• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@montonik Ahoj, po 1.IUI jsem měla měsíc pauzu, ale teď už mi rovnou předepsali clostyl, kdyby to nevyšlo, tak ať hned začnu stimulovat.A nevyšlo, takže teď jen čekám až to dostanu..
29. okt 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ako jasne ze to ako vyzeram je moja vec ale niekedy mi to vadi ale nie vzdy...sice som doma a zatial som nepribrala musim povedat :grinning: chiiiii
29. okt 2012 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
jasne ze budes...teraz ti to pekne premazali a pojde to :slight_smile:
a silvester s detskym sampusom :slight_smile:
29. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe presne tak ako pises s detskym to bude :grinning: chiiiiiii ja v to verim a aj mam taky pocit :grinning: chiiiiii a premazali poriadne kokos sak vidim chiiii no uvidime ze co bude zajtra u dr...
29. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 A kolikrát jsi byla na IUI? Já ted poprvé.
29. okt 2012 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak niekedy to aj mne vadí....ale ako sa hovorí to ide vekom....a tá diéta sa veru ťažko drží...... :frowning2: :frowning2: ....už to nie je to keď som mala 20....... :grinning:
29. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj... no žeby to bolo dievča bez tehu príznokov?? he heee :slight_smile: .... tak to ze mozes zjest aj slona zavidim... ja pri malom som pribrala ako hroch a nie a nie to dat dole...takze som hroch stale :(
29. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montonik teď mě čeká třetí
29. okt 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem dnes 6 DPO a cítím takové tlaky v podbřišku :unamused:
29. okt 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 a všechny s Clostylem? Mně říkala doktorka, že by mi dala něco víc příště, tak jsem zvědavá. No hlavně aby to zabralo!
29. okt 2012 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ze tak to ti poviem ze dieta ja som tolko ich drzala ze koniec...a nic nepomohlo...teraz beriem chlorellu a ryby olej...takze uvidime ze ci to pomoze precistit telo... :grinning: chiiiii
29. okt 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 moja môj drahý bol v obchode a doniesol my testy skoro som odpadla....on je ešte viac zvedavý ako ja..... :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@montonik jj,všechny s clostylem. Ale jestli nevyjde ani to třetí, tak nevim co mi dá, protože clostyl už budu mít teď po šesté a víc jak 6x ho napsat nemůže.Zkus testovat ještě ve středu, když to máš dostat. Třeba ani druhý IUI nebude...
29. okt 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica takže zajtra ideš testovať??? to máš dobré... môj ani len nespomenie...ani sa nepýta kedy budeme vedieť výsledok ani prd :( ... neviem či to má ako ochranný mechanizmus takto nastavené bo deti miluje alebo teda nechápem :( ...
29. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 a můžu se zeptat, jak dlouho se snažíte? My ted přes rok a právě v CARU zjistili, že mám asi málo vajíček :frowning2: Jo to bych ráda, ale tomu moc nevěřim :unamused: A kdy tě čeká třetí?
29. okt 2012 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no testovať budem najneskôr vo štvrtok ak dovtedy nepríde mrcha.......môj sa spýtal že kedy idem na krv a to bolo všetko, ak bude doma tak povedal, že pôjde so mnou..... :astonished: ....tak som s tých testov bola prekvapená..... :unamused:
29. okt 2012 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak som zvedavá na štvrtok ...prajem // :slight_smile:
29. okt 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@montonik v lednu to budou dva roky.To jsme přišli o mimi v 9tt a od té doby to prostě nejde...Jsme oba v pořádku, nic nám nezjistili.Ted ještě čekáme na výsledky z imunologie, a to když dopadne dobře, tak z lékařského hlediska už nám nijak pomoct nemůžou...
Teď čekám až to dostanu, když je test negativní. Měla bych to dostat dneska..no a hned začnu stimulovat.takže někdy v listopadu...
Tak snad druhý IUI dopadne lépe :wink: tak si tam zavolej, řekni že test je negativní a zeptej se jestli nemůžeš přijít dřív, aby si nemusela mít měsíc pauzu..
29. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica teraz ti ich doniesol?
29. okt 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil však aj ja tebe moja a veľmi ti to prajem......a verím, že to tak bude..... :slight_smile:
29. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@milagrosss20 hej pred chvíľkou keď prišiel z obchodu....a pôvodne som si ich ja chcela ísť kúpiť keď pôjdem k dr....ale on ma predbehol...... :grinning:
29. okt 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no ja som bola v piatok, objednal ma v stredu na opakovaný odber krvi - dúfam, že HCG bude pekne zvýšené:slight_smile: no a potom na sono v piatok, ale ja pôjdem asi až ten ďalší týždeň, lebo sa mi to zdá zavčasu... a rovno sa dám aj na PN ak to bude všetko ako má byť:slight_smile:
29. okt 2012 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to fakt?tak to jepcka toto ked muz kupi nieco taketo... kokos klobuk dole...ja som zvedava ze co bude ked pojde aj mm ku dr aka komedia bude...kokos...
29. okt 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 a teraz ešte chodíš do práce?....a neboj všetko bude v poriadku aj HCG krásne porastie...... :slight_smile: ....moc moc držím palce.... :wink:
29. okt 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no mňa to tiež prekvapilo, že sa odhodlal ísť do lekárni a pýtať si testy....... :grinning: :grinning: .....prečo v pohode zoberú mu spermio a to zase nič strašného nie je....no ale každý chlap to berie inak....ale on to zvládne určite neboj..... :grinning: :grinning:
29. okt 2012 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dufam moja ja sa bojim len toho nicoho ineho len toho ze odmietne a potom som skoncila...a budes sa uz testovat?
29. okt 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 tak to by už teraz mal vedieť, že do čoho ide nie......a nie mu to povedať na poslednú chvíľu.......nie moja testovať budem až vo štvrtok.....skôr určite nie......
29. okt 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, v decembri sa chystám na prvé IUI a chcela by som sa vás opýtať, aká je úspešnosť tohto zákroku. Je tu nejaká z vás, ktorej sa podarilo na prvýkrát otehotnieť?
29. okt 2012 o 10:18  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica mno ano ja som mu povedala ze na druhu navstevu ide smnou ...a vie co ho caka urcite...teda dufam...ach tobude kokos..este chces pockat???tak este len pockaj na 1.11 :grinning: chiii v tedy to bude prave orechove :grinning:
29. okt 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no počkám ted až to dotanu, občas to mívám nepravidelně a pak tam zavolám. Tak třeba tentokrát IUI vyjde :slight_smile: Když se neví příčina, tak je to vždy horší, ale vždycky je naděje a jednou to vyjde :slight_smile: Přeju at vám to dopadne dobře :slight_smile:
29. okt 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok