• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ruda: ale ona se ta alergie dá vyléčit, když dodržíš postup od dr.
jak už jsem psala, my jsme tři měsíce sexovali jen s kondomem, brala jsem léky...po 3 měsících jsme šli na kontrolu a bylo to v rámci normy...léky mi snížila na polovinu, a mimo ovu máme stále sexovat s kondomem
19. feb 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no jo zuzi, my taky jinak já jsem o.k.,ale ten spg.,,, a děláme pro to vše, chudákovi jsem zakázala i pít alkohol a kávu, tak to dodržuje a to pil 5 denně a k jídlu má nealko, řekla jsem, že to týden vydrží i bez kávy, já se budu omezovat dva roky v těhu a při kojení... je v pohodě,ale stejně to asi moc novlivníme...no nechám se podat, nic jiného mi nezbývá :confounded:
19. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ruda: díky za přívítání :slight_smile: No manža má pomalé, špatně vypadají, jsou zdeformované, takže nic moc pozivního :frowning2: jen doufám, že nám to IUI pomůže a zadaří se ty správný mršky postrčit tam kam mají a že si udělají hezké hnízdečko :slight_smile:
19. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
opravuji své údaje, opletla jsme si měsíce :slight_smile: 03 to necháváme na přírodě, jestli se třeba nenajde nějaký superprůbojný spermouš, co nepojde hned u dvěří, protože jsme v inkriminovanou dobu na horách, IVF bude nejdříve až v 04, pokud nám ho tedy schválí.

zuzu, nakrm mužíčka proteiny, ať má kvalitní materiál!!!

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 21.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik/33/- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
19. feb 2009 o 10:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gucci: tak to jsi mě s tou laparkou uklidnila :slight_smile:
19. feb 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helenky: tak to na to IVF půjdem asi spolu, pokud se do té doby nestane zázrak :wink:
ruda: taky tak :angry:
moc moc drzim palecky !!!!
ruda: žádná stimulace neprobíhá, ten folikul tam doktorka viděla a tak mám přijít 9.-10. den po MS na ultrazvuk a tam se rozhodne kdy to IUI proběhne, třeba ještě po UTZ dostanu nějakou injekci, ale pro mimíska přežiju všechno :slight_smile:
19. feb 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
díky zuzi, aha, tak alergie není na pořád..taky dobře :dizzy_face: helenky, tak to třeba nebude už v dubnu třeba, na horách sranda uvolněná atmosféra a třeba si mimi přivezeš :wink: tak to často bývá, že po dovolené...
19. feb 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rude, máš pravdu, že se to tak občas stane, ale s mojí alergií na spermije to bude chtít opravdu hodně zdatného spermoníka, abychom zadělali na horách na permoníka :slight_smile:)

gucci, přála bych nám, aby se zázrak stal.... poučena z krizového vývoje, aspoň takový, že se nám povede IVF napoprvé a ono se povede, né že né!!!!.... četla jsme kdesi o 7.povedeném IVF a to tedy nevim, nevim....nehledě na peníze, musí to být strašný záhul pro tělo i duši.
19. feb 2009 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helenky ...7.IUI , ty jo, to ani ze srandy :rolling_eyes: :confused:
19. feb 2009 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a co si myslite, jaka je nejlepsi delka abstinence u partnera???
19. feb 2009 o 10:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi: 7 IVF :wink:
19. feb 2009 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, jo 7 IVF!!! pak z toho byla ale aspoň dvojčátka, aby statečná a vytrvalá snažilka byla odměněna...

co se týče abstinence, doporučují 3-5 dní. Aby mršek nebylo málo a zase aby neztrácely na kvalitě.
19. feb 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
gucci: jo, jo ..mela jsem na mysli IVF :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz jsme z toho IUI, IVF, KET, ICSI magorek :grinning: :confused: :grinning:
19. feb 2009 o 11:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já bych teda 7 IVF nedala
19. feb 2009 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jejda holky nestrašte s takovými čísly, já bych nejraději zůstala u prvního iui.abstinence..jo to je stejně takyindividuální ne?tak nějak aby se mrskali a nebylojich ani málo ani nebyli starý,ale 3-5 se uvádí jako doporučení..zítra se poptám :wink:
19. feb 2009 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
já už bych při 2IVF byla mimon na nervy...natož 7IVF... :astonished:
jj zubaj přesně
Zuzulík - mě doktor říkal, že pokud je dobré spermio (nevím, jak je to u vás), tak více méně není abstinence ani potřeba. Taky jsem to zjišŤovala, jestli je lepší mít spermií víc, ale starší, nebo míň, ale čerstvý a bylo mi řečeno, že je to úplně jedno.
19. feb 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to je teda rada..říkám, je to asi individuální a i když víš výsledky, tak jsou z minula teď můžou být úplně jiné...tak se v tom pak vyznejte..ale vidím, že vám se zadařilo grej :slight_smile: a jak? přirozeně? asi jste měli spg v normě, když nemusela ta abstinence být..
19. feb 2009 o 11:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ruda, přesně tak, u nás bylo spermio výborně. Proto jsem psala, že když je spermio OK, tak není abstinence nutná. Nemyslím si, že by se u někoho, komu jednou najdou spermio v pohodě pak nějak radikálně zhoršilo. To leda u někoho, kdo to má na hraně...
Jinak samozřejmě doporučují 3 - 5 dní.

Nám se zadařilo po 2. IVF. Jsme oba zdraví, takže ani nevíme, proč to nešlo.
19. feb 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Grej, moc moc gratuluji!!! :grinning: Já půjdu taky do 2.IVF, tak doufám, že se taky tadaří! :dizzy_face:
19. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akvy... určitě se ti zadaří... :slight_smile: :wink:
19. feb 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To víš že zadaří, musíš tomu věřit :wink: Já byla u vědmy, tak mi řekla, že to vyjde, tak jsem si ani nepřipustila, že by to nebyla pravda :wink:
Vím, že je to ptákovina, ale fakt jsem byla naprosto v klidu a vyšlo to...
19. feb 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo, jo, jo, nám všem se zadaří!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
19. feb 2009 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
grej: tak to se uvidí i u mě, jestli měla vědma pravdu :slight_smile:
19. feb 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No jo vlastně Gucci, tak to jsem taky zvědavá :wink:
19. feb 2009 o 11:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to já byla u astroložky.. a toto období je pro mě příhodné k početí... i přítel to tam má.. a pak za dva roky.. a pak ještě za sedm let... ale to už je pozdě... takže, já si také tak nějak teď říkám, že to vyjít musí... a jsem docela v klidu.... :slight_smile: no... a když nevyjde, tak budu mít dva dny depku a budu nepříjemná na celý svět, ale pak zase půjdu dál... :pensive:
19. feb 2009 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taky to tak mám, depku apak se zase chytnu nějakého stébla... vidíš grej, jste oba zdraví s výborným spg a přece jen ivf a až na podruhé, hurá teda žeto vyšlo,ale co máme říkat my,co problémky máme?? no nějak se to ukoulí, taky si nepřipouštím, že bych byla bezdětná..to teda nikdy nepřipustím,jen to trvá leze to na mozek...ale vydržím...snad cokoliv.Grej, užij si to a malou pozdravuj, jsem taky Kačenka, už sice velká,ale všichni mi tak stejně říkají...je to milé :sweat_smile: na astrology věřím, jen když jsou zprávy optimistické, bála bych se někam jít a bála bych se špatných zpráv a toho, že si to vsugeruju a fakt se pak něco blbého stane, tak klobouk dolů před váma..mámě kdysi řekli, že při porodu se mnou /otěhotněla přesně podle vědmy/ při porodu zemře.. tak mám odstrašující případ..málem se stalo...tfuj!!!
19. feb 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok