .... ja len 6DPO a som z toho na nervy...včera som mala "jasné" príznaky tehu a dnes mi nič nieje :( .... a 10DPO je ešte asi skoro na testovanie...mne napr v CAR povedali že na domáci test sa nemám spoľahnúť ani v 14DPO ... takže neviem...ale tiež by som testovala hádam už od prvého dňa :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak ty nedočkavka.... :grinning: ....ale tak skúsiť to môžeš....našťastie, že ja doma nič také nemám lebo už by bol očúraný.... :grinning: :grinning: .....a zbytočne by som mala nervy...... :angry: .....ja počkám do toho 13 dňa...a možno že dovtedy aj mrcha dorazí......
24. okt 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica vám řekli 13. den, jo? No tak to se svým desátým jsem to zkoušela hodně brzo. Co se dá dělat, zkusím vydržet do soboty... A vy máte kolikátý pokus?
24. okt 2012 o 09:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 A kdy to máš dostat?
24. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek ja mám ešte len 5DPO..... :frowning2: ....a už ma to čakanie nebaví, som z toho na nervy a ešte keď som doma na PN tak na to stále myslím...... :angry: ale čo už nejako musíme vydržať..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
@rojica
holky, budu držet pěsti :wink:
6.DPO je je ště brzo, vím, že na mamatestu 10 se mi, když jsem byla těhotná, odpoledne 11.DPO už duch ukázal..a 12.DPO už bylo ráno jasno....
Držím pěsti, já už si vše také vsugerovávám....no ale teď už mám spíš předmenstruační potíže...takže zkusíme ještě letos jedno IUI a pak poslední pokus IVF...no a pak už si najít dobrého psychologa a smířit se s tím, že to tak mělo být...
Hodně štěstí.
24. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek a mě řekli za tři týdny od IUI..
@lukha80 v piatok
@rojica nie moja som povedala ze ked mam testovat tak az v 14DPO kedze je vtedy sviatok a nemozem ist na krv :( ale skor nebudem... aj tak nic nezmenim nech by bol vysledok akykolvek :( ... podla mna 14-15DPO by som uz aj tak mala jasne priznaky tehu takze aj tak budem vediet dopredu ako natom asi som...len ani za nic si neviem spomenut pri tych mojich tehu ze kedy ma zacali bradavky svrbiet... jasnym znakom ze som tehu vzdy u mna bolo ked mi nechutila rano ciga pri kave...ale kedze uz 5r nefajcim hmmm neviem ci nato pridem...aaach uz hladam vsetko mozne ako ano ako nie... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
rada by som sa pridala do tejto diskusie :slight_smile:...ja som bola na IUI 1krat v nedelu, takze je to 4 den...tiez som nedockava, ale snazim sa to zahanat pracou a robenim hocicoho :slight_smile:...ako sa citite vy?..mne je uplne dobre, teda ziadne priznaky a ani bolesti...
24. okt 2012 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica No to jo, kddybych měla být doma, tak se asi zblázním, jsem ráda, že jsem zaměstnaná na 200% :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 Za tři týdny?!! No to bych zbláznila... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:28  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 tak pokud to nedostaneš, tak testuj. A uvidíš, že tam budou // :wink: držim ti palce, aby to tak bylo :wink:
24. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek tak to máš super potom....ja mám takú robotu,že si nemôžem dovoliť chodiť do práce a to ma ubíja.... :frowning2: :frowning2: ...a aké máš zamestnanie?
24. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 ahoj val....ďakujeme za povzbudenie... koľko IUI už máš za sebou??? ak bude treba tak IVF chceš len jedno skúsiť??? no toho psychológa asi budeme potrebovať viaceré ...mne by sa hodil aj dnes už .( ...... držím silno palce !!!
24. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek taky jsem to poprvé nevydržela, to jsem testovala od 10.dne :slight_smile: Doufala jsem, že to klapne.
Ale teď mě to nějak neláká, chci oddálit případné zklamání...
24. okt 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok