• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@milagrosss20 to bude sranda, ked sa uz do ziadneho car nebudes musiet ani objednavat :slight_smile: prajem ti to :slight_smile:
27. okt 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 ahoj Majuš ako sa máš?....aké sú pocity čerstvej maminy?.... :slight_smile:
27. okt 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahoj moja, este totiz nemam pocity.. zatial sa trosku bojim.. vcera som trosku spinila a ked som volala do car, tak doktorka mi povedala ze aj to hcg nie je velmi vysoke.. tak ja neviem.. ale od vcera lezim, uz teraz mi z toho sibe.. ale aspon zatial chcem, kym sa neuvidi co bude.... a ty sa mas ako?
27. okt 2012 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
Majus a kam chodis?
Neboj vsetko bude dobre....len leźkaj v klude....
A mas aj nejake priznaky?
27. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 a ku komu chodíš do centra?......a neboj všetko dobre dopadne.....držím palce..... :slight_smile: ....a ja sa cítim dobre, nemám žiadne bolesti a ani žiadne príznaky aj keď neviem, že aké by mali byť..... :unamused: :unamused: ...tak sa už pripravujem na druhé kolo.... :wink:
27. okt 2012 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 to je blbý s tím špiněním, na to pomáhá utrogestan, bereš?
27. okt 2012 o 11:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ja som si tiež lámala hlavu ale nakoniec sme sa s mojim dohodli,že si nebudeme kupovať navzájom ale kúpime spoločný darček,kedže nám odchádza TV
27. okt 2012 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe priznaky asi ziadne.. prsia mam citlive len ku veceru, inac mi nic nie je, nic ma neboli, som uplne v pohode..
27. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jak říkám, jedna optimistka vedle druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: u mě by druhé kolo bylo až za 3měs. takže to prostě muselo vyjít :sweat_smile:
27. okt 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 ano beriem utrogestan, ked som vcera volala do car, tak mi doktorka zvysila davku.. tak dufam, ze to bude ok.. to spinenie bolo vo stvrtok raz, slabulinky hnedy vytok a potom nic a vcera poobede asi v rovnakom case som nasla na intimke svetlucko hnede, ale ked som sa utierala tak tiez nic.. ty si to tiez mala? a ako to dopadlo?
27. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak určite to vyjde prajem ti to.....a prečo až o 3 mesiace?
27. okt 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica chodim k dr. culbovej.. dufam, ze v pondelok alebo utorok ked tam pojdem tam bude, lebo minule ked som bola na ultrazvuk, tak som bola pri krajcovicovi.. a ona ma uz vtedy na prvykrat vystrasila v telefone a u neho sa to zdalo v pohode a teraz znova s tym hcg.. tak najradsej by som s nou o tom rozpravala..
27. okt 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica protože už mám za sebou 3 měsíce s clostilbegytem a musí být pauza a bez něj mi folíci nedozrávají :unamused:
27. okt 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 Ty chodíš do Iscare?...aké si mala to HCG?
27. okt 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nie nie, do heliosu... na 14 den po iui som mala len 11, co nebolo potvrdene tehotenstvo a 18. den vystupilo na 120.. dalej uz neviem ako rastie alebo co sa s nim deje..
27. okt 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aha ale však už žiadna pauza nebude keď že budeš tehu...... :slight_smile:
27. okt 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 vlastne hej už si my to písala, že kde chodíš, ale ja mám už z toho hokej....... :grinning: .....no veď to že ani ja sa nevyznám v tom HCG že aké má byť vlastne najvyššie aby bolo potvrdené tehotenstvo..... :frowning2:
27. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 to by bol goool fakt ale ja som pesimista takze teda ja neverim ze nieco take je...chiiii len oddychuj a nedvihaj tazke ked nemusis...
27. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 nie nie, nic nerobim.. trosku tym trpim, lebo som zvyknuta doma kmitat, stale daco pratat, varit a tak, ale povedala som si ze pre to malicke, to vydrzim.. len nech je dobre...
27. okt 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica ked som pozerala tabulku hcg tak je to v norme.. ked som volala vtedy o vysledky, tak mi blahozelala ta co mi ich oznamila a ze hcg pekne narastlo, ked som sa pytala ci to nie je nizke tak vravela, ze pri iui nie je mozne urcit kedy presne zena otehotnela.. tak som bola spokojna, az kym som vcera nevolala a dr. culbova ma zas vystrasila..
27. okt 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 práveže teraz sa musíš dať nechať rozmaznávať a obskakovať.. :wink: .lepšie povedané musíte ste predsa už dvaja.......a naozaj len oddychovať a nohy hore.... :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no to je nejaká zvláštna doktorka takto ťa iba zbytočne strašiť.....nie že by ťa povzbudila ešte ťa bude aj stresovať....čo teraz nie je práve vhod..... :slight_smile:
27. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to je neuveritelne, ze "ste dvaja" zjasim sa z toho, ak mi to v martine potvrdia.. :slight_smile:
27. okt 2012 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majus28 určite to tak bude moja..... :slight_smile: ....veľmi sa teším s tebou........
27. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica hej, trosku ma to mrzi, ze mi nepovedala viac, ked uz tak pochybuje.. neviem coho sa mam vlastne bat, vtedy na prvykrat mi vravela ze moze ist aj o mimomaternicove, a ked som bola pri krajcovicovi, tak vravel ze na to nemam ani mysliet.. tak ja len dufam, ze doktorka nema pravdu.. inac je velmi mila, len to je taky kontakt po telefone vies..
27. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 no veď to že v telefóne ťa hneď rýchlo odbijú.....a my by sme sa chceli dozvedieť čo najviac.. :unamused: ..ale keď tam pôjdeš osobne tak to bude určite lepšie a potešia ťa,že je to OK...... :slight_smile:
27. okt 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dufam, ze ano, ze uz sa dozviem konecne viac, lebo uz je to fakt dlho na mna to cakanie..
27. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 tak ty si už aspoň na tom lepšie ako ja....ešte musím počkať týždeň pokiaľ sa dozviem výsledok, čo už viem teraz ale aj tak je to čakanie neznesiteľné....... :slight_smile:
27. okt 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28
To je sranda ze stale cakame nejake priznaky a furt nic :slight_smile:
Ja som pri prvej dcere ani netusila...... Az ked mi meskalo a potom tiez nic :wink:
27. okt 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica este nic nevies :slight_smile: ja som si aj robila test, ktory bol negativny :slight_smile: a pocity tiez ziadne ...
27. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok