• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@rojica Aha,tak to mykóza může být. :unamused: Bude lepší,když si zítra zavoláš dr a zaptáš se.
28. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ok moja vďaka za radu......keď pôjdem do druhého kola tak to budem radšej zapíjať od začiatku ako keby že si mám zase spôsobiť nejaké problémy....ak sa nebudem musieť najprv vyliečiť..... :frowning2: :frowning2: ...porazí ma...
28. okt 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 nooooo tak vedela som to, že to takto dopadne..... :angry: ..... :angry: ak to bude vážne tak tento rok sa už do druhého kola ani nedostanem.....
28. okt 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
Ahoj moja,nebudes potrebovat druhe kolo....
Skus to zapijat a super skvely je floragyn sprchovy gel na intomnu hygienu...je drahsi ale pomoze...
Ja som zase nejaka nervozna a uplne napatie v sebe citim...normalne mi vsetko lezir na nervy a nesmie sa ma nikto dotknut....
Neviete z coho? :slight_smile:
28. okt 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica Třeba ani do druhého kola nebudeš muset jít:slight_smile: Vždyť jseš teprve 9dpo.
28. okt 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81
A ty sa ako citis?brusko rastie? :slight_smile:
28. okt 2012 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe Cítim se dobře děkuju:slight_smile: Bříško roste nějak pomalu,zato já celá jsem vyrostla hlavně do šířky:slight_smile:
Zítra jdu na odběr plodové vody:frowning2: bojim,bojim:frowning2: Nevyšli nám dobře testy,tak proto musim jít. Už aby to bylo zamnou...
Člověk si myslí,že když už konečně otěhotní,že už bude vše dobrý a ono ne...
28. okt 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81
Neboj vsetko dobre dopadne...ale chapem,a viem ze sa budes bat az do sameho konca kym sa babatko nenarodi a nepovedia ti ze je v poriadku....a potom sa o neho budes bat cely zivot..... :slight_smile:
A kolko mas inak rokov?nejak mi unikli info o tebe lebo len pred tyzdnom som sa sem pridala :slight_smile:
28. okt 2012 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe děkuju. To máš pravdu budu se bát furt. Ráda bych si ctěla konečně to těhotenství užívat. Příští týden 31:slight_smile:
28. okt 2012 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81
Tak ty si tiez skorpionka :slight_smile:
Ja mam o 3 tyzdne 33 :slight_smile:
Uzivaj si,uvidis ze to bude dobre.....
28. okt 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe moja ja ho používam, ale neviem či to zaberie......:frowning2:.....no s toho si napata a nikto sa ťa nemôže dotknúť ,ze si predsa tehotná moja, vtedy sú ženy precitlivejsie....bože ja to tak píšem ako keby som už bola niekedy tehotná.....:grinning:
28. okt 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 no ale neviem čo všetko tá mykoza môže spôsobiť.....:frowning2:
28. okt 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
Si zlata :slight_smile:
Ale to by som mala byt placliva a nie nervozna,nie? :grinning:
Tak potom len zapijaj,uvidis zlepsi sa to :slight_smile:
28. okt 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe tak určite sú rôzne príznaky moja.....:grinning:.....o ktorých ja síce ne...vie..m ale neva......:frowning2:....a inak ako podrusko už necitis?...
28. okt 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ničeho se neboj, když se podchytí v začátku tak stačí pár tobolek zavést a je fuč :wink: já když cítím, že má na mě zálusk tak si dám jednu na noc a je klid, mám je v lednici "pro případ"

@2lil ahoj, no u mě nervozita narůstá.. jsem děsně netrpělivý člověk.. ráno mě trošku popichávalo v podbřišku a teď a večer trochu cítím vaječníky, ale to vše může být utrošem, estrimaxem atd. co vše teď beru.. :unamused: jinak příznak že bych si řekla, že to vyšlo žádný nemám
28. okt 2012 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aké tabletky si to dáš?....:slight_smile:
28. okt 2012 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dr. mi na to psala gynopevaryl, to se dá koupit přímo balení kde jsou tobolky a mast a teď momentálně mám doma Globulus cum natrio, ty se myslím můžou užívat i v těhu
28. okt 2012 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ja tiež asi zajtra zbehnem k doktorovi a nech sa on vyjadrí a povie, že čo by bolo na to vhodné...... :frowning2:
28. okt 2012 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jj, není to nic příjemného a je potřeba to řešit zavčasu, když se to podchytí hned tak je do dvou dnů klid..
28. okt 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aspoň, že je zajtra pondelok a môžem to riešiť.....a ty ako moja nepociťuješ žiadne príznaky?.... :slight_smile:
28. okt 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. okt 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta si ešte len 10DPO určite to príde...neboj...... :slight_smile: .....
28. okt 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe jo jo taky:slight_smile: Děkuju:slight_smile:
28. okt 2012 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj něco ti na to dají a budeš hned v pohodě:slight_smile:
28. okt 2012 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 dúfam, že sa to v krátkej dobe vyrieši....... :frowning2: ......a u teba je to ako? dúfam, že to nie je nič vážne čo si spomínala, že ste mali zlé výsledky.....
28. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica určitě jo:slight_smile: podle mě ti daji nějaké tabletky a do pár dnů to bude dobrý. A třeba to mykóza neni. Každopádně si raději dojdi k dr.
Nám vyšli špatně výsledky testu na downův syndrom 1:130 :pensive: Pak je piškotek trochu menší než má být a mám míň plodové vody. Což může značit taky nějakou vadu. Teď jsem klidnější,protože jsem tady na MK četla,že některé holky měli ještě horší výsledky a mimnko mají zdravé. To víš stejně ten strach tam je. A ještě mi dr řikala,že ty krev testy mohlo ovlivnit i to,že původně to měli být dvojčátka.
28. okt 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, prosím Vás, nemáte někdo zkušenost s Postinorem v těhotenství? Vzala jsem ho asi dlouho a vše nepovídá že jsem asi těhule... Nebo může být už 5-tý den po IUI pozitivní těhu test? Pravda je, že nechráněný sex, jsem měla ve čtvrtek, Otriville jsem píchala v sobotu a v pondělí bylo IUI... Jenže sex jsem neměla s přítelem, ale někým jiným... :cry:
28. okt 2012 o 19:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 Držím palce, ať jsou všechny výsledky negativní. Ty nervy snad nikdy neskončí, co....
28. okt 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 jooooooooooooooj tak to my je veľmi ľúto, ale treba veriť, že všetko dobre dopadne....bože koľko sa vytrápime aby sme sa dopracovali k vytúženému bábätku a keď už otehotnieme a tešíme sa s toho že bude všetko ok...tak prídu problémy........moc moc ti držím palce....... :slight_smile:
28. okt 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tie ktore ste stimulovali gonalom na IUI nemali ste po nom spinenie?ja uz od 6dpo spinim tak nechapem in ak sa mi to nestalo nikdy tak nechapem
28. okt 2012 o 19:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok