• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lusipe takze je v poriadku aj to, ked mi nic nie je? ani prsia nejake velke zmeny...
27. okt 2012 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28 no veď nechám sa prekvapiť, že ako to dopadne.....skúsim raz testnúť lebo sa poznám, že nevydržím..... :grinning: :grinning: .....
27. okt 2012 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@lusipe tak ja som tehotná ešte nebola..... :frowning2: :frowning2: ...ale si myslím že u každej ženy je to individuálne....či????...
27. okt 2012 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28
@rojica
Ked ti nic nie je, tak je to ok....
Mne ani prsia nenarastli a neboleli, az ked som porodila, vtedy som sa tesila :slight_smile:
Veru ale je to individualne....
Ao som vravela, u mna nebol ani jeden priznak.... Teda ked mi uz meskali , asi po dvoch tyzdnoch ma trosku bolelo podbrusko ako by som mala dostat.
Majus a ty mas kedy dostat?
27. okt 2012 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe ja som vlastne 36 DC, na 15 DC mi robili IUI..
27. okt 2012 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28
Tak potom je vsetko ok, neboj.....
Babenko pekne rastie a ty mu vytvor krasne prostredie :wink:
27. okt 2012 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe uz len nech vidim zvysene hcg a budem spokojna.. a potom uz len nech ho uvidim na ultrazvuku a potom dalsie potom :slight_smile: nemozem uverit tomu ze som tehotna... ty si ako na tom?
27. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe myslíš, že keď nič necítime tak je to ok????......lebo ja tiež vôbec ale vôbec nič neciítim...... :frowning2: :frowning2:
27. okt 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28 ale ver tomu, že si tehotná....tak sa teš s toho ako sa malé krásne vyvíja a rastie..... :slight_smile:
27. okt 2012 o 12:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28 u mně to dopadlo zle... potratila jsem i přes utrogestan. já určitě zvýším dávku, pokud budu špinit..
27. okt 2012 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28
Jaj to bude stale potom :slight_smile:
Az kym neporodis a nepovedia ti ze je uplne zdrave... A potom uz budes mat strach cely zivot.... Ja mam 11 rocnu a strach stale :slight_smile:
A preco ste isli na iui?
27. okt 2012 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28 myslím, že to může každý prožívat jinak. při dvou těhu jsem neměla žádné příznaky, jen únavu. při tom letošním krátkém mě i dost pálila žáha. ale rozhodně nikdy žádné ranní zvracení a tak. jo a občas mi vadily různé vůně a pachy.
27. okt 2012 o 13:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28
Este som zabudla odpovedat :slight_smile:
Ja som len 6 dpo... Takze casu a casu :slight_smile:
27. okt 2012 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: @rojica
V takto kratkom case je to uplne ok.....
Ved nemame mat z coho este priznaky..... Tie pridu az neskor :slight_smile:
27. okt 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33
Ja som unavena stale :slight_smile:
27. okt 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe hmmm tiež pravda moja.... :slight_smile: ....a musím povedať, že ja som tiež stále unavená aj napriek tomu, že nič doma nerobím a len oddychujem a aj tak stále vyzivujem a chodím spať dobre, že nie zo sliepkami..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2012 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica
Tak to je super.....llen pekne oddychuj......to potrebujes....
No my tu doma makam , varim,periem,upratujeme po tej malovke, pojdem zehlit a tak :wink:
Veselo.... Ked sa vo mne to babatko zachyti , tak to bude iny bojovnik :slight_smile:
27. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe my sme sa snazili 3,5 roka.. nejake vysetrenia, laparka a take bezne a potom sme sli do car, a tam nam odporucili iui este, lebo my sme mysleli, ze to bude rovno ivf... ja mam nepriechodny jeden vajcovod a muz zhorsenu morfologiu..
27. okt 2012 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maximka33 to mi je luto ze si potratila :( a to si mala silny ten vytok? ako dlho trval?
27. okt 2012 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe nech ti to rychlo zbehne do pozitivneho vysledku :slight_smile: viem, ze to cakanie je niekedy neskutocne dlhe..
27. okt 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lusipe no tak to hej moja teda potom čo všetko stváraš. :unamused: ....ale mala by si spomaliť.... :slight_smile: ....
27. okt 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucijeta ...ja som zatiaľ alebo teda včera a dnes v pohode...nechystám sa testovať ... ale to som dnes hrdinka :slight_smile:
27. okt 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@majus28 a ktorý máš nepriechodný moja?......ja som mala nepriechodný ľavý ale my robil prefuk ale nie som si veľmi istá, že či sa to podarilo..... :unamused: ....lebo ja som mala dva folíky na ľavej strane tak preto dúfam, že či sa to vôbec podarilo.....ale si myslím, že by to bol doktor zachytil na sone....neviem fakt teraz.....
27. okt 2012 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil zajtra to bude zase iné.....a testovať aj tak budeš verím tomu,že ti to nedá..... :slight_smile:
27. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@rojica to je paradox, ale ja nikdy neviem ktory mam priechodny a ktory nie.. a mne po laparke len povedali ze nepriechodny a hotovo. a ze sa to neda spriechodnit.. tak neviem..
27. okt 2012 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil ahoj lili :slight_smile: ako sa mas?
27. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28 tak super teda....som v r.... :frowning2:
27. okt 2012 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majus28 ahoj Majuš ... nerob si nič z HCG... hlavné bolo porovnanie od dňa kedy si mala 11 do ďalšej krvi ... mimometernicové rastie pomaly to by ťa už dávno volali na ďalšiu krv... ak by mali podozrenie... ja som pri momomaternicovom v 9tt mala hcg 320 ... preto si myslím že to asi u tebe nieje... je pravda že HCG máš malé ale do tabuľky si sa vopchala :slight_smile: ...tak asi vedia prečo tú tabuľku tak vytvorili ... a neboj hlavne veľa oddychuj .. a už som ti vravela že ja som špinila asi celé tehu... a malý je v poriadku najkrajší najlepší najšikovnejší :slight_smile: ...pošlem ti ho do IP uvidíš sama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....takže hlavu horeeee !!!
27. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rojica ale nieee, u viacerych zien som pocula, ze im to spriechodnili.. tak som to nemyslela, neboj sa :slight_smile: mozno u mna sa to nedalo, alebo nie pri tom zakroku, fakt neviem.. netrap sa preto, urcite ti ho spriechodnili ked ti to povedali...
27. okt 2012 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@2lil dakujem :slight_smile: pre upokojenie kvoli hcg si len hovorim, ze som proste otehotnela neskor...
27. okt 2012 o 13:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok