• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@nikadel hej tri som mala ... mala si stimulaciu nie??? ak ano tak je normalne ze mas viac folikov... ja som teraz v cakacke som 6DPO este dlhých 9dni kym pojdem na krv... :( ... ja som mala velkost 16, 14,5 a 12 na kontrole a na druhy den som pichala pregnyl a o dalsie dva dni bola IUI...
24. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
ja som mala v piatok dva folikuly a v noci mi pichli pregnyl...a ked som prisla v nedelu na zakrok, tak som citila zase druhy vajecnik, ze besnie...a aj som to povedala lekarke, ze mam pocit, ze zase tam ovulujem a ona, ze to je len dobre, ale neskontrolovala, kolko ich tam bolo....takze ideme na nahodu :slight_smile:
bola som aj ja stimulovana, clostylbegyt...
a inak som si robila ovulacny test den po IUI a vysiel pozitivny...takze sme to este specatili :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica áno je krásna čokoládka naša :slight_smile: ... a ani len netuší ako mi v tom čase pomohla... do konca života jej budem zato vďačná :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no pockaj ovu test by ti ukazal este aj cca 5dni po pregnyle pozitívny výsledok.. :slight_smile: .. ale stihli ste vsetko neboj :slight_smile: ... ja som mala tiez pocit ze lavy vajecnik besnel po IUI ale to je u mna nanic :( bo nemam lavy vajcovod :(
24. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak ja by som tiež pristala na takú krásnu čokoládku..... :slight_smile: ...páčia sa my také deti..... :grinning: .....a verím ti musela si prežívať ťažké obdobie....podľa toho čo tu píšeš... :frowning2:
24. okt 2012 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj prosím ta aký ovulacný test používaš, mne ešte pozitivny nevyšiel...:frowning2:
24. okt 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
aha, ja som myslela, ze tehotensky test je pomyleny po pregnyle...nie ovu... :slight_smile:
ale urobili sme co bolo v nasich silach...a teraz je to v bozich :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivvka29
jej, to ti neviem povedat z hlavy...
su balene po 5 kusov a su to tenke pruzky, ktore dam do nadoby s mocom...a o chvilku je vysledok...
mne ukazal uz dva mesiace po sebe, ked som ich vyskusala....
pozriem sa ti na ne...krabicke je taka s ruzovym...
24. okt 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivvka29 rapid sa volaju tie ovu testy... a nic si z toho nerob tiez mi nikdy neukazal ovu ziaden test :( iba po pregnyle :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak nieje to ľahké rozhodnutie si adoptovať také dieťatko ...ale ...neľutujem ...stálo to zato...nie ona nám má byť za niečo vďačná ale celý život budem ja jej vďačná... dlho sme sa rozhodovali a nakoniec sme moc šťastní že to je tak ako to je ... :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil
takze ty mas dva dietatka?
24. okt 2012 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tie mám tuším aj ja :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe máme jednu adoptovanú čokoládku, jedného anjelika v nebíčku a jedného čertíka čo ma práve pusinkuje :slight_smile: ....
24. okt 2012 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivvka29 no mne ozaj nikdy ovu test ovuláciu neukázal ani keď som ju mala potvrdenú od dr...už som toooolko peňazí nechala za ovu testy že až.... jedine kedy som na ovu teste videla dve rovnako silné čiary bolo po pregnyle :slight_smile:
24. okt 2012 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
skvele, tak vy ste velka rodina ... tak ty sa nemusis uz stresovat....ved to je krasne :slight_smile:
a ked pride to dalsie, tak pride a ak nie,tak uz mas skvelu rodinu...
24. okt 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a bazálnu teplotu meriaš?
24. okt 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bože konečne ma prestala bolieť hlava..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe hej v podstate sme veľká rodinka :slight_smile: ale ..... po bábatku túžime tak isto ako tie čo nemajú ani jedno... ale áno mám to o niečo ľahšie bo drobca máme už jedného doma ... :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29
ja nerobim nic take, lebo potom je to take planovane a do toho som nechcela velmi vbehnut a stat sa otrokom len plodenia...
takze sme skusili prvykrat IUI a uvidime...
ked nevyjde tak dalsi mesiac a ak ani potom, tak pojdem lyzovat :slight_smile:...a necham 2 mesiace pauzu :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 merala som niekoľko veeeeeľa rokov... teraz som povedala že už nebudem robiť nič... nechala som to celé na CAR.... už sa nechcem stresovať ráno či teplota stúpne a ako dlho sa udrží hore... teraz už naozaj nič nerobím... snažím sa nesledovať sa ale nedá sa to ...bojím sa že naše IUI nedopadne tak ako si to moc moc prajem ostatne tak ako každá čo je tu...
24. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to ti môžem len závidieť, že ste tak šťastná rodinka....a ešte keď onedlho príde do rodiny ďalší drobec tak to bude krásne.... :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica mne dnes nieje nic ...a som z toho nervozna :(
24. okt 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj aj vy budete... :slight_smile: moc ti to prajem... a potom o rok dva druhe ...a potom dáte tretie a .... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak teraz už ani mne nie.....len ten záchod my ide na nervy..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...dúfam, že to čoskoro prejde....
24. okt 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no moja ja budem rada aj tomu jednému.... :slight_smile: .....
24. okt 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neprejde moja to budeš mať až do konca tehu :slight_smile: a bude to čím ďalej tým horšie :wink:
24. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
a smiem sa spytat, ako dlho sa snazite?
24. okt 2012 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil rozmýšľam, že aj ja budem ten utroš zapíjať, lebo ma dosť svrbí spodok.... :frowning2:
24. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak to si ma potešila teraz..... :frowning2:
24. okt 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe my sa snažíme 2 roky.....ale boli to úplne zbytočné 2 roky keď že priateľovi zistili, že nemá vôbec žiadnych bojovníkov.... :frowning2: .....my sme podstúpili IUI od darcu..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok