• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@2lil neboj nebude to určite nič vážne...len pekne lež a určite to prejde..... :slight_smile: :slight_smile: ....
24. okt 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, tak jsem si ze zvědavosti dělala test, protože jsem se bála, že ještě vlivem léků tam budou dvě čárky. naštěstí ne, je čistý. myslíte, že to znamená, že už jsou hormony z těla venku? mně je dneska teda o mnoho líp. i když odpočívat teda musím, ale už to tak nebolí a netáhne.
24. okt 2012 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 tak to bolo ešte veru dosť skoro testovať...však sme na tom rovnako len 5DPO.... :slight_smile: ..
24. okt 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 no pregnyl je preč zrejme keď máš bielo ... ale čo som čítala dnes v nejakom článku tak že po IUI tehu test z moču by sa mal robiť až okolo 20DPO aby si ho mohla brať vážne...tak ja neviem či vôbec budem testovať...
24. okt 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica .... toto som našla :( Hyperstimulačný syndróm

Hovoríme o ňom vtedy, keď vaječníky nadmerne zareagujú na stimuláciu ovulácie pomocou hormónov. K príznakom tohto syndrómu patria bolesti v podbrušku, pocity na zvracanie, zvracanie, niekedy až ťažkosti s dýchaním. Vtedy je potrebná kontrola u ošetrujúceho lekára. Ťažšie formy hyperstimulačného syndrómu si u pacientky vyžadujú hospitalizáciu a prísne sledovanie.
24. okt 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to mi přijde jako blbost. 14 po iui mám dostat menzes, když nepřijde, tak otestuju. samozřejmě že mi z centra napsali utz až za 3 týdny, ale to chápu, aby tam vůbec něco bylo vidět. a myslíš, že ten syndrom může být po tak dlouhé době, cca 14 dní po skončení léčby?
24. okt 2012 o 15:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 a ty nejdeš na krv??? 14DPO? mne sestrička povedala žiadny domáci test 14deň po prídete na krv ... vás nechajú len tak čakať? mne menzes chodí tak 45deň takže ja by som sa načakalaaa :slight_smile: ...no neviem ale tak ten syndróm je asi len pri stimulovaní na IVF skorej ... no ozaj mi je dnes nejak zle :( ...
24. okt 2012 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moc děkuji za podporu. No však já také měla náročné zaměstnání, výborně placené, ale stres od rána do večera.
O víkendu jsem řešila domácnost...práce mě moc bavila, ale věděla jsem, že pokud chci dítě, tak musím manažerskou práci přenechat ambiciozním ženám, které děti ještě neplánují nebo už je mají.
Dala jsem výpověď, i když mě v práci přemlouvali, ale já věděla, že to prostě nedám, taky jsem měla před sebou plánovanou operaci, takže jsem si říkala, že si odpočinu a bez stresu se budu doma léčit. Jezdili jsme na hory, k moři...na kole, na výlety...já byla spokojená, užívala si, ale prostě, když se nedaří, tak mám najednou pocit, že je to marnost...
ČOkoládka :slight_smile: to je moc hezké, moc blahopřeji a vážím si takových lidí, kteří adoptují děťátko a dají mu lásku, kterou potřebuju. Moc děkuji. Také jsem o adopci uvažovala, ale můj muž nechce, oslovili jsme náhradní matky, ale z toho mám zase strach já......no prostě pak se nemůže nikdo divit, že když u vaření sleduju Poštu pro Tebe, kde paní hledá svých 9 sourozenců, kteří byly v dětské domově nebo kojeneckém ústavu....že je mi do breku, že mám dojem, že to není v životě spravedlivé...
DNeska mi kamarádka přivezla ukázat svou druhorozenou dcerku.....když odešla, tak jsem byla zralá na panáka...ten voňavý uzlíček....už se nedivím, že se někdo zblázní a ukradne dítě z kočárku před obchodem :wink: . Pořád si čuchám k rukám, ta vůně miminka je nejhezčí parfém :dizzy_face: .
24. okt 2012 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no mě řekli, ať zkusím nějaký pořádný test, ale na krev nezvou.. nevím proč. já se taky divím. musím totiž vědět o těhotenství hned na začátku, protože si musím nechat napsat léky na štítnou žlázu... normálně je nepotřebuji, ale když bych byla těhotná, tak je nutná větší dávka hormonů. prý by nedostatek mohl způsobit i potrat..
@val1 a mám slzu na krajíčku, jak čtu o tom uzlíčku.. koukám, jsi z Prahy-Východ, můžu se zeptat, odkud přesně?
24. okt 2012 o 16:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33
kam chodíš? Myslím, že pokud budeš mít //, tak se hned objednej na imunologii. Mám to stejné, chodím na ko 1x za rok a když jsem otěhotněla, tak jsem chodila co 14 dnů na ko a odběry :wink: .
24. okt 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak co mate nove????????mame tehulku dalsiu????
24. okt 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 nééé na imunologii, ale endokrinologii...asi už mi odumírají mozkové buňky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil no tak ak to bude u teba ďalej pokračovať tak neváhaj a choď k lekárovi.....netreba to zanedbať..... :frowning2: .........
24. okt 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil čo znamená že keď je napísané....."že ľavá tuba je nepriechodná".....to je ľavý vaječník alebo vajcovod......ja som s tých doktorských výrazov úplne blbá.... :frowning2:
24. okt 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja sa mám dobre.....ale ty sa pochváľ..... :wink:
24. okt 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Já taky chodim do Pronatalu a řekli mi to samé. Já si dělala test už 12DPO,protože jsem to nevydžela a 14dpo jsem poslala doktorovi email i s fotkou testu a on mě hned pozval na utz a krev.
24. okt 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe
@2lil
@rojica zajtra dám určite info, normálne mám trému:slight_smile:
24. okt 2012 o 17:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to bude vajcivod...asi zajta zavolam mojej dr. Uz ma aj podbrusko boli...len neviem ako ci tak aki pred mrchou bo nikdy ma nebolelo...je to ine ako po iui teda ina bolest....snad je vsetko v poriadku. Aj ked bude test negat.len nech som v poriadku....aaaach jaaaj
24. okt 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 neboj to zvládneš..... :wink:
24. okt 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil bože moja to my je ľúto...ale verím, že to dobre dopadne.....a určite choď k doktorke.....a keď je to ľavý vajcovod tak sa vtedy robí IUI?
24. okt 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ale ja naviem ci to je vajcovid...nestresuj...kde to masnapisane?
24. okt 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ja nestresujem len som sa pýtala, že čo to znamená.....a mám to napísane v papieroch čo my robili pred 6 rokmi.......
24. okt 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a nemôžem sa dopracovať, že čo tie lekárske výrazy znamenajú......... :unamused:
24. okt 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja si myslum ze to je vajcovod...ja nemam v lavo preto sa cakalo na foliky v pravo...tento papier mala tvoja dr?
24. okt 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil hmmmm tak super lebo ja som mala tie folíky práve na ľavej strane a aj tak sa urobilo IUI.. :frowning2: ...a druhý krát si na to dám pozor a dohliadnem na to, bolo divné už len to, že my nerobili v centre žiadne vyšetrenia a preto sa to aj tak zanedbalo a bolo to také rýchle...nechápem....a jasné doktorka mala všetky papiere......k niektorým sa správajú milo a niektorých hneď len odbijú.....tak ako aj mňa.....
24. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a ty ho vôbec nemáš? ale je len nepriechodný?
24. okt 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ked pridem domov poslem ti adresu na dr. Napises a zajtra ti posle odpoved na tvoju otazku...
24. okt 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil dobre vďaka moja.... :slight_smile:
24. okt 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja ho nemam vobec...tak to potom nieje vajcovod...to by neurobili...nevravela si ze prave v lavo mas mat foliky? A co ti robili vtedy? Nerobili ti prefuk? Aby bol prechodny?
24. okt 2012 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok