• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica
@maximka33
@lucijeta
Tak snad to prejde....lebo taktovaňi do sveta nemozem ist....
Jezis furt som hladna.....jedla by som.....
Uz sa vam to krati dievcata a budete vediet na com ste :slight_smile:
29. okt 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no veru kráti, ale aspoň to už budem mať za sebou....už ma to nebaví čakať...... :frowning2:
29. okt 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky tak jsem to nevydržela a testla už teď abych se vůbec vyspala a nic, ani náznak :pensive:
29. okt 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ale prosím tě, z večerní moči, tam nic nemůže být vidět. já dneska nemohla dospat.. takže si dám na noc asi pivko, ať mě nic nebudí a zítra nic netestuju.
29. okt 2012 o 22:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 já zítra už taky ne..
29. okt 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta z večerní tam nebude nic vidět, navíc 11 DPO jestli jsem dobře počítala, co je ještě celkem brzo si myslím. Nevzdávej to :wink:
30. okt 2012 o 06:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Ahoj, ještě jsem nezkoušela testnout. Zítra zkusím ráno testnout a ve čtvrtek ráno mám jít na krev. Chci předem vědět, co a jak. :slight_smile:
30. okt 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 mocinky moc ti gratulujuuuuuuu. Koukala jsem, že tě bolelo také v kříži. Já jsem dnes 7 DPO a cítím trochu podbřišek a i v kříži, jako když se blíží mrcha, tak doufám, že to není špatné znamení :confounded:
30. okt 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@m_artasek já se neudržela a včera večer testla a nic, zkusím ještě zítra ráno a pak jdu taky ve čtvrtek na krev a přesně jak říkáš, taky potřebuju předem vědět na co se připravit.. držím palce
30. okt 2012 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky..... :slight_smile: ......ako sa dneska máme?.... :wink:
30. okt 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica kupodivu dobrý.. nejsem ani tak zklamaná, že 1.IUI nevyšlo, jako spíš špatná, že v tom případě mě čeká lapárka :unamused:
30. okt 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta to si vydedukovala s toho večerného testu, že či to nevyšlo?????.....a si dneska ešte len 12DPO ak si dobre spomínal nie....podľa mňa je to ešte skoro tak nezúfaj........a prečo laparka?
30. okt 2012 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica protože máme za sebou 3 pokusy se stimulací a dr. říkal, že než se začne s IUI je dobré ověřit jestli jsou vůbec vejcovody průchodné.. a doporučil mi se na ni objednat teď v té 3měs. pauze :pensive:
30. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ja som to tiež podstúpila mala som ľavý vajcovod nepriechodný.....a následne na to my robili prefuk tak dúfam, že to pomohlo...... :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta luci a proc bys mela mit 3 mesicni pauzu? me rekl mesic ...
30. okt 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to náročné to čekání, co holky? Já sem tenhle měsíc byla slušně zdrblá ... ted už se ale upínám na to, že mi příští týden začně nový cyklus. Nakonec sem se rozhodla, že zkusíme stimulovat clostilem. A budu doufat, že zareaguju a že se dostanu k IUI, které bude konečně uspesné, pokud ne, tak po novém roku IVF ....
30. okt 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... @lucijeta....tak z večerného moču si iný výsledok ani v 11DPO nemohla mať ... to si radšej mala dnes ráno aj keď aj to je asi ešte skoro... a prečo normálnu laparku? máš PCO? alebo?
@maximnka33 vydržala si to a dnes netestovala??? :slight_smile:
@rojica ...ahoj, ako dnes?
30. okt 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica určitě ten profuk musí pomoct. A tys trpela na nejake zanety nebo tak? Z ceho vubec vznika nepruchodnost?
30. okt 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj moja úplne v pohode..... :slight_smile: ....už len vydržať tie 3 dni...... :wink: ...a ty sa nechystáš testnúť???... :grinning:
30. okt 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 no môže pomôcť aj nemusí no uvidíme...... :unamused: .....a to že z čoho vzniká nepriechodnosť to netuším....nemala som nejaké vážnejšie problémy.....
30. okt 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nie asi nebudem testovať ... som zmierená s tým že to neklaplo... vlastne by som najradšej utroš hneď vysadila nech mrcha príde čo najskôr ...
30. okt 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil a vieš že aj ja už ma to nebaví si to vkladať keď viem že je to zbytočné....... :unamused: ....respektívne teraz ho už zapíjam....aj tak je to jedno....
30. okt 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ...ak ti robili prefuk tak ti museli spriechodniť ten vajcovod.... inak by ti ho vybrali... nefunkčný by ti ho tam nenechali...takže neboj ... je to dobré :slight_smile:
30. okt 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 ahoj...ty si mala do teraz akú stimuláciu keď až teraz nasadíte clostil? ...prečo len jeden pokus s clostilom??? a hneď IVF? ...máte aj nejaké zdravotné problémy ????
30. okt 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil však dúfam, že je to dobré aby to bolo v druhom kole ok..... :slight_smile:......a nemusela som nič iné podstupovať.....jasné, že robili na tú bolesť nikdy nezabudnem....ja som to dosť ťažko znášala... :frowning2:
30. okt 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica akú bolesť? tebe nerobili normálnu laparku v narkóze ???
30. okt 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil laparku áno to som bola v narkóze ale ten prefuk robia pri vedomí.....to sa nerobí v narkóze moja.... :frowning2:
30. okt 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica jaaaj to som nevedela ... a prečo ti vaječníky nespriechodnili pri laparke? ci to bolo zas inokedy?
30. okt 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil no tak nemôžu robiť všetko naraz.... :grinning: :grinning:
30. okt 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ako že nie? ...teraz nechápem ... laparka sa robí preto že keby tam bol problém (nepriechodnosť a tak) že ho hneď laparkou odstránia.... že vajcovody sprechodnia... potom sa dá pozrieť vajcovody ambulantne ...napustia ťa takým plynom či čo to je a pozerajú na ultrazvuku ako to ide... či sú vajcovody priechodné ...
ja teda ak som mala problém mi ho laparkou odstránili ...preto akosi nechápem...ale tak asi si tam mala niečo čo sa nedalo pod narkózou abo neviem ....
30. okt 2012 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok