• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@absti a kedy sa to chystáš podstúpiť?... :slight_smile:
24. okt 2012 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@absti držím moc palce... a prečo si sa rozhodla pre IUI a nie pre IVF? mala si alebo máš aj mrazáčikov?
24. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil moja tak som volala do GF a našťastie tam dr Behúňová bola, ale nepotešila ma veru,,,že až keď budem vedieť výsledok tak až potom že sa bude postupovať ďalej.....ja som jej aj povedala, že by som nechcela mať pauzu medzi IUI že my predpísala iba jeden clostil.. :angry: ...a ona my povedala aby som nemala obavy......a že my drží palce......dobre však.... :frowning2:
24. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil ale musím povedať, že asi mala pravdu...... :slight_smile:
24. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica dnes nějak líp, pomohl mi i pohovor na práci, který byl moc příjemný a nasmáli jsme se. jsem zase plná energie. bříško bolí míň.
@2lil tak to je krásné, u nás to vybíral manžel, nic jiného nepřipustil :slight_smile: tak doufám, že u druhého se rozhodnu já :grinning: jak se jmenuje holčička?
24. okt 2012 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica hmm takže sa máš ozvať keď budeš mať výsledok z krvi? alebo? noo nechápem teraz... tak možno ťa hneď objedná veď aj tak ti nič robiť nebude... len ti dá tabletky...skús sa spýtať báb z gf ako to u nej chodí... ale aj tak si myslím že ti to klapne a nič nebudeš musieť riešiť :slight_smile:
24. okt 2012 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica v com mala pravdu?
24. okt 2012 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica
na IUI jdu v pátek :dizzy_face:

@2lil
no IVF jsem podstoupila v srpnu a to i včetně ETu. To jsem měla pozitivní testík, ale nakonec to nedopadlo.. Pak v září jsem podstoupila KET s jedním mrazíčkem a to byl test negativní celou dobu. Teď na IUI, chci to zkusit...
24. okt 2012 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil no povedala, že ak keď bude výsledok z krvi....a možno že my to predpíše aj gynkoš podľa toho ako sa zase dohodnú a nebudem musieť chodiť ani do Blavy......len kvôli liekom.....ale nechám to tak....
24. okt 2012 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33 čokoládka je Evelyn .. :slight_smile: ... u nás som zas meno vybrala ja ... keď som bola tehotná som sa raz v noci zobudila ako si hladkám bruško a rozprávam sa s ním ... a oslovovala som ho Martinko...tak iné meno ani nemohlo už byť :slight_smile:
24. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@2lil v tom aby som asi nerobila paniku...a predčasne niečo riešila..... :frowning2:
24. okt 2012 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@absti tak moc držím palce !!! ...
24. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rojica tak ano v podstate ti moze tabl aj tvoj predpisat len ten pregnyl s tym je teraz problem... ale tak uvidis :slight_smile: ...podla mna ti nic nebude uz treba :slight_smile:
24. okt 2012 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@absti tak držkám palce aby toto IUI už bolo posledné a úspešné....... :wink:
24. okt 2012 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@2lil no veď to ma akurát napadlo, že ten Pregnyl sa nikde nedá zohnať....majú ho iba v GF.......
24. okt 2012 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil
@rojica
Děkuji a co vy?? jste po IUI nebo vás teprve čeká?
24. okt 2012 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@absti no my dve s 2lil sme už po IUI ja mám 5DPO a 2lil má 6DPO......a to čakanie keby už budeme vedieť výsledok je neznesiteľný...... :frowning2: ....
24. okt 2012 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33 vo francuzsku. zdravotnictvo je ok, ale papierova rychlost je hrozna :( . testy a dalsie papiere od februara sme riesili. konecne sme v stadiu IUI ;)
24. okt 2012 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rojica ale tak pregnyl ti dajú hádam aj na recepcii potom hehe...neboj nejako bude...a verím že dobre...ze sa v GF stretneme na ultrazvuku s fazuľkou v bruchu :slight_smile:
24. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikadel to nemyslíš vážne že od februára riešite IUI...
24. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil bude ako má byť.....bože dneska to zase ide pomaly..... :angry: ........tak tomu ver, že sa stretneme nech je to už kdekoľvek...... :wink:
24. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica
aha tak to jo, tak to budu držet palečky. Kdy hodláš testovat? teď jestli jsi 5- tý den tak je to ještě moc brzo..Kdy jsi píchala Pregnyl či ovitrelle?
24. okt 2012 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil fakt, od februara. skoro som dostala infarkt z toho uz. od juna do teraz sme len cakali a nic sa nedialo. ked clovek vidi kolko casu stratil len tak cakanim tak je to hrozne. keby aspon bola daka zaruka, ze to hned vide.
len tu nemame nik. tak jedine dufat ostava ;)
24. okt 2012 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica noo už to pôjde pomaly asi každý deň až do dňa kedy pôjdeme na krv...
24. okt 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@absti tak to je naozaj ešte skoro....testovať budem až na nejaký 13 deň.. ak budem mať odvahu.. :unamused: ....ja som pichala pregnyl minulý týždeň vo štvrtok a piatok som už išla na IUI..... :slight_smile: ...a ďakujem za palčeky.....aj tebe nech to v piatok dobre dopadne..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....
24. okt 2012 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nikadel a to prečo tak dlho trvá??? to čo riešili?? ja som bola na prvej konzultácii 8.10. a už som 6DPO IUI ... u mňa to bolo zas mega rýchle :slight_smile: ... som mala šťastie že som v deň konzultácie bola akurát 4DC zobral krv na hormo profil a od druhého dňa som začala brať clostil...
24. okt 2012 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica ale nemrač sa veď vieš že na dobré sa dlho čaká :slight_smile: .... nebooooj 1vého máš // :slight_smile:
24. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil ty tak isto moja.......to my ver..... :wink:
24. okt 2012 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil dostala som chuť na sladké tak tlačím margotku,,,,ale to bude asi skôr s tých nervov........ :grinning:
24. okt 2012 o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok