• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
ved tak vyhovorka je to k veci :grinning: ja si ho len tak doberam, on sa tak zlato brani :grinning: A ty co nove?
5. aug 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné já taky pokůšám vždy,já nic nové nemám,jen že se blíží den na test tak mám obavy ze zklamání,jinak se máme fajně,rozmýšláme co bude dalej ak nic nebude
5. aug 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebud pesimista, kedy testujes?V piatok?A uz si sa testovala?asi si to uz aj niekde pisala, ale nechce sa mi citat spät :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pojdete na dalsie IUI, no nie? :wink:
5. aug 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej půjdeme na další na iui a pokud to nevyjde tak na IVF hned,už nebudeme déle čekat
5. aug 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so uz dnes pisala, ze som mala dnes 2//na teste, ale len ovulacnom, tak dufam, ze vajka rastu a zajtra prasknu :grinning: tebe to na kedy vychadza?ja sa ani nejak netesim, beriem to ako medzistanicu k IVF :grinning: Prave som pozerala Priatelov, a Fibi oplodnili umelo, ake motivujuce a uchytili sa :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co jak mě vychází,já ted musím čekat jestli sa to povedlo ci nie,ale další IUI pokud toto nevšlo tak za 14.dní asi by to mohlo být
5. aug 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to som myslela, dalsia IUI.Vies, nejak nevidim tu tu 10%uspesnost ale stale dufam...ale asi IVF je schodnejsia, aj ked narocnejsia cesta...
5. aug 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taky si myslím že IVF je více úspěšnější,ale jsou i tací,kterým vyšla iui,ale záleží aj na zdravot.stavu párů,ale aj na přírodě jak sa ji chce
5. aug 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, mne IUI vyhovuje, ved je to skoro ako doma v spalni, az na par detailikov :grinning: :grinning: :grinning: len ci sa prirode zachce,patrilo by sa jej dopriat aj nam, ked sa rodia babatka vsade naokolo.
5. aug 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej,ale musíme stále doufat že to jednou dojde k nám,ale už aby to bolo.Janulka kolko máš roků,pokud se můžem opitat?A jak dlouho se snažíte už
5. aug 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam 31, ale po babätku tuzim uz takych 6-7 rokov, len vtedy este nebol k dispozicii ten druhy potrebny faktor :grinning: :grinning: teraz ho uz mam, ale materialik ma slaby.Vies ani neviem kolko sa snazime, mali sme väcsie prestavky, ja to vidim tak na 2roky, manzel hovori ze ked zrata ozajstne pokusy, tak rok..tak ci tak aj rok staci, aby sme sa vybrali do centra...a vy?
5. aug 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa snažíme rok a půl,ted v září by to bolo dva roky pokud bychom stím nic nezačali dělat,ale už som nechcela déle čekat.My jsme obi dva zdraví takže nevíme kde to vázne,tak uvidíme co a jak a kdy sa zadaří :frowning2:
5. aug 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mate stastie, ze ste obaja ok, to musi vyjst!!!
5. aug 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
děkujeme a snad ano
5. aug 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak peve nervy, ved tolkym sa to uz podarilo, tak aj na nas to raz sadne a mozno uz coskoro, ved hadam nie sme beznadejne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej snad ano,tak přejem dobrou noc a zajtra se tady ukážem
5. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A idem pomaly do pelisku, tak ti zelam dobru noc, tak hadam zajtra :grinning:
5. aug 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka13, drzim Ti na zajtra palce, aby sa Vam to zadarilo!
No a ked sa to uz aj Fibi zadarilo, a to uz je, co povedat! zadari sa to aj nam :grinning:
Dobru noc!
5. aug 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzky ahooooj, dlho som ta tu nevidela :slight_smile: dakujem, aj sa tesim, aj som nejaka flegmaticka, ved sa pochvalim zajtra, doplazim sa domov a vylozim nozky :grinning: tak dufam ze sa stretneme :grinning: dobru, manzelik ma laka do postele, ktovie naco, ked nic nepusti, je to drzgros do zajtra :grinning: :grinning: :grinning: papa inak na vyske ma spoluziaci volali Fibi, ktovie cim to bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko holky,
janulka tak držím palečky dneska,aby se to povedlo,budem na tebe myslet,tak jak dorazíš domů tak len odpočívej.
6. aug 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
adrousek ja somv podobnej situácii. Teraz čakám, či sa niečo podarilo a ak nie tak idem na IUI okolo 20 teho. Beriem duphaston. y máš nejaké lieky?
6. aug 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojík aduška,tak tě zdravím,no já taky tedy cekám tak som zvedavá,kdy ty máš testovat?
6. aug 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adrousek
idem na to v piatok. Inak nič necítim, žiedne zmeny, ale som si povedala, že určite som v tom :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak som zvedavá. Bolo by to super. Len sa bojím, že sa sklamem
6. aug 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak budem na tebe myslet,já jdem taky v pátek.Ty máš za sebou kolikátou IUI?
6. aug 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, ja som len na začiatku. Minulý mesiac sme s drahým robili testíky a zisťovali, prečo to nejde. Výsledky máme necelé dva týždne Ale boli dosť zlé tak sa musíme s otehotnením poponáhľať. Hneď mi navrhla IUI a že nemáme váhať. Tento mesiac som nestimulovala, mala som ovulku a jedno vajíčko dozrelo. Tak uvidím, či sa to zadarí, aj keď asi by som nemala dúfať, lebo môj má zlý spermiogram. No a teraz beriem duphaston. A ty? už si mala IUI?
6. aug 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já som mala první IUI 25.7.takže ted som 14.dní musím čekat a proto se budu ted testovat v pátek.Jinak léky žádné neberu,říkala že pokud bych začala jedině nějak krvácet tak mám začít brát utrogestan,ale zatím nic není tak jej neberu.No jsem zvědavá jak to dopadne.Kolik chcete zkusit IUI?
6. aug 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, ešte neviem. Dr povedala, že by som mala otehotnieť max do 6 mesiacov, lebo mám veľmi vysoký hormón FSH takže mi navrhla 2 krát stimulovať a naplánovať styk, potom ak to nevyjde tak 2 krát IUI a potom ak to nevyjde ísť rovno na umelé oplodnenie. Lenže ja asi vynechám ten plánovaný styk a pojdeme asi max 3 - 4 krát na IUI. Myslím, že keď má môj tak slabý spermiogram, tak to bude mať väčšiu šancu
6. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My jsme taky vynechali ten plánovaná styk a šli jsme rovnou na iui,my jej zkusíme dvakrát a pak půjdeme už asi do IVF tedy.Nechceme déle čekat.
6. aug 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ti budem v piatok držať palčeky,
Ja sa idem trošku venovať upratovaniu a obedu. Budem tu zas večer. pa
6. aug 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,tak zatím papa a díky a tobě taky
6. aug 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok