• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ahojte, tak máme to za sebou. Miško sa narodil 37tt 2d v piatok 19.10, 2800g 49cm :dizzy_face:
26. okt 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lucia2431 moc moc moc Ti gratuluju, ať vám Miško dělá jen samou radost :dizzy_face: Když si vzpomenu, jak jsi nědávno byla na IUI, jak Tě to bolelo a už je prdelka na světě :dizzy_face: :dizzy_face: Hodně štěstííííííí
26. okt 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak to je fajn moja, že máš dobrú náladu..... :slight_smile:
26. okt 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 obrovitánská gratulace :grinning:
26. okt 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lukha80 to keby že mám tak dlho čakať tak sa zbláznim..... :unamused:
26. okt 2012 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. neviete aka je maximalna velkost folikulu do kedy sa robi IUI. dakujem
26. okt 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel folikul by měl narůst 22 mm v den IUI.
26. okt 2012 o 17:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 moc gratuluji a přeji moc zdravíčka. tak další miminko do tabulky :wink: :wink:
26. okt 2012 o 17:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, po vysadení utrogestanu ste kedy dostali mrchu? vo svojom obvyklom čase? alebo? myslíte že clostiľ+pregnyl+utrogestan aj upravujú cyklus? ak mávam 45dňový a v 28DC vysadím utrogestan mám čakať mrchu až na 45DC ?
ďakujem za vaše názory a skúsenosti :slight_smile:
26. okt 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aoj holky, já jsem dnes úplně vyšťavená, mám teď hodně stresu v práci, nevím kde mi hlava stojí, pokud v tomhle otěhotním, tak to malé bude fakt bojovník :sweat_smile:
26. okt 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil tak já můžu napsat, že jak jsem minulý měsíc stimulovala a nakonec na IUI nešla, tak ms došla za 17 dní, čili cyklus měl 29 dní. teď mi folikul uzrál ještě dříve, tak netuším..
26. okt 2012 o 17:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to určitě ne, ms přijde vždy pár dní po vysazení :wink: u mě třeba vždycky 3. den bez utroše
26. okt 2012 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta to vůbec nevadí, že máš stres! já otěhotněla, když jsem vozila těžké cihly na stavbu domu! opravdu. šetřit se musíme, až je těhu potvrzené :slight_smile:
jinak mě je dnes báječně, nic nebolí, mám skvělou náladu, pomáhám a je mi pomáháno :slight_smile: pomohla jsem pár cizincům koupit jízdenky a pak jsem ve vlaku zapomněla tašku s nákupem za 500! tak jsem volala na české dráhy a oni zavolali do vlaku a nakonec jsem si za pár minut pro tu tašku šla přímo na nádraží, podala mi ji průvodčí z vlaku. ani nabízené sušenky si nevzala :slight_smile: jsem šťastná, že to tak dopadlo. měla jsem tam novou mikinu, portské a jídlo :slight_smile:
26. okt 2012 o 17:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@2lil promiň, blbě jsem to spočítala, poslední clostil byl 7. den, takže ms došla za 22 dní.
26. okt 2012 o 17:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 dakujem. ja mam jeden 20 a potom 17,14,14 a stale nic. ako som 10DC ale tiez som si myslela, ze okolo 20. a mam zajtra ist na krv zas. neviem ake hodnoty sa este zistuju, co nie je dobre. :frowning2:
26. okt 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ,, @lucijeta ... tak ja mávam cyklus od 40 do 53dní .. by ma vystrelo čakať tak dlho na mrchu... je pravda že LF mám vždy 14dní takže ak bola ovulka v 14DC ako bolo aj IUI tak vlastne by som mala dostať mrchu v deň keď pôjdem na krv :slight_smile: ...len neviem ako to chodí po pregnyle a utrogestane... ale ďakujem :slight_smile:
26. okt 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel nedělej si z toho hlavu, oni to změří a přesně spočítají. já šla 12dc, první měsíc byl folikul jen 12 mm, pak další kontrola za 4 dny, to už měl 18 mma podle toho spočítali iui na °19. den cyklu. podruhé jsem šla zase 12dc a už byl dost velký 18mm, takže iui už 15. den. a měřili mi teda vždy jen jeden. oni si poradí, neboj :slight_smile:
26. okt 2012 o 17:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel ale nerozumím, proč na krev?
26. okt 2012 o 17:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil mně se to snad ještě po clostilu urychlilo, luteální fáze jen 10 dní.. ale kdo ví, kdy přesně byla ta ovulka. v den iui se to stejně už neměří. a tos měla tak dlouhý cyklus i s clostilem?
26. okt 2012 o 17:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil mně řekli ať utrogestan beru až 14dpo do výsledků krve takže tím se mi cyklus prodlouží, protože během jeho braní nemůže dojít ms a na krev jdu až v den kdy bych ms měla dostat
26. okt 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 nie clostil mam teraz 1.krát .. tak preto neviem co mam cakat... ale ak som brala duphaston viac ako 6m tak aj pri nom som mala cyklus 45dnovy ... moje telo akosi si zvykne na tie hormony a hotovo :( som v kelu zas...
26. okt 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no ak by som dostala mrchu na 31az35DC tak v pohode ale 45 az 53 to neeeeeeee :( ... ved to druhe kolo nestihnem ani na vianoce :( ...
26. okt 2012 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel aj u nás berú krv... neboj sa ... aj keď bude folik 22mm ešte v pohode stíhaš :slight_smile: ... krv sa berie na kontrolu hormónov to sa porovnáva s veľkosťou folikúl ... aspoň u nás v CAR to tak je... musia im pasovať oba údaje aby sa IUI uskutočnilo... krv ukáže ako veľmi je zrelí folikul... takže aj keď ho máš 20mm tak ešte nemusí byť dostatočne zrelý a preto sa čaká a kontroluje.... neboj vedia čo robia ...
26. okt 2012 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta fakt nemůže jo? mně právě říkali přijít na utz 21. den, i pokud bude menzes, to jsem nepochopila..
@2lil mně na to duphaston pomohl jen maličko. ale otěhhotněla jsem po něm po 6 měsících.ale víš, co mi po potratu spravilo cyklus? homeopatika. kuličky brané 1x za týden. první cyklus se teda zkrátil brutálně na 24 dní, neumím si vysvětlit, čím jiným by to mohlo být. jinak jsem to měla tak 32-40 dní. každý vaječník jinak! rozdíl i 5 dní. a od té doby 29-30. jsem spokojená :grinning: kdybys chtěla, napíšu ti přesný název. není to na cyklus, je to spíš na uklidnění, srovnání psychiky a tak.
26. okt 2012 o 17:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil aha, tak u nás krev ne. to je asi v každém caru jinak.
26. okt 2012 o 17:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ja neviem preco na krv a to idem 4 krat tento tyzden. normalne uz to je na infarkt a neviem preco, sestricka nepovedala. nejake hodnoty asi. netusim :( . ja som si myslela, ze folikul 20 je ok a 17 to bude snad 18 zajtra. inak ten jeden folikul mi rastol dako rychlo od stredy rana do piatka rana 5mm. som zostala prekvapena. ak by rastol takto rychlo nadalej tak veru neviem. neviem kedy sa robi iui ci to zavisi len od velkosti, alebo este daco ine sleduju.
26. okt 2012 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil . dakujem... uff normalne ked som dnes pocula, ze zas krv a kontrola. nechapala som. uprimne 4 krat za tyzden sa mi uz zda dost :( . mozno nie je este ok, alebo cakaju kym 2 budu ok. ten 17mm asi nie je este zrely.
26. okt 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 prosím napíš mi názov... ja som brala teraz 2m gynex ale skocila som do tohoto stimulovania teraz tak neviem ci zabral ... dakovalaaaaa
26. okt 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 no neměla by, mně dr. vysvětloval, že ms přijde po vyprchání progesteronu(obsah utroše) z těla, že je to nastejno jak s vyvolávačkou, píchnou ti progesteron a až vyprchá dorazí ms
26. okt 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikadel u nas tiez pri kazdej kontrole beru aj krv...porovnavaju tei hodnoty... musia spolu pasovat ... ak nie tak IUI odlozia... pri IUI chcu aspon 2foliky zrele...inak zas ho odlozia ... aspon u nas je to tak...
26. okt 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok