• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
ruda: jj já bych taky sama asi nikam nešla, taky bych se bála toho co mi řekne
19. feb 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky... já mám kolegyni astroložku,... tak proto jsem to zkusila... jinak bych se asi také bála někam zajít... :fearful:
19. feb 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubajdo a kolegyně astroložka to má jako vedlejšák? :slight_smile:

že by mi taky mohla zjistit ve hvězdách, kdy už to bude!!! ...dokonce moje obvoďačka říkala, že její neteři jedna pomohla, ale bydlí daleko..prý už měla vyčerpaná IVF, ale astroložka jí řekla, že se dělaly vždy v nevhodné dny..tak si dali ještě jedno v dobrém termínu a šup, povedla se jim dvojčátka.
19. feb 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dnes jsem to byla zaplatit.Budu brát Menopur.Akorát mě trochu zarazilo že mi nenabídla abych si to píchala sama doma.Jak to tady čtu tak si to většinou pícháte doma ne? Ptala jsem se a prej že ne.Bud oni nebo si to můžu zařídit v místě bydliště.Tak budu otravovat svou praktickou doktorku teda spíš sestřičku.zatím pa
19. feb 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 19.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31)-Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 21.2.
suzanna(35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda/30/ snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky/31/ gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik/33/- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
19. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hel.... nene, ona se o to zajimá sama, nijak si nevydělává...ale bylo fakt překvapení, protože ona a ani nikdo v práci neví, že se snažíme.. a ona to řekla tak mimochodem, že bychom se měli víc chránit, abych nepřišla do jiného stavu....
19. feb 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je škoda, už jsem si říkala, že si nechám poradit... no tak to holt bude zase jako doposud - pokus, omyl, až do úplného vyčerpání, děj se vůle boží :slight_smile:
19. feb 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj helen, ono sa to poddá aj bez astroložky :wink: by v tom byl čert aby se člověk furt snažil a nic z teho..šakmi sa všecky jednů strefíme do černého ne? a možná po stimulaci rovnou do dvojčat a je vymalováno, u mě v okolí už s tím všichni počítajů, tož to tak mosí byt :grinning:
19. feb 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moravanda, jak vyšitá :grinning: :wink: :grinning:
19. feb 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož to víš přestála sem sa kontrólovat,ale šak vy ně rozumíte né? ať je tu aj ňáká prča :grinning: :grinning: :grinning:
19. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte pipulky,
2.IUI mám za sebou, teraz som v čakacej fáze a psychicky sa pripravujem na IVF, včera sme podpisali žiadosť, budem mať dlhý protokol a pichať budem Gonal. A tu čo nové? Helenky l :frowning2:
19. feb 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tož prča jééé :grinning: :grinning: :grinning: konečně nějaká :grinning:...

snecka.. ahojky kočko... tys byla včera, viď ???... a proběhlo to v pohodě? nic nebolelo?
19. feb 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zubi trošku bolelo ale minule viac, ale čo by som pre drobca nepodstúpila, nie? Včera som vôbec nešpinila a ráno keď som vstala no hrúza, špinila som ako ďas
19. feb 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taka tak snecko, zase nic :frowning2: příště už mě žádný stíny za nos tahat nebudou, chci dvě čáry tlusťošky! IVF žádost s emusí podepsat? já byla s mým doktorem domluvená, že mu jen zavolám, jak dopadlo IUI, aby případně zažádal o IVF...psala jsme mu mailík, tak doufám,že mi minule něco nezapomněl říct, nerada bych to zase natahovala o další měsíc, je proto, že jsem měla někde něco podepsat..
19. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snecka.. a myslíš, že to špinění je z toho jak ti tam zaváděli ten katetr?... nebo třeba to je tou ovulkou, jak praskne folík....
19. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a budeš brát Utroš?
19. feb 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenky neviem ako je to u Vás ale na Slovensku sa podpisuje žiadosť kvoli poistovni, Zubi ja si myslím že to bolo tým katétrom ale nerozumiem prečo som nešpinila hneď :unamused: , áno už beriem Utroš :frowning2: , čiže teplotu nemeriam.
19. feb 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě to teda tentokrát bolelo fest... a to jsem byla natěšená z předchozího, že to bude v pohodě, bezbolestné... no nevadí... pro mimi cokoliv.... :wink:
19. feb 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
safra porte babizny jedny už sa bojím aj tak a vy mně strašíte nějaků bolesťů, fuj totok...lae taky udělám cokoliv že? tak šnečka, hodně si a zdárny konec, teď to čekání, to je děs pro všechny že a já tě příští týden budu snad následovat... špinění je určo normální a máte to domaještě pojistit?? mě žádost na iui jen oni poslali teď jsem jen podepsala souhlas s výkonem a riziky... :wink:
19. feb 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 22.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 21.2.
suzanna (35)- zahranici ,2 IUI 3.2.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
20. feb 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Přeji všem hezký den :slight_smile:
20. feb 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré dobré
20. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko bambulky :dizzy_face:
dnes ma caka 2.IUI , myslite na mna :wink:
20. feb 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: držím mooooc palce :wink:

já včera dobrala utroš, tak jsem zvědavá co se bude dít
20. feb 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...

ruda, neboj bolet tě to nebude :slight_smile: :wink:
ahojky smilky....gucci...

zuzu.... hoooodněěěě štěstííííčka dneska.. tfuj tfuj tfuj..... :wink:
20. feb 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, hezký den všem..

zuzu, držím palce, ať se mršky mrskají, vajíčka dozrají ..a vespolek se potkají :slight_smile: konec 5-ti vteřin poezie :sunglasses:
20. feb 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute babenky,
ja som včera bola u veštkyni, ani som nechcela ísť ale kamoška ma nahovorila. A povedala mi že mám počkať 3-4 mesiace a že potom otehotniem prirodzene, že som momentálne pod veľkým psychickým tlakom aj ja aj môj mužík a že je nešťastný, lebo ja som nešťastná. Ja neviem či mám tomu veriť, ja som bola rozhodnutá ísť hneď na 3IUI a teraz som v pomykove, či ísť alebo nie. Keď som sa jej spýtala, že keby som išla na zákrok tak že či by aj tak to nevyšlo, ona povedala že nie, alebo že by som aj tak potratila. No hrúza. Povedala že mám počkať tie 3-4 mesiace, že kde sa ponáhľam. Čo vy na to?
Zuzi držím dnes päste, aby všetko prebehlo O.K. a aby sa hneď spermošky v Tebe udomácnili.
20. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci, zubi, helenky, mesiacik : dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: velmi si prajem ,aby to vyslo :wink:
gucci: Tebe drzim palce!! merias si BT??? ake mas pocity? :slight_smile:
zubi: co Ty??? ste ma trosku so sneckou vystrasili, ze Vas to tentokrat bolelo... ja som minule nic necitila , tak dufam, ze aj dnes to bude bezbolestne :wink:
mesiacik: ja vestkyniam neverim, ale prajem Ti, aby ta Tvoja mala pravdu a Ty si sa za tie 3-4 mes. dozvedela krasnu spravu :dizzy_face:
helenky: vy sa chystate na IVF?
20. feb 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mesiacik.... no... vse podle me zalezi jen na tvem mysleni a psychice.... kdyz uz jsi ji vyslechla, tak se ti to dostalo do podvedomi a zacala jsi tomu verit a premyslet nad tim... uz toto to muze ovlivnit a muze to byt pravda... ale kdyz se tomu nebudes poddavat... zacnes verit, ze je velka pravdepodobnost, ze se mýlí,....tak je tu i velká pravděbodobnost, že neměla pravdu... prostě vše podle mě zavisí na nás.. na našem myšlení, schopnosti se uvolnit... neupínat se tak na to... apod...
Být tebou, tak na to IUI jdu... a pak se snažím něčím zaměstnat..něco podnikat..někam jet na výlet, aby moje mysl jen nepřemýšlela nad tím, jestli se zadařilo nebo ne... plánuj a těš se, že brzy budeš těhu !!!! držím palce... :wink:
20. feb 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, ano, chystáme se na IVF. Psala jsme včera Daňkovi do gennetu, aby mi zažádal, tak snad to schválí. Hledám si zároveň práci, tak jsem zvědavá, jak to všechno nakonec bude.... 3 měsíce platí IVF, 3 měsíční je i zkušebka..pokud něco najdu bude to ještě o kus napínavější :wink: ale je fakt, že se nemusí zadařit hned na poprvé..imkdyž já bych chtěla, peníze nepeníze
20. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok