• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
dobré ránko... @lucijeta hrozné dni .... tiež mám podobné myšlienky :( ...@rojica no v celku som sa vyspala až nato že nás zobudili robotníci :( .... neviem či je to lepšie :( ... dnes má malý gymnastiku a sú tam nejaké tehu mamičky ... a potom by malo byť to stretko kde sa tiež s bruškami baby predbehujú :( .... takže ťažký deň... najradšej by som ostala v ulite zalezená ...
26. okt 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil verím ti moja ja to tiež teraz nemusím vidieť....jedna výhoda, že nemôžem chodiť vonku..... :grinning: ......nejako to už zvládneš.....a kedy sa chystáte na chalupu?...
26. okt 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil nooooooo takto o týždeň už budeme vedieť, že na čom sme.....sa to už pomaly blíži.... :slight_smile:
26. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ...no však toto ešte týždeň... aj keď ...aj tak človek stále dúfa ... :(
26. okt 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil treba dúfať len v dobro..... :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
dobre ranko diecata :slight_smile:
dufam, ze dnes mate uz vybornu naladicku...
inak viete, ze ked sa budeme strachovat, budeme napate, tak babatku sa u nas nebude pacit a viac si poskodime?
uz teraz aj tak s tym nic neurobime, musime len cakat a tesit sa z krasnych inych chvil :slight_smile:
tolko filozofovanie:slight_smile:
26. okt 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe ahoj tak ja som sa už s tým zmierila....bude ako ma byť.....a dneska mám dobrý dník....aspoň zatiaľ.....a ty ako v robotičke?.....
26. okt 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ja som teraz dorazila, lebo ma muz pozval na ranajky... :slight_smile:
a dala som si skvely ham&aggs....to som dlho nemala :slight_smile:
ale je uz piatok, tak sa velmi tesim...
strasne som rada, ze mas dobry den....
26. okt 2012 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmm tak to je úžasný manžel teda sa riadne o teba stará..... :slight_smile: ....ale však tak to má byť...teraz sa necháme rozmaznávať......už to nieje také ako pred pár dňami.....len jedno ma trápi....dosť ma svrbí spodok ale to bude asi tým utrošom...tak ho cez víkend budem radšej zapíjať...... :frowning2:
26. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe bojím sa aby som si s ním neprivolala nejaký zápal..... :frowning2:
26. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
hej je zlaty :slight_smile:...este nie je manzel :slight_smile:....snubenec :slight_smile:...mozno preto sa tak pekne stara :slight_smile:
pocula som, ze niektore dievcata to tak maju...asi to je podla mna z toho utrosu...presne zavolaj do centra povedz,ze ci ho mozes zapijat.....a kludne sa pytaj...
este ze hovoris, ja som si ho zabudla dnes rano dat :slight_smile:....pojdem na to :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
neboj, nebude tam nic...to je len hormon, ktory meni prostredie, tak preto to citis....
dokonca niektore zeny to maju aj po clostilbegyte, ze im vysycha to tam dolu :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak nemusím volať do centra, sestrička povedala, že ak to bude svrbieť alebo štípať tak to mám zapíjať, ale ak to bude možné a bude sa to dať vydržať tak si to mám vkladať, že to má lepší účinok..... :unamused:
26. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe a svadba bude kedy?.....
26. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
no planujeme v maji.... :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no tak super teda... :wink: ..dúfam, že pošleš nejaké koláče..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....bože ani nevieš ako by som si nejaký fajný koláč dala......ale nemôžem sa pohnúť ani z domu.... :frowning2:
26. okt 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
jasne, poslem :slight_smile:...teda ty prides do BA na kolac :slight_smile:...s velkym brusiskom :slight_smile:
a preco nemozes ist von?
26. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmmm tak to tých koláčov musíš veeeeeeeeeeeľmi veľa nachystať....do takého veľkého brucha sa aj zmestí..... :grinning: :grinning: ...no moja dr my nedal vychádzky, že mám oddychovať....že až potom ak sa to podarí....on to berie strašne vážne....a mňa o chvíľu odvezú na psychiatriu..... :frowning2: :frowning2:
26. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
pocuj, ked budes tehotna, tak na to budes mat narok :slight_smile:
len si mna vies predstavit s takym brusiskom nevestu? :slight_smile:
uha, to vazne?...lebo ja beham kadetade ako vytrla..... :(
26. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe mne dr povedal, že je to pri takomto niečom podmienka, že sa nemáme namáhať lebo je to iné ako prirodzené otehotnenie.....ale že už po 10 dňoch už mám nárok na vychádzky,ale to ja už pôjdem do roboty..... :slight_smile: ........no náhodou určite budeš krásna nevesta s ešte krajším bruškom.... :wink:
26. okt 2012 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
vidis mne to nikto nepovedal....vraj mam fungovat ako normalne...ale davam si pozor,aby som nebezala, nanosila tazke veci....
tak to uz sa ti blizi 10 den :slight_smile:
26. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj, tak to je zajímavé..mé zase dr. řekl, že mám dělat všechno uplně stejně jak jsem dělala. Že je to v podstatě stejné jako po sexu...A já jsem ho teda s radostí poslechla, nedovedu si představit být doma a šetřit se...
26. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak mne tiež v centre povedali, že môžem normálne fungovať, ale keď že ja mám dosť náročnú prácu tak som si nemohla dovoliť ísť do roboty....no to áno nenamáhaj sa oddychuj cez víkend..... :wink: .......no dnes som 7DPO...a ty si koľký deň?.....inak aj teba bolia kríže keď dlhšie sedíš?
26. okt 2012 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 tak u každej je to iné.....ver my, že ja by som tiež rada fungovala normálne ale nejde to...ked že mám dosť ťažkú robotu tak musím byť doma....a doma robím normálne bežné práce......
26. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som 5DPO, takze kratko....
ale mna zacalo dnes pobolievat podbrusko....fuha...
krize mna bolievaju stale,takze neviem posudit :slight_smile:...
a ty pekne oddychuj a daj si ich pomasirovat...
26. okt 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe to je len dobre moja, už sa tam niečo deje....uhniezdenie je až 5-10 dní.....tak buď v kľude.... :slight_smile: .....no hádam budem musieť, ale to je určite tým, že som len doma a nemám poriadny pohyb..... :frowning2:
26. okt 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak pokud máš těžkou práci, tak je to asi lepší...no já jen, že já bych se doma zbláznila...jsem ráda, že vypadnu mezi lidi a přijdu na jiný myšlenky :wink:
26. okt 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 mne by to tiež padlo vhod ani nevieš ako....ale bohužiaľ to nejde.....ja robím totiž z chemikáliami tak preto si nemôžem dovoliť ísť do práce.....ale aspoň na tie 2 hodky by my to padlo sa ísť vyvetrať....ale ten môj dr to berie strašne vážne.... :angry: :angry:
26. okt 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 tehotenstvo nie je choroba a ešte ani neviem, že či vôbec som tehotná..... :frowning2:
26. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no je pořád dobře, že to bere vážně, než kdyby mu to bylo "jedno"...
26. okt 2012 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok