• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@2lil
ahojky, a preco myslis, ze to teraz nevyslo?...ved este je skoro moja....
suhlasim s tebou, mne to robili ambulantne a napustili do mna tekutinu a pozerala na ultrazvuku a vraj vsetko bolo priechodne...lebo ja som nechcela laparku....
30. okt 2012 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil popravde už tomu ani ja nechápem bolo to už dávno čo som to podstupovala a v tých ich výrazoch sa aj tak nevyznám..... :frowning2: .....ale však ak bude treba tak určite niečo urobia....možno že pôjdem znova na laparku..... :unamused:
30. okt 2012 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale ved uz nemusis ist na laparku...
nie je dobre sa dat tolkokrat operovat...kazdy zasah moze vyvolat zrasty a tie su na plodnost najhorsie...
to uz radsej nech ti urobia IVF, tam nepotrebujes priechodne vajecniky...
30. okt 2012 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
ahojky, neboj, este nie je nic stratene...testovala si sa velmi skoro...
nechaj to uz na krv a uvidis.... a potom sa potesis :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja sa sa IVF nechystám....ak nevyjdu IUI tak sa s tým budem musieť zmieriť taký je život.... :unamused: ..
30. okt 2012 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ahoj, ja brala clostil 5 mesicu, z toho 3 snazeni doma, 1x sem nereagovala a naposled jsem byla na IUI. Potom dalsi IUI stimulace injekcema menopur, ted probehla dalsi stimulace menopurem, ale bohuzel sem mela cystu a reakce byla slaba ... takze sem byla fakt zklamana. Doktor navrh IVF ... mam PCO a spatne se mi na IUI odhaduje stimulace, aby byl pouze jeden folik ... Jinak spermio mame trosku pomalejsi, ale nic dramatickeho.
30. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
preco moja?
30. okt 2012 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ahoj,... neviem moja mám taký vnútorný pocit ...že to nevyšlo ... pamätám sa že keď som bola s malým tehu som hneď vedela že som ... neviem či som mala nejaké príznaky tak skoro ale bola som presvedčená o tom že to klaplo a aj tak bolo...teraz nie...
a k tej laparke...neviem prečo lekári hneď chcú robiť laparku...veď ako si písala to nieje len tak .. každá operácia = zrasty a narkóza tiež nieje len tak... neviem prečo neodporučia najskôr ambulantne pozrieť priechodnosť a ak tam je problém tak laparka....
30. okt 2012 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe lebo je to oveľa náročnejšie na telo...... :frowning2: ..všetky tie injekcie a lieky tam je ich už oveľa viac...
30. okt 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
velmi ti drzim palce.... no nevzdavaj to....ani sa netestuj, nechaj sa prekvapit....a pripadne pojdeme spolu na druhe iui, do vianoc to zmakneme...neboj...ved ideme spolu vozit :slight_smile:
a s tymi operaciami suhlasim....ja by som sa dala pozriet iba vo velmi v nevyhnutnom, kritickom stave... lebo to sa poznaci na tele...
30. okt 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ale neboj, to zvladnes...nie je to take narocne....a niekto reaguje uplne perfektne....
30. okt 2012 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no niekto možno že áno ale ja určite nie....som pevne rozhodnutá.......a ty sa ako dneska cítiš?... :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
ved ty si rozumies ale neboj, nebudes moct ist nikam :slight_smile:
ja mam navrete prsia, vyhadzana som ako pubertiacka, az som sa bala ist do prace, stale som hladna a sem tam ma pobolieva podbrusko...
ale myslim, ze to je z tych hormonov....
30. okt 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 aha takže folíky sa nerobia ani vďaka stimulácie tak ako by sa mali? ... ja sa zas bojím toho že mne simulka zaberá tak cca 4-6x potom akoby telo si nato zvyklo a nič... moc sa mi do IVF nechce ... modlím sa nech stimulka stimuluje tak ako má ešte zopár krát a nech to dovtedy klapne... koľko stojí u vás cca IVF? koľko doplácate? a IUI máte hradené poisťovňou alebo???
30. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja sa nebojím bude ako má byť..... :slight_smile: ....a vychádzala som sa aj ja ale inak sa cítim v pohode..... :wink:
30. okt 2012 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
tak to je dobre...ved za par dni uz aj z domu mozes vypadnut :slight_smile:
iank keby sisa nudila je skvela kniha, cervene sari - o indickej premierke... :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nie nie nevzdávam sa :slight_smile: ... a testovať sa asi nebudem...nejak sa bojím toho že ak by som sa aj vo štvrtok testla a výsledok bude / tak sa do piatku budem len modliť a prosiť kade koho aby sa stal zázrak a krv bola pozitívna :slight_smile: ... takto som zmierená s tým že výsledok krvi bude negatívna a ak tomu bude inak tak sa len poteším :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
krasne si to zhrnula :slight_smile:
uplne suhlasim... :slight_smile:
ja kaslem na testy, aj tak neukazu presne, iba ta zbytocne rozladia a krv ukaze presne :slight_smile:
ja az v pondelok, ale navadi, teraz mam programu az az :slight_smile:
30. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja sa nenudím moja stále čítam keď nie práve ne čete..... :slight_smile: ....no tak ja také knihy nemusím teda...ale vďaka za radu moja.....no a veru už budem veľmi rada keď vypadnem z domu a ešte radšej keď pôjdem do roboty...... :grinning:
30. okt 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
:slight_smile:ale to nie je taka intelektualna kniha:slight_smile:....a aj niekam sa chystate cez volno?
30. okt 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no nikde keď že som na PN a nemôžem sa pohnúť z domu a k lekárovi mám ísť až po výsledku tak to bude najskôr až v pondelok.... :frowning2: .....
30. okt 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
a dozvies sa vysledok hned v piatok ako ti vezmu krv?
30. okt 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no dúfam, že áno....lebo do pondelka nemienim čakám a tŕpnuť.... :frowning2: .....tak do centra si tiež voláš v ten deň po 14.00 že ako dopadol výsledok....
30. okt 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
hej to ano, len si spominala, ze ides inde, tak som nevedela ako to tam chodi, ze ci sa dlhsie necaka....
30. okt 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe hmmmm tak dúfam, že keď to hneď ráno pošlú tak do poobedia to v labáku stihnú....no ale ak nie tak my nič iné neostáva len čakať do pondelka na negatívny výsledok...... :slight_smile:
30. okt 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 Ahoj, tak jak si na tom?Už si byla na krvi?
30. okt 2012 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ano, mam pco, tak me nechce dal stimulovat, kdyz nevime jestli je to uvnitr ok @harley26 jani me rekl 2-3 mesice :frowning2:
30. okt 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky???????? vy jste asi měly pravdu :grinning:
30. okt 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@terulilinka
jezis si v tom?.....super :slight_smile:
30. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
strasne sa tesim s tebou....
30. okt 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok