• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@montonik taky ti přeju aby vám to co nejdřív vyšlo :wink:
29. okt 2012 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 no tak to nebude bohvie aký super deň na pamiatku zosnulých..... :frowning2: .... a jasné, že chcem ešte počkať však som ešte len 10DPO.....
29. okt 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha ahoj tak pri IUI je úspešnosť cca 10 až 15 % ale aj to niekedy postačí.....pozri si tabuľku na 1790 strane a uvidíš, že koľkým sa to podarilo na prvý krát...... :slight_smile:
29. okt 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ďakujem :slight_smile: ... vidím, že je tam veľa dvojok ... asi to treba brať realisticky a moc sa na to neupínať. a ty si ako na tom? tiež si skúšala IUI?
29. okt 2012 o 10:31  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica mno to nic ze to bude taky den ale budes stastna uvidis..
29. okt 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kescha áno tiež som bola na prvom IUI a dneska som už 10DPO.....a v piatok už idem na krv, že ako dopadol výsledok......jasné netreba to brať až tak tragicky.....a vám kvôli čomu odporučili IUI?
29. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha ahoj,...každé CAR udáva iné % v úspešnosti..ale pozor niektoré centrá udáva štatistiku v jednom cykle, niektoré v troch a iné zasa v pároch... ale je to od 6% až do 20% čo som našla na nete... reálne mi dr povedal že sa to pohybuje okolo 10-12% ... a či mi prvé vyšlo dám vedieť v piatok :slight_smile: ... no moje pocity sú že idem do druhého kola ... kam do CAR chodíš?
29. okt 2012 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no minulý týždeň som bola, teraz som volala, že neprídem, že mi neni dobre, lebo je vonku zima a nechcem niekde ochorieť ešte náhodou... ty si doma či v práci?
29. okt 2012 o 11:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica snažíme sa o bábo už dva roky a stále nič, najprv som stimulovala clostilbegytom + pregnylom a následne na to mi Dr. naplánoval pohl. styk, ale žiadna úspešnosť po troch razoch, tak mi navrhol IUI ...
29. okt 2012 o 11:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil asi si to nebudem moc pripúšťať, že by ten prvýkrát mohol výjsť ... idem skúsiť a uvidí sa ... ja navštevujem Iscar v MT ... a ty?
29. okt 2012 o 11:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 ja som na PN od začiatku IUI až pokiaľ sa nepotvrdí výsledok....ja mám dosť náročnú a ťažkú robotu..... :frowning2:
29. okt 2012 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no tak to hej...tak pekne odpočívaj a mysli pozitívne, ž ena tej PN aj ostaneš ešte 9 mesiacov:slight_smile:))
29. okt 2012 o 11:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha a bola si už aj na nejakých vyšetreniach?.....
29. okt 2012 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 no ved už len 4 dni a v piatok idem na krv.....a potom sa uvidí, že či budem doma ďalej alebo pôjdem do práce......bože veď to by som sa zbláznila byť tak dlho na PN..... :unamused:
29. okt 2012 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ale nezbláznila, hlavne, že bábo by sa malo dobre:slight_smile:
29. okt 2012 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 ale ja by som bola najradšej keby že môžem chodiť do roboty..... :slight_smile:
29. okt 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no ale šak si písala, že máš ťažkú prácu, či?
29. okt 2012 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica caw moja, ako pokracujete? Co mas nove? Bola si dnes u toho lekara? PNku Ti kazali v GF, alebo si sa Ty tak rozhodla?
29. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 no ale nerobila som tú robotu čo mám...museli by ma preradiť na iné miesto...aj kolegyňa keď bola tehotná tak ju dali do kancelárii......
29. okt 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda no nazdar moja....dobre pokračujeme...cítim sa fajn....už len 4 dni a pôjdem na krv......GF nemá nič spoločné s PN povedali my, že to musím ísť k svojmu gynkošovi..... a ten vie, že akú mám náročnú prácu tak ani neváhal my ju napísať......
29. okt 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha ja chodím v BA do gyn fivu ...kolko sa snazite?
29. okt 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jaj, tak potom v pohodičke:slight_smile: ono je dobré, keď je aj človek medzi ľuďmi. len v zime opatrne lebo samé choroby sú okolo:frowning2:(
29. okt 2012 o 11:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica no to viem, ze GF Ti PNku neda... Ja len ze ci Ti ju v GF kazali... Aj si pamatam, ze si uz pisala, ze mas tazku pracu, tusim aj s chemikaliami, alebo tak nieco ze? Takze sama si sa rozhodla? A v piatok budes 14dpo? Ty sa mas :wink: uz zachvilu budem mat dokaz, ze si tehu :wink:
29. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani125 no ale ak by sa to náhodou podarilo tak to už záleží aj na dr, že či ma do tej roboty vôbec pustí..... :slight_smile:
29. okt 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@belalinda nooooo máš dobrú pamäť moja.... :grinning: ....no veď nech to už mám za sebou už ma to čakanie nebaví.....a ty sa ako máš? čo máš nové?
29. okt 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jasné, všetko potrebné je už za nami :slight_smile:
29. okt 2012 o 12:13  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil zatiaľ sú to dva roky snaženia, no roky letia rýchlo ...
29. okt 2012 o 12:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kescha tak že ty má výsledky v poriadku...tak pôjde v centre na spermiogram manžel a potom sa uvidí, že aké bude mať výsledky.....
29. okt 2012 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica už aj manžel bol, ten je na tom tiež celkom dobre ... ja som mala len FSH vyšší ako by mal byť ...
29. okt 2012 o 12:26  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky,
v pátek jsem byla na IUI a od včerejšího večera citím podbříšek.. stalo se vám to některé?
29. okt 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok