• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lucijeta bolelo to aj cele aj pichalo ...u mna to je tazko bo ja si urcitu cast podbruska po troch operaciach uz necitim...
24. okt 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica to znám, já se od 13 potýkám s migrénou, takže tlaky a pocit že bych chtěla mlátit hlavou o stěnu znám moc dobře :angry: musíme se uklidňovat tím, že k tomu dochází cca 6-11dpo, tak ještě máme čas :wink:
24. okt 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil já bych to viděla nadějně :wink: píchání by mohlo být dobré znamení
24. okt 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta hmmm tak so zvedavá, že čo sa bude zajtra diať......budem 6DPO.... :frowning2:
24. okt 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no neviem ... hlavne nech nic zle to neznamena ...ked to neklapne nech mozem ist hned do druheho kola a nie este behat so sebou po lekaroch :( ...
24. okt 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby Vy ste strasne maniacky! Ja Vas nestiham citat! :wink:
Drzte sa!
24. okt 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lucijeta mně už dneska taky bříško nebolelo. ale vytočil mě malej, jak neposlouchal, tak dostal na zadek a já se vztekla.. hned mě břicho začalo bolet. vzpomněla jsem si, že minule, jak jsem byla na začátku těhotenství, mně začalo vždy bolet břicho, když jsem zvýšila hlas... vůbec nevím, jak se tomu vyhnout... docela rychle te´d startuju, ale může to být i kvůli problémům s rodiči..
24. okt 2012 o 22:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky, tak doufám, že dnes tu budou samé pozitvní testíky a zprávičky :dizzy_face:
25. okt 2012 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@holanci no ja som si robila a nic :frowning2:
25. okt 2012 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ale néééé :frowning2: a kolikátý DPO jsi? Koukám, že ani nejsi v tabulce, nebo jsem tě jen přehlídla? Kolikát pokus máte za sebou ?
25. okt 2012 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci nie nie ja som este nebola na IUI...ja cakam este na mrchu kedy pride a idem sa objednat ku dr...tak mi kazal ked som s nim volala...a dnes je 4 den co mi meska a som si robila test a nic...ako je to normalne lebo som po laparke len vies to podbrusko mam take divne a boli ma to ked sexujeme a neviem preco ...nikdy som s tym nemala problem...
25. okt 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 dobré ránko ti želám....a bola si na kontrole u doktora po laparke predsa je to zásah do tela keď ťa to stále bolí pri milovaní..... :unamused: ...... :unamused: a koľko si už inak po laparke?
25. okt 2012 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky ako sa dneska máme a cítime?...... :slight_smile:
25. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
dobre ranko :slight_smile:
no ja uz som v praci, cajik na stole a ranajkujem :slight_smile:
trosku citim tlaky v podbrusku, ale to je asi tym utrogestanom....
25. okt 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak dobrú chuť prajem....ja si akurát vychutnávam kávu dneska my chutí na rozdiel od včerajška.... :frowning2: ......to som aj ja cítila prvé 3 dni a potom už bolo dobre....tak teraz ked už nič necítim tak neviem, že či je to dobre alebo zle.... :frowning2: ....sa máš teda keď si už zahĺbená do práce...... :slight_smile:
25. okt 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a aké máš vlastne zamestnanie?
25. okt 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
no to som rada, ze kavicka chuti :slight_smile:...a daj si nejaky dobry kolacik k tomu.... :slight_smile:
ale neviem ci sa mam ked tu uz musim zarezavat, ale ano, mas pravdu, a v tom sa da najst nieco pekne :slight_smile:
ved ani ja inak nic necitim, dokonca mam pocit, ze sa mi aj prsia zmensili :slight_smile:
25. okt 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
robim riaditelku marketingu a obchodu v jednej firme...
25. okt 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak určite je to lepšie byť v robote ako doma a nič nerobiť a stále len myslieť na to ako to dopadne..... :frowning2: ......ja sa chystám dneska trochu riadiť lebo už neviem, že čo so sebou...a tie dni idú strašne pomaly... :frowning2: .......hmmmm skvelá práca.......
25. okt 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko dievcata, tak ja dnes 13ty den po IUI, rano test nehativny. . .:frowning2: ale som dnes nevydrzala a odbehla som si na krv, nech viem, ci ano alebo nie. . .ze ak nie, nech aspon vysadim utros. . .myslite, ze to môze byt este pozitivne? o 14.00 budem volat. . .
25. okt 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 věřim, že to ještě může vyjít. držim palce :wink: pak dej hned vědět jak si dopadla...
25. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 dobré ránko, nikdy nevieš viď príklad Majuš28 tá to tiež mala negatívne a až z krvi je potvrdilo tehu. :slight_smile: ....tak držím palce aby to dobre dopadlo a ťahala si tú šnúru tehotných babeniek..... :wink:
25. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica nie nebola s tym pri dr to mozno prejde a som uz kolky den pockaj musim popocitat :grinning: 4 som bola a dnes je 25 cize 21 dni?dobre pocitam?
25. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ked bude nad 5 hcg tak ano je to pozitivne.,,trimem palce :grinning:
25. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko prajem,... @milagrosss20 na tvojom mieste by som išla na kontrolu k svojmu dr. ....@rojica pekne si kávičku vychutnaj :slight_smile: nikdy nevieš do kedy ti bude chutiť :slight_smile: ... @lusipe ....to ty si tá suseda moja že? :slight_smile: a ešte aj prácu sme mali veeeeľmi podobnú :slight_smile: .... prvé tri dni som si brucho cítila aj ja ...potom už len po utrogestane vždy takú hodinku...
dnes mi je zatiaľ fajn :slight_smile:
25. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe waaw tak to mas dobru pracicku ja by som tiez ju brala :grinning: a kolko to mas rokof ak smiem vediet?
25. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil pojdem ale este to moze byt s toho zakroku...tak nechcem sa nahlit....
25. okt 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to je super ....teším sa s tebou.....tak dneska my chutila výnimočne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......a utroš ešte stále zapíjaš?
25. okt 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 silno držím palce... a tiež si myslím že to ešte môže byť pozitívne...
25. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no ja by som radšej išla aby som si bola istá,, že je to s toho zákroku......nepodcenila by som to....
25. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok