• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@lucijeta no neviem moja aj ma to láka aj nie. :unamused: ...ťažko povedať...ale aj tak nemám doma testy, ale keď pôjdem k dr tak určite lekáreň neobídem..... :grinning: :grinning:......a dneska nebudeš testovať?
29. okt 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica takze ty v piatok a ona vo stvrtok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 na krev jdu ve čt 14dpo, ale potřebuju to vědět předem ať se na to můžu psychicky připravit víš..
29. okt 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tiež pôjde na krv v piatok keď že vo štvrtok je sviatok moja......tak pôjdeme na krv spolu.... :grinning:
@lucijeta a nebudeš testovať? ja asi nie... viem že to neklaplo ...nemám žiaden príznak ani len taký náznak čo by som si mohla nahovárať že to je príznak...proste nič :( ... takže ja testovať nebudem.... keď tak možno 14DPO čo je vo štvrtok bo to je sviatok a na krv môžem až v piatok... tak možno ale tiež neviem bo budem mať celý deň pokazený a to bude aj manžel doma a ja bez nálady? ... takže neviem...
@milagrosss20 ahoj...konecne si sa dockala mrchy ...super... no stvrtok krv nic ved je sviatok...ja tiez v piatok az idem....
29. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dneska ne, už vydržím do zítřka, to máme s manžou výročí tak buď mu dám test s // nebo budu muset shánět dárek :sweat_smile:
29. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica aha fakt ja som zabudla ze je sviatok :grinning: chiiii to nic a aj sa stretnete?
@lucijeta ahaaa to som nevedela ja som myslela ze skor krv je viac realny ako test..ved aj majke test nevysiel a krv ano...
29. okt 2012 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta len ty už žiadny darček nezháňaj.....z dvoch // bude rozčarovaný.... a krásne spolu oslávite výročie....a koľké výročie to bude?..... :slight_smile:
29. okt 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil ahoj moja..a ty sa mas ako???no konecne prisla mrcha jedna :grinning: chiii a dost je silna fuuu na to nie som zvyknuta :angry: a uz rojnica pisala ze idete spolu na krv :grinning:
29. okt 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no bohužiaľ nie lebo ja nejdem na krv do Blavy.. :frowning2: .....ja idem len k svojmu gynkošovi..... :unamused:
29. okt 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica budou to 4 roky a z toho jsme přes 2 roky svoji, šli jsme na to celkem hopem :slight_smile:

@milagrosss20 noo to není, ale pokud bude do 14dpo test bílý tak už nevěřím, že by krev vyšla pozitivně víš :unamused:
29. okt 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím se rozloučit, letím do práce, pěkný den dámy :wink:
29. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ahaa ja som myslela ze ides tam kde ti to robili..ale to nic moja zaklad je ze budu dasie 2tehulky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aj tebe pekný deň a v práci to veľmi nepreháňaj...... :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta myslis ze to tak aj bude???co ja viem krv rozhodne a pekny aj tebe dnik :grinning:
29. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 si srším dneska riadne humorom moja.. :grinning: :grinning: :grinning: .....tak mala by som ísť tam kde my to robili, ale 2lil to má blízko a ja musím cestovať 200 km tak že my povedali že stačí keď pôjdem k svojmu dr.....a to je jedno, že od koho sa dozviem negatívny výsledok..... :frowning2:
29. okt 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, tak jsem dnes testila a nic:frowning2:už jen to dostat a začít znovu clostyl a "hurá" do 3. IUI...
29. okt 2012 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 aj tebe pekné ránko želám.....to my je ľúto, že to nevyšlo..... :frowning2: ....ale tak ako sa hovorí do tretice všetko dobré...... :slight_smile:
29. okt 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica snad ano:slight_smile:
29. okt 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 a kedy by si mala dostať mrchu?.....
29. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica aky vysledok???nie nahodou pozitivny????a no 200 km cestovat fuu tak to rasej ti to tam fakt staci,,,,
29. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dneska, proto jsem dneska testovala. No jestli to nedostanu, tak to zkusim ještě zítra...ale už tomu nevěřim.
29. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no jasné, že stačí moja a potom dr zavolá do Blavy, že aký bol výsledok.....a šup hneď do druhého kola..... :grinning:
29. okt 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 nooooooooo možno že sa to ešte zmení.....držím moc palce..... :wink:
29. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica noo druheho kola tehotnosti :-P preco pises tak ako keby uz si mala vysledok..nesmies mysliet negativne,....ale pozitivne....jasne???
29. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 ok moja ako povieš....no bodaj by si mala pravdu..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. okt 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ked ju budem mat tak mi kupis velkuuuuuuu cokoladu :grinning: chiii
29. okt 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
moja nevzdavaj to ....ako som pisala, ja som pri dcere nemala vobec ziadne priznaky..... :slight_smile:
to este neznamena, ze nie si tehotna :slight_smile:
29. okt 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 moja tú najväčšiu akú zoženiem.....a osobne ti ju donesiem..... :grinning:
29. okt 2012 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok