• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil aha tak ty ho nemáš vôbec to je iné teda......no tak my bolo povedané, že by mali byť vľavo.....a hej máš pravdu robili my prefuk na tú bolesť nikdy nezabudnem.. :frowning2: ....myslíš že to pomohlo?....
24. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no jasne ze to pomohlo...to preto sa sustredili na lavu stranu bo su si isty ze tam to mas oka.... Takze vsetko je v poriadku..
24. okt 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil fuuuuuuuuu tak my odľahlo..... a ty si ako na tom moja? už sa cítiš lepšie, či ani nie?....bože čo čo môže byť, že ti je tak zle.....
24. okt 2012 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica lezim takze dycham v pohode ale neskutocne ma boli brucho...ze segru tak bolieva v 1.den mrchy...tak snad ju nedostanem ...
24. okt 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ale neboj určite ju nedostaneš......ale aj tak si radšej zajtra zavolaj svojej doktorke......ale nechápem prečo ťa tak veľmi bolí brucho..... :unamused:
24. okt 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tyy jo, vy toho ale za jeden den nakecáte, už se v tom ztrácím :sweat_smile:

@2lil na "výletě" bylo fajn a ani nebyl čas na to moc myslet.. měla jsem školení na penzijní reformu a teď se do 6.11. musím naučit 531 otázek na certifikaci, takže tam pojedu zas.. dnes jsem v práci celý den šrotila, tak aspoň mi to utíká..
jinak nějak se nepozoruju, dnes mě pobolíval podbřišek, ale to může být i tím, že jsou mi čím dál těsnější kalhoty a celkem mě tlačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kolegové se mě ptali Tak coo, jak se cítíš? odpovídám, že normálně. Fakt si ani nemyslím, že 6dpo by šlo mít nějaké příznaky, i na uhnízdění může být ještě brzy.
takže nakonec taky budeš testovat? :wink:
24. okt 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Neboj nedostanes ju....ja som mala kamosky ktore pri zahniezdeni mali strasne bolesti ze si dali az tabletku....
Ale ak by sa to zhorsovalo tak urcite chod k lekarke....
Drzim ti velmi palce...
24. okt 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no ako moja ešte stále pobolieva podbruško......a @2lil my je strašne ľúto, že má také bolesti.... :frowning2:
24. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
Hej aj mne.....
Ale vsetko dobre dopadne...
Predsa je to iui umely zasah do tela a kazde inak reaguje...
A ty sa ako citis?
Nechas sa doma obskakovat?:slight_smile:
24. okt 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak je pravda, že je to zásah do tela a u každej je to indiviuiálne, ale že by až také silné bolesti boli..... :frowning2: .....ja sa cítim dobre, nemám zatiaľ žiadne bolesti....a obskakovať ani nie.... :grinning:
24. okt 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ... @lusipe ... už mi je trošku lepšie ale teda to dýchanie ma vystrašilo dosť :( ... a brucho ešte pobolieva..akoby mi strplo podbruško a dosť ho cítim... a teda nad tou tabletkou som silno uvažovala podvečer bo som sa inak zvíjala :( ...uff tak toto keď má niekto pred každou mrchou tak teda ju veľmi ľutujem ... hroznééé ....
@lucijeta tesnejšie nohavičky??? no asi budem testovať :slight_smile: možno od zajtra každý deň... :slight_smile:))
24. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
Jaj keby to bolo jednoduche :slight_smile:
Ja som doletela z prace, uvarila, naucila s dcerou popritom zehlila a teraz spratala po veceri... :slight_smile:
Takze tiez velmi odpocivam.... :slight_smile:
Ale ja vravim, ak to ma byt tak bude :slight_smile:
24. okt 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rojica aale tak nemam sa s cim pochvalit ...mrcha este vzdy nedosla a uz ma to poriadne rozculuje kokos...ale tak co uz musim este pockat :angry:
24. okt 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja tak ja viem aká je to bolesť brucha pred mrchou vtedy by som hádam aj vraždila. :angry: ...také mám kŕče.....ale to je fajn, že už ti je lepšie....som veľmi rada, že ti poľavilo...... :slight_smile:
24. okt 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak ja tiež doma kadečo robím, zajtra sa chystám trochu riadiť aj keď v dvojizbáku sa toho veľa nenarobím, ale aspoň niečo....keby že len ležím tak ma drblo.....čo sa má stať tak sa stane.... :grinning:
24. okt 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil co jsem vysadila HA tak mám 6 kg nahoře, takže je mi oblečení čím dál menší :sweat_smile: neblbni, od 9-10 stačí :wink: na to žes nechtěla testovat vůbec, dobrý plán :grinning:
24. okt 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
A kedy pojdes na krv?
Ja 5.11.
24. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no keby som mala mať toto každý mesiac tak sa zbláznim...a to niesom žiadna citlivka ...ale teraz si tak pripadám.... ja sa len modlím nech to neznamená nič zlé...
24. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta jaaaj čo to je 6kg ... heh to pri mojich hormónoch dokážem za dva dni dať hore :( ...srandovala som s tým testovaním... keď tak testnem 14DC bo až 15ty idem na krv...
24. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ma som ísť 1.11 ale vtedy je sviatok tak idem 2.11 na krv..... :slight_smile:
24. okt 2012 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neboj určite to nebude nič zlé a do zajtra to určite prejde......držkaj sa my.... :slight_smile:
24. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja nic neboj a oddychuj ..to malicke uz sa vrti tak preto to tak je :grinning: chiiiii
24. okt 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
Jaj kiez by to rychlo ubehlo :wink:
Budem na teba mysliet...
Ja prave prehovaram muza aby sme ňiekam vyrazili na cely ten vikend pred aby mi to rychlo ubehlo.... :slight_smile:
24. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe kiež by moja ale ako naschvál to ide pomaly....... :frowning2: .....ale tak určite niečo vymyslíte... :slight_smile: ....
24. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to joo, no já budu ráda, když vydržím do 12.. já jsem předtím měla 51 kg a roky jsem nemohla přidat, takže pro mě je to celkem změna a nutnost obměnit šatník, protože už téměř nic nedopnu, ale jinak jsem ráda, že už jsem konečně na normální váze, i pro otěhu je to určo lepší
BT neměříš že?
24. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta nie už nemerám BT... za tie roky som sa namerala .... teraz som povedala že to nechám všetko na dr z CAR :slight_smile: ...
24. okt 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil já už taky neměřím, nechtěla jsem se s tím zbytečně stresovat, když už to stejně nic neovlivní.. já jen že by se z BT mohlo poznat, jestli třeba ta tvá dnešní bolest bylo uhnizďování :wink:
24. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no nech to bolo čokoľvek pomaly to ustupuje...ja len dúfam a modlím sa že nič zlé to neznamená ...
24. okt 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a to tě bolel celkově celý podbřišek? nebo tě jen někde píchalo? já jsem zas nervozní z toho, že se neděje nic :sweat_smile:

@rojica aoj, co bereš na tu hlavu? už je líp? :slight_smile:
24. okt 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak hej už je dobre ráno my nebolo dobre mala som tlaky a strašne ma bolela hlava, ale už je to dobre...... :slight_smile: ...tak ja mám tiež nie dobrý pocit s toho, že sa tam nič neuhniezduje...... :frowning2:
24. okt 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok