• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
jovi: při IUI jsou přeci ty spermíci blíž k vajíčku než při pohl. styku když je třeba problém s rychlostí spermií nebo tak.
19. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci: to se léčí jak?
19. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akorát nevím jestli můžu to ještě zkoušet po IUI přirozeně? abych případném zahnízďování neublížila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jovi: no museli jsme 3 měsíce sexovat jen s kondomem, nesměla jsem vůbec přijít do styku se spermoušema a brala jsem prednison - hormon, který beru i ted, ale v menší dávce
19. feb 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci.. jojo, vypadá to, že roste... ty jooo, já měla noc... celou noc mi zvracel pes... děsný... tak jsem si ji chudinku vzala do prace.. a je tady natažená u radiátoru jak mrtvola.. :frowning2: chjo...
19. feb 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: určitě, nám dycky dr. říkal po IUI, at to ještě večer a druhý den pojistíme
gucci... a jak ti přišli na to, že jsi alergická na sperma???....
gucci: ale nevím jak to pojistíme my, když spermio jsou špatný :frowning2: a v tý centrifúze budou mít co dělat aby pár dobrých vybrali .. no nebo můžeme sexovat pro radost a ne na mimouška, to by šlo :grinning:
19. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubaj: byli jsme na imunologii na Podolí
19. feb 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tjo chudáček pejsán
19. feb 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: tak zase úplně špatný spermio asi nemáte, když vám doporučili IUI....kdyby to bylo fakt zlé tak vám řeknou rovnou IVF
19. feb 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci... aha, a to jste tam přišli s tím, že chcete vyšetření na alergii???....
19. feb 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne :slight_smile: , to tam musíš jít s žádanou bud od CAR nebo od gyndaře, je tam hrozně dlouhá objednací lhůta, tuším 2-3 měsíce

oni na té imunologii zjištují i jestli nemá alergii partner na svoje spermouše, jestli dokážeš udržet plod apod
19. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :slight_smile:
19. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci.... tak to se na to zeptám...

zuzu.. ahojky... zítra máš iui, viď.. ??? :wink:
19. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opravujem tabulku :wink:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 21.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. pokud neúspěšné 03/09 IVF
mesiacik/33/- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
19. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zubi :wink: , ano zitra me to ceka :wink: , doufam, ze to 2.IUI bude uspesne ...jinak IVF :unamused:
a co Ty ?? jak se citis?
19. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj dievčatá! Už dlho si vas čítam, vaše radosti a starosti a zatial som nevidela aby bola niektorá na IUI dárcom. My sme sa tak rozhodli po 3 neuspešných IVF. Má niektorá s tymto skúsenost?
19. feb 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj manulienka :dizzy_face: vitaj! ale ano, jedna mala IUI s darcom :wink:
19. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
manulienka, Rosienka bola na IUI s dárcom, skús sa jej spýtať. :slight_smile:
19. feb 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj žienky,
smilkycz chcem sa Ťa spýtať, aký máte spg, môj mužík tiež nemal najlepší, ale ono sa to stále mení, niekedy má dobrý a inokedy totálne pod psa.
mamulienka pozri si spätne fórum, s dárcom na IUI išla kuspitka
zuzulík tebe prajem zajtra veľa šťastia a budem veriť že to 2IUI bude úspešné, držkaj sa!
gucci ahoj, teba by som sa chcela spýtať, či ste sami od seba požiadali o vyšetrenie na imunologiu, či ste mali nejaké podozrenie, teraz mám obavy, či aj ja nemám v tele nejaké protilátky, ktoré bránia speroškám udržať sa
19. feb 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik: dakujem !!!! velmi si prajem ,aby to 2IUI bolo uspesne, nechce sa mi pustat do IVF :confounded: ..no,ale uvidime, to uz nie je v nasich rukach :wink:
19. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masiacik: měli jsme jít v září 08 na IVF a ještě předtím jsem chtěla mít hotové všechny vyšetření, proto jsme na to šli....oni tu imunologii dělají i v našem CARu, ale až po dvou nevydařených IVF
19. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik3: přesně už ty hodnoty nevím, ale vše měl po normu :unamused:
19. feb 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdyby se zjistili neprůchodné vaječníky a musela bych na laparku, po jak dlouhé době je zase možné se pokoušet? :confounded:
19. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smilky: já byla na laparce, zjistlili mi neprůchodný pravý vejcovod a snažit jsme se mohli hned co jsem dostala po operaci MS :wink:
19. feb 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik já mám alergii na sperma také, zjistili mi ji z testu, který mi dělali ještě před 1.IUI v rámci úvodních vyšetření (ais v návaznosti na dobrý výsledek hysteroskopie a celkem vpohodě hormoprofil) a buch bylo to tu, protilátky proti spermijkám v červených číslech.... doktor řekl, ať si z otho nedělám hlavu, že IUI i IVF to obejde. jinak máme používat kondom....trošku mě zaráží, že mi nedal žádné léky, abych se toho zbavila...nechci sexíkovat s manželem za účasti gumátenského průmyslu až do konce našich dní :slight_smile:
19. feb 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky, vítám vás, super že to tady ŽIJE :sunglasses: ZUZI zítra přeju hodně štěstí šikovného Dr. a ukázkový spg. :sunglasses: já jedu zítra na uzv, tak snad nějaký folík najdou...vítám smilky a manulienku apřeju všem brzké // a tlusté anapořád :wink: no smilky, jaký máte spg, když píšeš zlý? nám teda taky dole na výsledku spg. psali doporučení ICSI,ale Dr. nám navrhla první stimulaci a pak teprve iui..tak nevím,ale zas tak děsné ty hodnoty nebyly,ale taky je to už 5měsíců, to se mohlo změnit věcí..úspěšnost sice malá,ale jako při pohl. styku to není, vždyť jim zkrátí cestu na minimum a ještě pod dohledem uzv přesně načasovaně... ty naše jsou pomalé a ještě nemají orientační smysl po majiteli :grinning: tak bloudí kluci
19. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ruda :wink: , no kez by tam zitra chtel byt ukazkovy spg :dizzy_face: :dizzy_face: ale nemyslim si, jelikoz prave s tim mame problem :unamused: :pensive:
19. feb 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenky, to je pech a paradox, chcete mimi a musíte s gumárnama co? ale tak se to hold léčí..zase jako antiko dobré ne? až bude mimi na světě a druhé zatím chtít nebudete...máš to vyřešené :wink:
19. feb 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok