• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@janulka1980 fuuuuuuuuu tak to musela mať teda riadne pevné nervy...... :slight_smile: .
24. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica @lusipe
ja som rekord nepokorila, nastastie
ostala som pri deviatke :sweat_smile:
24. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj. ja som teraz v zahranici a tu chodim. bolo mi dost divne, ze mam ist na krv 7 a aj 8 den. nechapela som. taky sok to bol. hmm dnes som bola na kontrole velkosti folikulov, zevraj to nie je zle. tak uvidime co bude dalej. kolko si mala folikulov? hm ja mam 4 a to ma aj dost prekvapilo, dako vela sa mi to zda na IUI. treba verit, ze to vide, ale vieme ako to chodi :(
24. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
takze si otehotnela na 9te IUI?
a kam chodis?
@lusipe ...mohol mi syn vymazať celý príspevok čo som ti napísala :cry: ...tak idem zas od začiatku :( ...od cca 19r mám v karte neplodná... no v cca 25ťke som otehotnela ale skončilo to mimomaternicovým a prasknutým vajcovodom do brucha ...išlo o sekundy... potom o ďalšie cca 4-5r som ostala tehotná po liečbe... máme z toho krásneho anjelika v nebíčku čo na nás dáva pozor... o ďalšie 4,5r som po duphastone ostala zas tehu a máme krásneho 2,5r drobčeka...ale teda už nemôžeme tak dlho čakať na ďalší zázrak tak sme sa rozhodli ísť do CAR...aj keď neviem ale prírodu asi neoklameš :( .... ja som mala IUI vo štvrtok som dnes 6DPO ... ty v pondeol ak budeš len 9DPO tak určite myslela že máš prísť na krv až ten ďalší pondelok ...krv skorej ako o 14dní po ti neurobia... a tebe 14DPO vychádza na sobotu tak preto až v pondeok,,, držím palce....
@lusipe zijem v Prahe, chodim do Motole
24. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 veď ja som mala na mysli tú babenku....ale aj u teba je to teda dosť veľké číslo.....ale nakoniec sa to šťastne podarilo......želám ešte krásne tehuľkovanie.... :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dakujem! viem ako si to myslela :wink:
vela stasticka prajem!
24. okt 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 tak viem si predstaviť ako ti asi je... ja som po strate bábatka chodila tiež k psychologovi ale presne sama som sa s tym musela vyrovnať... mne v tej dobe pomohlo to že sme si adoptovali jednu slečnu krásnu...našu čokoládku :slight_smile: ... to ma postavilo zas na nohy... tiež som veselý človek a rada som pracovala a u nás asi práca bola to čo nám bránilo k tehu... dr. mi navrhovala prerušiť prácu na pol roka dať neplatené voľno ...no s mojou pozíciou sa to nedalo dala som výpoveď ten rok sme boli na 4roch dovolenkách a z jednej sme si doniesli drobca :slight_smile: ... po 8rokoch snaženia sa po dvoch nevydarených tehu.. ...takže neboj určite sa to podarí ... držím silno palce...
24. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
jezis, tak to ma velmi mrzi, cim si si musela prejst....ale ako vidis, nie vsetko co lekari povedia, tak je pravda...dnes mas krasneho synceka a ten ta potrebuje najviac...ja sa ukludnujem tym, ze ved uz jedno dieta mame, tak ak by aj neprislo, tak svet nekonci....bude len jedno...
ano, asi som zle pocula :slight_smile:....tak az o dva tyzdne... :slight_smile:
velmi ti drzim palceky, mozno budeme kocikovat spolu :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ďakujem veľmi pekne..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
vazne si dala vypoved?...skvele...toto obdivujem....mozno ani mne nepomaha ten stres, ale uz viem ako najst mieru...ale dakedy som makala ako srob :slight_smile:
takze musim muzovi povedat, ze musime len dovolenkovat :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 ale teda klobúk dole aj pred číslom 9.... drzim palce nech vsetko dobre dopadne...
24. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel ja som mala 3 foliky ... takze este nevies datum IUI???
24. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tohto roku od januara do juna kazdy mesiac v CARe na IUI, jak na klavir :sweat_smile:
este cakam nejake vysledky, ale tak snad ozaj vsetko dobre dopadne!
24. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja by som asi také veľké číslo asi nezvládla..... :frowning2: ......
24. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ďakujem :slight_smile: ...to kocikovanie by som brala ty si odkial???
24. okt 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a s tou čokoládkou si ma teda ale riadne prekvapila..... :unamused:
24. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
ja som z Blavy, byvame na Gercenovej :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ty si mala tri. ja som si myslela, ze 1-2 byvaju a tie 4 ma prekvapili veru. velkost maju 15,14,12,11 tak snad to bude ok nakoniec. nie este neviem den kedy. uz nech to mam za sebou. a ty ako si na tom teraz?
24. okt 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe áno dala som výpoveď a nebolo to ľahké...už nikdy takú prácu mať nebudem ...ale....vôbec neľutujem... robila som aj 16hodín denne soboty nedele... max deň dva voľna v mesiaci ... na dovolenke sme neboli predtým 5rokov...ale tak brala som to tak že treba robiť kým dieťa nemáme ... že potom už len niekde "upratovačku " na 8hod pôjdem robiť :slight_smile: robota bez stresu :slight_smile:)))) ....
24. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nasu cokoladku mam na FB v albume som myslela ze si ju videla :slight_smile: ... je to nasa 13r slecna krásna :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 obdivujem ta ... tolko pokusov...ale tak stalo to zato... drz sa a davaj pozor na brusko :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
ale neverim, ze to vydrzis...ak si bola taka ambiciozna zena.... :slight_smile:
mozno len par mesiacov a potom ta to pochyti,ale uz s mierou :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neviem či som postrehla ale ani som netušila, že je vaša....... :unamused: ........
24. okt 2012 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no tak to kocikovanie je realne :slight_smile: asi aj do okien ti vidím :slight_smile: ja ako je nam. Hranic....
24. okt 2012 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no dala som výpoveď už je tomu ak dobre rátam 3,5r a poviem ti ze sa citim lepsie...chcem byt matkou a nie mulicou ktora ide hlava nehlava :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
tak to sme od seba naozaj kusok.... :slight_smile:
jaj kiez by to vyslo :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
uplne ta chapem... ja tiez pracujem uz s mierou....ved uz si to mozem dovolit, nie? :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil už som to kukla a je naoaj rozkošná....... :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok