IUI

Ahojte, chcem sa spytat, ake vysetrenia musim podstupit, ked chcem ist s manzelom na IUI. Musim ist aj na laparoskopiu kvoli zisteniu ci mam priechodne alebo nepriechodne vajecniky, alebo to je potrebne len pri IVF?
Dakujem.
rojica
31. okt 2012
@lusipe 😃 😃 😃 😃 😃
2lil
31. okt 2012
@lusipe ja som si zaplatila ročné vstupné do posilky 🙂 ... prinajhoršom budem s bruchom chodiť 🙂
2lil
31. okt 2012
@rojica práveže to jedno ťa naštartuje a budeš ešte ešte ešteeeeee 😃 ....
rojica
31. okt 2012
@2lil tak mám na to ešte 3 roky ak to dovtedy nestihnem, alebo sa nezadarí tak sa s tým budem musieť zmieriť....taký je život.... 🙂
lusipe
31. okt 2012
@2lil
to je super, aj ja som taka...zijem normalne...dokonca na maj mame svadbu...tak prinajhorsom sa budem gulat, alebo sa dobre zabavim... 🙂
lusipe
31. okt 2012
@rojica
jezis za 3 roky?...to toho stihnes....aj 3 🙂....neboj....vsetko bude....
2lil
31. okt 2012
@rojica prečo 3roky?
2lil
31. okt 2012
@lusipe my sme mali tento rok v marci 🙂 po 19rokoch spolunažívania 🙂 sme sa rozhodli vo štvrtok večer 🙂 v piatok sme to vybavili a v sobotu bola svadba 🙂 ... rifle pulover a dvaja svedkovia 🙂 ...
rojica
31. okt 2012
@lusipe no uvidíme nechám sa prekvapiť...... 🙂
rojica
31. okt 2012
@2lil možno že to teraz odo mňa vyznie hlúpo, ale ja už po 35 deti nechcem mať.....
2lil
31. okt 2012
@rojica ...nooo každý máme nejaký strop ... ja chcem rodiť max v 39.... tak sa modlím aby som to stihla ....
rojica
31. okt 2012
@2lil ja by som to už v takom veku neriešila...ale ako si napísala každý máme nejaký strop......neboj moja určite to stihneš..... 😉
lukha80
31. okt 2012
@sweet81 Ahoj, tak u mě můžeš doplnit negativní, v listopadu 3.IUI..už jsem to dostala, takže další testy nejsou potřeba 😞
trefulka
31. okt 2012
@lukha80 vím, jak moc to bolí :/
rojica
31. okt 2012
@lukha80 tak to my je ľúto....a neboj určite bude 3 tvoja šťastné číslo a dobre dopadne.... 🙂
lusipe
31. okt 2012
@2lil
jezis to je skvele...super.... 🙂....my tiez z toho nechceme velkolepu svadbu...len najblizsia rodina... 🙂

@rojica no ja mam strop 40 rokov....ale to uz na to druhe 🙂....takze snad za 7 rokov to stihnem 🙂

@lukha80
je mi to velmi luto, ale do tretice vsetko dobre...velmi ti budem drzat palceky...
rojica
31. okt 2012
@lusipe no podľa mňa je to už dosť vysoký vek na dieťa....ale ako som povedala každého je to osobný názor..... 🙂
2lil
31. okt 2012
@rojica tak po prvom nevydarenom pokuse som si vravela že tak max do 25 to budeme skúšať ...ale život to celé zariadil inak... keď sa nám to po dlho boji podarilo (už sme ani nedúfali) mala som už cez 34r.... nejako môj vek nevnímam...nemám problém ísť aj s 25r. na diskotéku 🙂 .dokonca mám pocit akoby som pri malom omladla.. viem že ešte veľmi jedno dieťa chcem aj keď vek už je hmm...
lukha80
31. okt 2012
@trefulka
@rojica
@lusipe
děkuju moc 🙂
lusipe
31. okt 2012
@2lil
veru ja tak isto...ja sa citim zatial dobre, takze si myslim, ze to dieta zvladnem 🙂....ale urcite nie ako ked som mala 21🙂
2lil ved my vozime spolu...nezabudaj 🙂...
rojica
31. okt 2012
@2lil ja viem moja tá túžba je v každom veku....možno že aj ja zmením názor keď budem mať to jedno....nikdy nevieš..... 😉 .....a verím, že sa vám to čoskoro splní..... 🙂
lusipe
31. okt 2012
@rojica
presne, kazdy si rozumie sam.... ale babatka budu..... potom si raz dame vsetky stretavku a budeme na nervy, ze si v klude ani kavicku nevypijeme 🙂
2lil
31. okt 2012
@lukha80 ...je mi to ľúto ... ale budem držať palce aby trojka bola tvoja šťastná !!!
2lil
31. okt 2012
@rojica noo veď som ti povedala že to prvé ťa len naštartuje... @lusipe nooo vozíme spolu ale čo ak len naše zadky do Zvolena za rojicou ??? 😃
lukha80
31. okt 2012
@2lil moc děkuju, snad ano 🙂
lusipe
31. okt 2012
@2lil
vidis, tam budeme chodit s detickami nacerpat cerstvy vzduch 🙂
lusipe
31. okt 2012
@lukha80
urcite ano....raz to vyjde....urcite....
rojica
31. okt 2012
@2lil to skôr ja prídem za vami.ja si dosť často navážam ten zadok bo Bratislavy........ 😃 😃
lukha80
31. okt 2012
@lusipe jste zlatý, jen doufám, že vy budete pokračovat v tabulce jen s pozitivníma výsledkama 😃
rojica
31. okt 2012
@lukha80 tak ja som na tom podobne moja ako aj ty..... 😞 😞 ....a smiem vedieť, že koľko máš rokov?