• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
Zubajda ďakujem za podporu, už mi je fajn a postupne sa zmierňujem s realitou, aj keď vždy to veľmi bolí, ale to vie každá veľmi dobre, lebo to všetky prežívame určite rovnako. Som rada, že som zavítala medzi Vás a môžem sa s Vami podeliť o svoje pocity a byť aj ja trochu nápomocná.
Gucci, ako som
18. feb 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já se loučím, držte zítra palec :wink:
18. feb 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: měj se a zítra hodně štěstí
18. feb 2009 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruška: U IVF budeš stimulovat, záleží jestli na krátký protokol, nebo na dlouhý. U vás to asi bude krátký protokol, tzn., že doktor Ti rozepíše injekce hormonů a mezitím chodíš na UTZ, jak folíky rostou. U těch léků je rozdíl, některý jsou hrazený pojišťovnou jako fostimon injekce a některý ne. Můžeš píchat perem, u kterýho se připlácí asi 2000,-Kč. No a dle UTZ doktor určí, kdy bude OPU (odebrání vajíček). To je v krátké narkoze, cca 15 min., pak dospíš na pokoji a asi po hodině jdeš domů. Ten samý den, co je OPU přiklusá manža, odevzdá spermouše a hurá s nima k vajíčkům. Buď půjdou do toho sami, nebo se použije ICSI (pomocí injekce se jim pomůže ) a za to se taky platí asi 7000-9000,-Kč a podle počtu embroušků. Druhý den si zavoláš, jak rostou a jak se dělí a za pár dní je transfér. Můžou být v různém stádiu, např .4-buněčná, 6-ti buněčná až blastocysta. Transfér je podobný IUI. Tak doufám, že jsem to napsala srozumitelně............ :wink:
18. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci, ako som už písala u nás máme nárok na 3 IUI v roku. Žena môže ísť aj na viacej ale hradí si celý úkon sama. Ja som platila prvý krát 3.200,- Sk a druhý krát 100 eur. Takže sa to pohybuje okolo tých 3.000,- Sk. Samozrejme sa dopláca aj na Clostil, Pregnyl a Utogestan. No a potom po tých 3IUI to bude asi suma okolo 8.000 - 10.000,- Sk. Teraz ten poplatok bol vlastne len za premytie spermií v centrifuge a zavedenie hradila poisťovňa.
Majkaa, žiadosť sa nevypisuje žiadna. Tá sa vypisuje keď sa ide na umelé oplodnenie, vtedy sa spisuje žiadosť na poisťovňu. Tomu sa ja však veľmi bránim a dúfam, že sa toho nedočkám.
18. feb 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik.. nemáš vůbec zač... však tady holky vždycky podpoří.. a ta mrcha se nějak přejde.. a jede se dál.. bez nich bych to zvládala mnohem hůř... nechci tím doma otravovat pořád přítele, chlapi to berou jinak než my...
18. feb 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubi tak snad budou výsledky u nás obou dobré.
Akvy díky moc za vysvětlení, už to trochu chápu, pořád zvažujeme, jestli do toho jít nebo né, ale asi jo, malý už bude mít v pondělí 3 roky a kdybych byla těhotná tak jsou od sebe 4 roky, nechci dál čekat. :wink:
18. feb 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus.. musíme věřit a budou !!! :slight_smile: :wink:
18. feb 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 19.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. pokud neúspěšné 03/09 IVF
mesiacik/33/- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
18. feb 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pro pořádek opravená tabulka..

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , utz 18.2.
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 19.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1.- neúspěšné, asi půjdeme 03/09 do IVF
mesiacik/33/- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
18. feb 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenky je mi to líto, určitě se zadaří příště :wink:
18. feb 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beru, nechci tady někomu brát naděje, protože IUI se taky daří, ale IVF vzhledem k mým zkušenostem věřím daleko více, ale třeba ho nebudeš potřebovat :wink:
18. feb 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, díky vám všem za podporu, smetlo mě to víc, než jsem čekala, ale to se spraví, půjdu si koupit něco na sebe, sním oblíbenou bonboniéru na psoezení a bude líp! :slight_smile: akorát tím, že to teď nevyšlo, tak už nebudu splňovat podmínky pro přiznání mateřské, tak jsem jako na houpačce, zda kašlat na peníze a jít hned v březnu do IVF, nebo holt všechno odsunout, zkusit najít práci, přečkat zkušebku a pak zkusit IVF... z toho, že moc nevím, co s nastalou situací, je mi asi hůř než ze samotného neúspěchu IUI, s kterým jsem vlastně vzhledem k té 10%úspěšnosti stejně počítala..křišťálovou kouli bych teď potřebovala! :slight_smile:
18. feb 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy no právě, teď už mám třetí IUI a nic, a to IVF mi taky příjde lepší, ale nevím co se mnou udělají ty hormony, ale pro mimi udělám všechno, chtěli jsme jít do IVF už u prvního a pak nebylo potřeba, protože to šlo přirozeně, tak si to vyzkouším teď. :wink:
Akvy ty jdeš do dalšího IVF?
18. feb 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo, 2.3. jdu na konzultaci do Pronatalu na 2.IVF a už se nemůžu dočkat. :wink: Kdyby 1.IVf neskončilo mimoděložně, tak máme doma už mímo. Takže hurá do IVF! :grinning:
18. feb 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ti držím moc palce, máš určitě velkou šanci. :slight_smile:
18. feb 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy a jak dlouho si pícháš ty injekce?
18. feb 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, Ty taky, vždyť už jedno mímo doma máš. :grinning: Já ještě žádný, vlak pomalu ujíždí......... :zipper_mouth:
Beru............. :wink:
18. feb 2009 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já vím, že už jedno mám, ale až budeš mít malého špunta, tak pochopíš, že nemůže zůstat sám, on potřebuje sourozence, všude kolem nás je plno rodin co mají 2 děti a on je sám, pořád se ptá proč nemá bratříčka, že si nemá s kým hrát. :frowning2:
18. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akvy uvidíš, že se zadaří a ty budeš brzo maminka. :slight_smile:
18. feb 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beruško, děkuji............ :grinning:
Já jsem Tě chtěla povzbudit, že když se Ti už jedno štěstí povedlo, tak se určo povede i to druhé. Úplně chápu, že chceš sourozence, to je jasný................... :wink: :slight_smile:
18. feb 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díky za povzbuzení, moje mamka mi pořád říká, jak je to fajn, že ty neúspěchy tak dobře snáším, ale když jsem doma sama tak bulím jak blbec, ještě, že je ten koník a vy tady, aspoň se můžu někomu svěřit.
18. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mám úplně stejné pocity. Jak si tady kolikrát prohlížím ty alba, tak je mi to někdy najednou tak líto, že to raději zavřu. Hraju si na hrdinku, ale uvnitř je malá dušička. Musíme myslet pozitivně a já se opravdu už na tu 2.IVF moc těším, strašně moc doufám.............. :dizzy_face:
18. feb 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky, teda jste toho napsali,je mi moc líto těch neúspěchů.ale musíme bojovat dál.. prostě to jednou klapnout musí, já za iui platím 1,500 a za injekce 750,- je to ve Zlíně,kolik ročně jich můžu mít nevím, chci tak max dvě a pak ivf., už nechci otálet a čekat na zázrak. a na pojišťovnu jsem musekla žádat o schválení i na iui a taky podepsat papíry já i manža, jako souhlas s výkonem a tak... jak se to blíží, jsem docela nervozní, snad narostli nějaké folíky a určo to taky doma pojistíme :wink: ještě zadarmo a v klidu a ne mezi ostatníma a bez sebe :wink: pěkně jsme se tady rozrostly, tak to zase bude na nový rok spousta nových maminek :sweat_smile: helenko, vydř a nesmutni, život jde dál a někde už to mimi čeká, jen k němu přijít, jo a taky doma pořád mluvíme o dvojčátkách dvou klucích, tak snad jsme si to taky předurčili a tudíž by jsme museli do ivf..? je to zapeklité. tak se držte a nevěšte hlavu, BUDE LÍP!!!!!!!!!
18. feb 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky

tak já jsem tam kde jsem byla http://www.fertilityfriend.com/home/19b5b3

takže dnekas doberu utroš a zítra už na něho prdím a budu o víkendu očekávat MS
19. feb 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci, ahoj, no a já ti ukážu svůj grafík a v něm teploty po utrouši, které stojí zas prd http://www.fertilityfriend.com/home/1e1453
19. feb 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dyt se ti to zvedá :wink:
19. feb 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: a špiníš ještě?
19. feb 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: právě že ne.. jen včera dopoledne jsem měla jen takovou slabou červenou "nitku" a od té doby nic
19. feb 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: no tak super
já vysazuju utroš dneska, tak uvidíme kdy MS příjde

a ráno jsem se vzbudila a měla jsem v puse takovou "krvavou" chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok