• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@merry1001 chodím do Gennetu..
tak uvidíš, já mám cykly 26-28 dní...tak doufám, že to bude co nejdřív, ať můžeme jít do dalšího "boje" co nejdříve...
25. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ani nie iba som 7DPO a to už nemusím mať takú dobrú náladu....tie výkyvy nálad sú rôzne.....ale na budúci týždeň o takomto čase si už budem asi aj vlasy trhať od nervov.... :grinning:
25. okt 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 takže teď budeš čekat na ms... mně právě chodí po 14 dnech od ovulace, jak to máš ty?
25. okt 2012 o 19:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@val1 to jsi mě dostala s těmi bolestmi.. no asi to fakt bude od hormonů. protože při jiných těhu jsem skoro žádné bolesti na úplném začátku neměla. jak jsi spokojená v Gennetu? my tam měli chodit taky - dostali jsme doporučení od gyndařky, ale měli moc dlouhé objednací lhůty. v Pronatalu nás vzali do 14 dnů od telefonu.
@rojica výkyvy nálad? a bolesti už ne? mně dneska už skoro nic nebylo.
25. okt 2012 o 19:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 občas mám dobrú náladu občas zlú že by som hádam aj vraždila.... :grinning: ....a bolesti už nemám žiadne....necítim nič..... :frowning2:
25. okt 2012 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ja dnes opačne....beznádej, samota, úzkosť....hmm depresia :angry:
25. okt 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil neboj to časom prejde.... :slight_smile:
25. okt 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 tééééda gratulace veliká :slight_smile: doufám, že takovéto zprávy budeme sdělovat všechny :wink: dělala sis test? nebo jsi byla zrovna na krvi. Omlouvám se , jestli jsi to tu psala, ale je toho tu tolik, že si vše nepamatuji :dizzy_face:
25. okt 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Ale moja co sa deje?
Ved si poobede mala celkom dobru naladu....
Sup hlavu hore,lebo ti pride zakricat pod okno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no ako moja už relaxuješ s nohami vyloženými na stole..... :grinning:
25. okt 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
Ale kdeze. Teraz sme dorazili domov z treningu dcery, urobila veceru a spratala.
A ako som ti spominal, tak sme robili tu izbu komplet a kuchynu malovali tak je bordel vsade a bojim sa aj na sedacku sadnut lebo je tu prachu. A nemozem upratat, lebo zajtra to pridu dokoncit´
A neviem kto mi zajtra uprace dvojpodlazny byt ked sa mam šetrit :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nooooo tak to budeš musieť pekne niekoho zamestnať.....ty sa teraz nemôžeš namáhať..... :unamused:
25. okt 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem konečně tady a povedlo se mi vás jakžtakž dočíst :sweat_smile:

@dani125 taky moc gratuluju, nádherná zpráva :dizzy_face:

@rojica koukám, že nejsem sama kdo se může uchodit na wc :grinning:
25. okt 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta nooooo veď to chodenie na wc je strašné niečo....som tam skoro každých 10minút.... :frowning2: ....ale aspoň viem, že nie som sama..... :grinning:
25. okt 2012 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
hej zapojim muza :slight_smile:
a inak ako tak pozeram vela dievcatam sa to podarilo hned po 1 IUI... neuveritelne...super...
25. okt 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmm je to neuveriteľné....šťastné to ženy..... :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale to museli byt relativne v poriadku a nijaky vazny problem...
25. okt 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
inak mna sem tam pichne v podbrusku...na lavom vajecniku
25. okt 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja to som aj ja mala presne a tiež na ľavej strane a hneď na druhý deň po IUI, ale potom to už prešlo a teraz už nemám žiadne bolesti..... :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak to áno to máš pravdu.....
25. okt 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jasne to sa asi snazimsi nahovorit priznaky :slight_smile:
25. okt 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe noooooooo ktovie, že čo sa tam deje.... :grinning:
25. okt 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil co sa deje? preco mas depresie atd?
25. okt 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel netuším... celý večer plačem... už teraz sa bojím toho ako zvládnem negatívny výsledok ... ako zvládnem ďalší cyklus a ďalšie čakanie...ako zvládnem stimuláciu na IVF ak to neklapne pri IUI ... proste dnes mám zlý deň ... :(
25. okt 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil taky to na mě začíná padat :pensive: mám to samé, jdou na mě nějaké chmury, asi obavy že bude vše nanovo
25. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne dobré ránko želám pracujúcim a doma oddychujúcim babenkám...... :slight_smile: ....ako sa dneska máme?..... :wink:
26. okt 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dobré ránko :slight_smile: zrovna myslím na to, že nevěřím že se to povedlo, jsem hrozná :pensive:
26. okt 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta určite sa to podarilo..... :slight_smile: . viem ja som bola zo začiatku tak isto na tom, ale teraz som už s tým zmierená....buď vyjde, alebo nevyjde....čo už narobíme,....taký je život...... :frowning2:
26. okt 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Dobré ránko, věř tomu, že se to povedlo. Musíme myslet pozitivněěěěěěěěě :dizzy_face:
26. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil dobré ránko moja....ako si sa vyspinkala?....dúfam, že je to už oveľa lepšia ako to bolo večer.....a že už nič také nebudeš písať,čo si napísala večer.....ver tomu, že to vyšlo...... :slight_smile:
26. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok