• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lusipe Ahoj, já se taky cítím fajn, jen mám občas takový tlak v podbříšku a dnes, tedy 10. den, mě začaly pobolívat prsa, ale to už může být taky blížící se potvora...
24. okt 2012 o 09:32  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja to tiež už vydržím povedala som, že si test pôjdem kúpiť až na budúci týždeň a cez sviatok testnem aj tak nemôžem ani na hroby ísť....a v piatok sa uvidí...som zvedavá,že ako dlho trvá kým zistia z krvi výsledok...dúfam, že nebudem musieť čakať do pondelka to by ma už piclo...... :grinning: :grinning: ...a moja ja neviem aké sú tehotenské príznaky nemám ani páru o tom..... :frowning2:
24. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam manazersku pracu, takze skor sedenie a kecanie :slight_smile:....takze ak nepocitam stres, tak je to ok.... :slight_smile:
no keby som zostala doma, tak by som mala vacsi stres :slight_smile:...
a v ktorom centre ste boli?
Ja v Gynfiv a celkom spokojnost....teda to uvidim o 2 tyzdne ked mam ist na krv...
24. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Sedím na servicedesku, IT podpora, a protože mě to ubíjí, mám internetový eshop s dětskýma hadříkama, a to mě děsně baví a už se nemůžu dočkat, až je budu moci sama nějakému malému človíčkovi oblíkat :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ahoj... kde v CAR si bola? ako dlho sa snažíte? ...držím palce...ja som po prvom IUI 6DPO a už mám asi všetky možné príznaky ...ale pravda je taká že mi tiež nič nieje a som z toho nervózna :( ... ja chodím v BA do GF ...
24. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tlaky v podbrusku mam aj ja, ale to si myslim, ze to je tym zasahom do tela :wink:
v gynfiv, ti rano vezmu krv a o 15 si mozes volat pre vysledky....teda aspon tak som pocula...
ja tiez nemam skusenost, tiez som bola prvykrat...
ja uz jednu dcerku mam, takze viem tie priznaky ....ziadne som nemala :slight_smile:....iba ako keby mala prist mrcha...mierne bolesti podbruska.... :slight_smile:....ale to mavam aj teraz a vzdy pride :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja tiež chodím do GF....a zatiaľ som bola spokojná....a ku komu chodiš?
24. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nooo krv ti ráno zoberú a okolo obeda sú výsledky ...neboj žiadne čakanie do pondelka čo si to by som si sama v labáku tú krv nejak spracovala to by som už nevydržala :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2lil
tak to sme na tom priblizne...
no my sa pokusame asi rok, s 2 mesiacmi pauzmi....takze neviem, ci je to malo alebo vela...no po skusenosti s dcerou, som myslela, ze to pride hned...a hlavne ked sme vraj obaja v poriadku...
kolkokrat mas ist na IUI, mne povedal, ze dvakrat to skusime a potom sa dohodneme co dalej...
ale pocula som, ze to moze vyjst aj na 4krat...
mne sa na IVF este nechce :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja som mala zo začiatku prvé 3 dni po IUI mierne bolesti v podbrušku,ale teraz je to už dobre nič necítim... :slight_smile: .....a bolo to určite tým zásahom do tela a ešte k tomu sme aj nadopované tabletkami....... :wink:
24. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe No ty tlaky můžou být z toho zásahu, ale já je mám asi až po týdnu od IUI, takže u mě to bude něco jiného. Spíš si ale myslím, že si to vsugerovávám... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rojica
ja chodim harbulakovi, no v nedelu mi robila zakrok Behunova...
24. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no v GF je to tak ale neviem,že ako to bude keď pôjdem ku gynkošovi...... :frowning2: ....dúfam, že máš pravdu lebo to by už bol vrchol všetkého....
24. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja k nej chodím a ja mne robila vklad ona..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe takže z GF si??? ja tiež chodím k Harbulakovi...ty? ...ja mám jedného drobca doma 2,5r a tri tehu za sebou ale poviem ti že dnes si neviem spomenúť vôbec nato kedy ma chytili tehu príznaky :( ... mám pocit že som ich už dávno mala mať a tak som z toho nervózna...
24. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, presne...podla mna sa uz velmi pozorujeme a privolavame si priznaky...a oni mozno ani nemusia byt :slight_smile:
nic ine nam nezostava, len cakat :slight_smile:
ale ved to cakanie ma tiez svoje caro :slight_smile:...aspon trosku polavujem a muz ma obskakuje :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica vsade to tak je ze rano ti zoberu krv a poobede mas vysledky neboooj :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mne povedala dr, že 3x možem skúsiť IUI a potom až IVF, ale ja tiež nechcem ísť na IVF.... :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja dneska skúsim zavolať do GF som zvedavá, že čo my povedia či to ešte nie je skoro, keď ešte ani výsledok neviem..... :frowning2:
24. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2lil
a ty si otehotnela predtym normalne?..alebo ti pomohli?....
presne to si ani ja uz nepamatam....len mama mi to vzdy pripomenie :slight_smile:
u mne je to uz dlhsie, ja som mala dceru pocas vysky v druhom rocniku a teraz ma 11....
a kolko si od IUI?
rojica
tak snad nam to urobila dobre :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hej u nas to bolo tak isto...vravel 2x IUI a potom sa dohodneme co dalej... tak ano klapne IUI aj na 4-5. krát ale ja už nemám čas... vies poistovna IVF preplaca len do ukonceneho 38r ....
24. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ani neviem kedy tam mam ist, nieco sa mi zdalo, ze mi pri tom vklade povedala, ze buduci pondelok...no to je este len 9 den, nie je to skoro? alebo myslela az o dva tyzdne?...vtedy som mala hlavu inde a ani som nepocuvala :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica zavolaj tam ...nieje skoro bed ti nedala tabl na dalsi cyklus... ak by teda vobec bolo treba...skus sa spytat ci nemozes prist na krv do ba a hned by ti dala tabl na dalsi cyklus alebo mas ist ku sebe a ak bude negativny vysledok tak ci hned v pondelok tam mozes prist po tabl ...alebo ako to tam chodi v takom pripade ako to mas ty...
24. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tak snáď hej, necháme sa prekvapiť aj tak nám nič iné neostáva.... :slight_smile:
@2lil
toto bylo 5.IUI....mám za sebou už dvě IVF.....teď chceme zavést dvě embria za ty roky už jsme zkusili vše možné..dochází síly i peníze...psycholožku jsem měla, když jsem o miminko dvakrát přišla...hodně mi pomohla, ale je to o tom, že se člověk musí srovnat sám, já si řekla, že do svých 36 to zkusím...už nějak nemám sílu na další zklamání.
Jsem povahově hodně veselý typ, optimista a teď mám pocit, že jsem hromada neštěstí...je mi do pláče, i když mi třeba ujede autobus...tak to asi není dobré... :wink: .
2lil
neboj, vyjde to....a nebudes musiet ist na IVF...a mate aj nejaku konkretnu diagnozu?
tak to ja mam trosku este cas, preto odkladam IVF...
ale po babatku tuzim strasne mooooc.
24. okt 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no to som zostala prekvapená keď si my povedala, že tebe dr hneď predpísal tabletky aj na druhý cyklus... :frowning2: ...a mne dala len jedny......ale tak ona vie asi, že čo robí.....ale skúsim to.......
24. okt 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahojky, IUI moze vyjst aj na 9ty krat :wink:
jednej holke v nasom CARe sa to podarilo na 17ty krat, zevraj rekord...
24. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
val1
chapem, je to velmi tazke....ale musime byt silne....ved je na svete tolko krasnych veci....a treba si vazit zdravie...
a neboj, verim v tom, ze ked to nebudes vobec riesit, tka to pride...
mala som kamosku, ktora sa pokusala s muzom 13 rokov, mala 39 rokov, ked to vzdala minuly rok, a dnes ma krasnu 2mesacnu dcerku... :slight_smile:
takze stale treba verit ... a ked ti bude smutno, kludne napis...preberieme tvoju optimisticku naladu :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka,
takze si ma v tom utvrdila...budem skusat :slight_smile:
a snad rekord nepokorim :slight_smile:
24. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok