IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
val1
25. okt 2012
@merry1001 chodím do Gennetu..
tak uvidíš, já mám cykly 26-28 dní...tak doufám, že to bude co nejdřív, ať můžeme jít do dalšího "boje" co nejdříve...
rojica
25. okt 2012
@merry1001 ani nie iba som 7DPO a to už nemusím mať takú dobrú náladu....tie výkyvy nálad sú rôzne.....ale na budúci týždeň o takomto čase si už budem asi aj vlasy trhať od nervov.... 😃
maximka33
25. okt 2012
@val1 takže teď budeš čekat na ms... mně právě chodí po 14 dnech od ovulace, jak to máš ty?
maximka33
25. okt 2012
@val1 to jsi mě dostala s těmi bolestmi.. no asi to fakt bude od hormonů. protože při jiných těhu jsem skoro žádné bolesti na úplném začátku neměla. jak jsi spokojená v Gennetu? my tam měli chodit taky - dostali jsme doporučení od gyndařky, ale měli moc dlouhé objednací lhůty. v Pronatalu nás vzali do 14 dnů od telefonu.
@rojica výkyvy nálad? a bolesti už ne? mně dneska už skoro nic nebylo.
rojica
25. okt 2012
@maximka33 občas mám dobrú náladu občas zlú že by som hádam aj vraždila.... 😃 ....a bolesti už nemám žiadne....necítim nič..... 😞
2lil
25. okt 2012
@rojica ja dnes opačne....beznádej, samota, úzkosť....hmm depresia ]-(
rojica
25. okt 2012
@2lil neboj to časom prejde.... 🙂
holanci
25. okt 2012
@dani125 tééééda gratulace veliká 🙂 doufám, že takovéto zprávy budeme sdělovat všechny 😉 dělala sis test? nebo jsi byla zrovna na krvi. Omlouvám se , jestli jsi to tu psala, ale je toho tu tolik, že si vše nepamatuji x-)
lusipe
25. okt 2012
@2lil
Ale moja co sa deje?
Ved si poobede mala celkom dobru naladu....
Sup hlavu hore,lebo ti pride zakricat pod okno 🙂 🙂 🙂
rojica
25. okt 2012
@lusipe no ako moja už relaxuješ s nohami vyloženými na stole..... 😃
lusipe
25. okt 2012
@rojica
Ale kdeze. Teraz sme dorazili domov z treningu dcery, urobila veceru a spratala.
A ako som ti spominal, tak sme robili tu izbu komplet a kuchynu malovali tak je bordel vsade a bojim sa aj na sedacku sadnut lebo je tu prachu. A nemozem upratat, lebo zajtra to pridu dokoncit´
A neviem kto mi zajtra uprace dvojpodlazny byt ked sa mam šetrit 🙂
rojica
25. okt 2012
@lusipe nooooo tak to budeš musieť pekne niekoho zamestnať.....ty sa teraz nemôžeš namáhať..... :-|
lucijeta
25. okt 2012
tak jsem konečně tady a povedlo se mi vás jakžtakž dočíst :-N

@dani125 taky moc gratuluju, nádherná zpráva x-)

@rojica koukám, že nejsem sama kdo se může uchodit na wc 😃
rojica
25. okt 2012
@lucijeta nooooo veď to chodenie na wc je strašné niečo....som tam skoro každých 10minút.... 😞 ....ale aspoň viem, že nie som sama..... 😃
lusipe
25. okt 2012
@rojica
hej zapojim muza 🙂
a inak ako tak pozeram vela dievcatam sa to podarilo hned po 1 IUI... neuveritelne...super...
rojica
25. okt 2012
@lusipe hmmm je to neuveriteľné....šťastné to ženy..... 🙂
lusipe
25. okt 2012
@rojica
ale to museli byt relativne v poriadku a nijaky vazny problem...
lusipe
25. okt 2012
@rojica
inak mna sem tam pichne v podbrusku...na lavom vajecniku
rojica
25. okt 2012
@lusipe moja to som aj ja mala presne a tiež na ľavej strane a hneď na druhý deň po IUI, ale potom to už prešlo a teraz už nemám žiadne bolesti..... 🙂
rojica
25. okt 2012
@lusipe tak to áno to máš pravdu.....
lusipe
25. okt 2012
@rojica jasne to sa asi snazimsi nahovorit priznaky 🙂
rojica
25. okt 2012
@lusipe noooooooo ktovie, že čo sa tam deje.... 😃
nikadel
25. okt 2012
@2lil co sa deje? preco mas depresie atd?
2lil
25. okt 2012
@nikadel netuším... celý večer plačem... už teraz sa bojím toho ako zvládnem negatívny výsledok ... ako zvládnem ďalší cyklus a ďalšie čakanie...ako zvládnem stimuláciu na IVF ak to neklapne pri IUI ... proste dnes mám zlý deň ... 😞
lucijeta
25. okt 2012
@2lil taky to na mě začíná padat |-| mám to samé, jdou na mě nějaké chmury, asi obavy že bude vše nanovo
rojica
26. okt 2012
Krásne dobré ránko želám pracujúcim a doma oddychujúcim babenkám...... 🙂 ....ako sa dneska máme?..... 😉
lucijeta
26. okt 2012
@rojica dobré ránko 🙂 zrovna myslím na to, že nevěřím že se to povedlo, jsem hrozná |-|
rojica
26. okt 2012
@lucijeta určite sa to podarilo..... 🙂 . viem ja som bola zo začiatku tak isto na tom, ale teraz som už s tým zmierená....buď vyjde, alebo nevyjde....čo už narobíme,....taký je život...... 😞
holanci
26. okt 2012
@lucijeta Dobré ránko, věř tomu, že se to povedlo. Musíme myslet pozitivněěěěěěěěě x-)
rojica
26. okt 2012
@2lil dobré ránko moja....ako si sa vyspinkala?....dúfam, že je to už oveľa lepšia ako to bolo večer.....a že už nič také nebudeš písať,čo si napísala večer.....ver tomu, že to vyšlo...... 🙂