• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica noo skús ho večer zapiť a uvidíš ráno...ale teda vravela mi že ak sa to dá vydržať tak vkladať že to je omnoho účinnejšie ako zapiť...
24. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak ešte to risknem ale dosť to svrbí ako keby som sa týždeň neumývala.... :grinning:
24. okt 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
aha, tak to ano, ale aspon sa to uz posunulo dalej...
a ako sa s tym vyrovnal muz?
ozaj a nebola si tam v nedelu v Gynfiv?
lebo tiez tam bola taka kocka na IUI darcu....
24. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja som si včera spodok aj 10x umyla že to prejde a .... trošku to bolo lepšie :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak bolo to veru ťažké rozhodovanie sa, ale tak nakoniec sa s tým zmieril aj keď určite nie úplne....chlap to ťažšie znáša......ale tak túžime po bábätku obidva tak sme nemali iné riešenie len toto..... :slight_smile: ......nie moja nebola som tam ja už mám dnes 5DPO......hmmm tak aspoň viem, že nie sme jediný ktorý majú taký problém..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil veď ten spodok si drhneme asi najviac.... :grinning: .....aby bolo všetko ok..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil hm..ja som merala rok...a zistila som že mi teplota stúpne až na 18,19DC tak neviem či aj ovulácia je tak neskoro ked je folikul 20mm 12DC...alebo neskôr iba teplota reaguje...Držím palce ja idem na druhé IUI asi bud týždeň
24. okt 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale neboj, taky bude do babatka zalubeny, ze zabudne na vsetko... :slight_smile:
to urcite nie ste jedini... ked to pocuvam vsetko okolo...hruza svet....
a potom taka ako ta Alexandra, co zili s tou mrtvou Luckou doma 3 roky, porodila dalsie babatko...asi jedenaste... :(
24. okt 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 počkaj folík máš 20mm na 12DC po stimulácii nie??? mne dr povedal že počas stimulácie si ani teplotu merať nemusím ... ja som mala vzostup teploty vždy až na 25-30DC ... a LF len páre dní ...takže smola... no po liečbe dufíkom som sa dostala do normálu na pár mesiacov aj LF bola 14dní no ovu tak max 3x za rok :(
24. okt 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja som mu to tiež povedala, že keď sa to narodí tak zmení názor.... :slight_smile: .....a bude to len a len naše kinderko..... :grinning: :grinning: ...no vidíš to aký je tento svet nespravodlivý.........nepochopím takých ľudí..... :frowning2:
24. okt 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no ja ovuláciu mávam, len tá teplota neskoro...no neva , nechám to aj ja na CAR verím im :slight_smile: Ja som asi 2x mala dufaston ale nič sa nezmenilo, LF mám tak 10,11,12 dní ako kedy... A ty ovu aspon vždy po stimulácii más?
24. okt 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby ma teraz napadlo...nemáte skúsenosť s tým kedy vám po stimulovanej IUI prišla mrcha ak ste mávali predtým cyklus tak okolo 45dní ???
24. okt 2012 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29 hej našťastie ešte stimulácia mi zaberá... ale napr dufík zaberie až po 3mesiacoch a to po vysadení tak na 2-3mesiace len... aj dr bol zvedaví čo urobí u mňa clostyl ale keďže je silnejší tak krásne zabral... aj preto mi neodporúča viac krát ako 2 razy skúsiť IUI ...nech to neprepásneme a telo si nezvykne a nebude reagovať...
24. okt 2012 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha... mne Dr. povedala že 3xIUI, už som predtým mala clostil 6x...
24. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj ešte aj podobať sa na neho bude ...a bude z neho hrdý a pyšný tata :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivvka29 no ja idem do IUI max 2x aj kvôli veku..nech stihneme ešte IVF kým mi ho poisťovňa preplatí...
24. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak teraz ma už podpichuje, že či tam niečo je.... :unamused: . :grinning: ...a hladkal my aj bruško tak verím, že sa s tým už pomaly vyrovnáva a teší sa..... :slight_smile: .....len si na to bude musieť ešte počkať....
24. okt 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha, chápem, tak prajem nech to vyjde čím skôr a čo najjednoduchšou cestou :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ano aj stimulaciu som mala. tak snad to dobre dopadne. idem prvy krat. a ty?
dlhych 9 dni pred tebou. snad to pojde rychlo a hlavne nech je pozitivny vysledok.
inak to cakanie je narocne, lahko sa povie, ze nemysliet na to. to sa asi ani neda
24. okt 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivvka29 dik tiež prajem nech ti to čo najskôr dopadne pozitívne...
24. okt 2012 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ďakujem moc :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel ja som bola tiež na prvom IUI ... a presne ...každý povie nemyslieť nato ale to sa asi nedá... držím ti palce :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@val1 ahojky, čtu, že jsi prodělala dva potraty.. to já taky.. o to víc se bojím, aby to tentokrát dopadlo dobře. první byly vývojové vady před 2 roky a podruhé letos v dubnu spontánně... jak to bylo u tebe? mně taky už táhne na 36.. mám tedy už 3 ,5 letého syna, ale bez dalšího dítěte si to nějak vůbec neumím představit..
@janulka1980 ty jsi pro nás super příklad :slight_smile:
24. okt 2012 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil teda, taky máš pěkně pohnutý životní příběh. je vidět, že všem ženám není mateřství dáno automaticky. co všechno pro to musíme vytrpět a obětovat... jen aby byl ten výsledek!!
24. okt 2012 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to je krásné, že už teď jste čtyři. řekla jsi to moc hezky, že i když děti máš, toužíš po dalším. my, co už děti máme, víme, co to je, kolik odříkání, nervů, ale i spousta lásky a radostí, že si to nedovedeme odepřít. navíc vidím, že i Martínkovi by sourozenec moc udělal dobře, je takový hravý a má rád děti. sourozenecké vztahy jsou k nezaplacení.
24. okt 2012 o 12:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel a kde v zahraničí bydlíš?
24. okt 2012 o 12:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek ahojky Ostravo, moje rodné město. bydlíš přímo tam?
24. okt 2012 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
@rojica
Byla jsem na čtyřech IUI pak jsem si nechala udělat imunologi a byly mi zjištěny pozitivní NK buňky( autoimunita), tak jsem začala baštit prednison a podstoupila jsem IVF a neúspěšně :frowning2: teď jdu právě zkusit IUI.
24. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ahoj ako sa dneska cítiš?....
24. okt 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 aj my máme Martinka :slight_smile:)))
24. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok