• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica
moja poviem ti opak...
ja som mala pred mesiacom vsetky mozne priznaky, bolesti podbruska, prsia, tazko sa mi dychalo...a vidis, nic z toho...takze to nemusi byt dokaz nicoho...
a teraz mam zase prsia, podbrusko, sem tam ma napne...ale myslim, ze to je zase len plany poplach alebo po hormonoch.... :wink:
takze nikdy nevies...
nevzdavaj to prosim.
30. okt 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
tak toto beriem za slovo.... :slight_smile: a vobec mi to nebude vadit.... :grinning:
a aj ti ten kolac ponuknem....
30. okt 2012 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ok moja počkám si na krv a až potom budem zúfať, alebo sa tešiť......:frowning2::grinning:......
30. okt 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe mňam kolacik....dala by som si veru.....:-P
30. okt 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica
tak toto strasne rada pocujem....
a posli jeden usmev....
aj ja ti jeden posielam, nech mas krasny vecer :wink:
30. okt 2012 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe si zlata ďakujem......:grinning: :wink:
30. okt 2012 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no dost plno bolo aj dnes.. my sme dopadli zatial dobre, tak uvidime ci aj nabuduce :slight_smile:
30. okt 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica to vůbec není hloupé. když to tak vezmeš, svoje první těhu jsem zjistila v 7. týdnu! až zpětně mi došlo, že jsem byla taková unavenější. ale jinak nic. no hlavně to nebylo takové urputné jako teď, takže jsem na to zapomněla - stavěli jsme dům. no a kdo neví, tak většinou příznaky před ms nečeká, spíš pak..
30. okt 2012 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 no tak to si teda dosť neskoro zistila, že si tehotná.....ale teraz už viem, že sa s tým nebudem vôbec zaoberať ak prídu tak budú tu a ak nie tak sa nič nedeje.....nie som ani prvá a ani posledná ktorej sa to nepodarilo na prvý krát...je to síce smutné ale je to tak....bohužiaľ život sa s nami pekne zahráva.... :slight_smile:
30. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majus28 určite to už bude dobré počas celého tehuľkovania....a dúfam, že nás budeš bombardovať fotečkami, že ako rastiete.... :slight_smile:
30. okt 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica moja, nie nie fotecky nie :slight_smile: to som nikdy nejak nemusela, ked som videla na nete.. je to kazdeho nazor, ale toto si nechame len doma :slight_smile: dakujem, ze sa tesis so mnou :slight_smile: ty sa ako citis? nemas este nic nove?
30. okt 2012 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majus28 stále sa cítim rovnako žiadna zmena...... :unamused: ......to sa dozviem až v piatok alebo v pondelok podľa toho ako bude labák šikovný..... :grinning:
30. okt 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 ano, ideme to este raz skúsit hned dalsi cyklus. . .
30. okt 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aoj holky, po práci jsem byla sednout s kámoškama na vínko a aspoň jsem přišla na jiné myšlenky.. uvidím ráno, jestli se mi bude chtít testnout nebo počkám na čtvrtek na krev.. dobrou..
30. okt 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 to mi je líto, ale hlavu vzhůru. Co budete dělat teď?
31. okt 2012 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 Ideme este raz skúsit IUI a potom uvidime, asi IVF, ale az v juni po statniciach. . .ty sa ako citis?Priznaky?
31. okt 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak ako ? Testla si?
31. okt 2012 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 no dnes mě bolí podbřišek, takže si myslim, že dneska přijde mrcha, pokud ne, tak zítra zase testnu. Já bych šla na krev, ale mě řekli testovat až 21DPO a pokud bude negativní, tak vysadit utroš a že to do dvou dnů dostanu. Takže jistotu budu mít až po víkendu :frowning2:
Jinak už mám napsaný clostyl, a když to dostanu tak hned začnu stimulovat a listopadu 3.pokus
31. okt 2012 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@merry1001 ano, negativní :unamused: už nevěřím, že se zítra na krvi dozvím něco jiného
31. okt 2012 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 az 21 DPO? a to kam chodis? s tym som s este nestretla. . .
31. okt 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta dnes di 13 DPO? To sa este kludne môzes dozvediet. . .
31. okt 2012 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko babenky.... :slight_smile:
31. okt 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta ahoj,.. keby to bolo z testov také isté tak nám nepovedia že mám prísť na krv... tie čo nemajú ísť na krv ale testovať tak majú testovať oveľa neskôr ako v 13-14DPO ... tak nevešaj hlavu !!! aj keď viem ako sa asi cítiš ... zajtra budem silno držať palce ...
31. okt 2012 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja nevychovaná ..... DOBRÉ RÁNKO !!!
31. okt 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@merry1001 do gennetu v Liberci..nevim proč řikají až tři týdny po, možná aby měli jistotu, aby když tam přijdeš už to bylo vidět na UTZ, z krve bylo vysoké HCG...opravdu nevim...
31. okt 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta dobré ráno, zítra to může být uplně jinak :slight_smile:
31. okt 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta neboj moja dobre to dopadne....moc moc držím na zajtra palčeky..... :wink:
31. okt 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta moc moc držím pěstičky, neztrácej naději a nevzdávej boj, 13DPO může být ještě brzy, podívej na @majus28 :dizzy_face: i když na druhou stranu chápu, co se v tobě teď odehrává :pensive: a jak se cítíš? Něco bolí, nebo tak něco?
31. okt 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucijeta Luci, to mě mrzí... ale u mně to vypadá podobně. říkám si, že se to chytlo později!!!! Dneska zatím test negativní, ale včera už jsem myslela, že přišla ms.. ale zase špinění. no jsou to nervy!!! tak snad v pondělí. moje intuice mi říká, že se to i přes překážky povede, tak doufám!!
31. okt 2012 o 08:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maximka33 ahoj tak ja som tiež dneska neodolala a testla som a bolo to tiež negatívne....čo som aj čakala už ani iný výsledok nečakám.... :frowning2: ....
31. okt 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok