• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
zuzu.... neboooj, určitě tě nic bolet nebude !!!! .. a v kolik jdeš ???.... já jsem 3DPO, takže zatím nic nepociťuju...
20. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam ,ked sa to teraz nepodari, tak tiez ideme na IVF :confounded: ....inak ja som myslela, ze to schvalene IVF plati 6 mesiacov ?!
20. feb 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to já si tak říkám, že když se teď nepodaří.. půjdu ještě jednou do IUI... a během toho si zažádám o IVF... :fearful:
20. feb 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik, situaic ti vůbec nezávidím, ale jak říká zubajda, můžeš to teď, co už to víš, hodně ovlivnit psychikou..pokud otěhotníš, budeš mít obavy, že potratíš...a nebo nad tím můžeš mávnout rukou a dělat, že jsi nic neslyšela..exisutje metoda dr.jonáše, která se řídí astrologií, je tu k ní diskutze, tak na to mrkni, některým holkám to vyšlo, ale většině ne..... jak jsem tu už psala, moje obvoďačka mi radila zajít za astroložkou, protže u nich v rodině její rada pomohla, zaplatili si jedno IVF navíc v termínu, který ona doporučila a šup, dvojčátka. :slight_smile:
to jsem ti pomohla viď, jsi tam kde jsi byla... kdybys se rozhodla počkat, uvidíš, že ty 3-4 měsíce utečou nakonec jako voda.. amožná právě když si to takhle v hlavě odložíš, ono se to v mezičase povede, ani nebudete vědět.. IUI můžeš klidně podstupovat, je to stejně jen organizovaný sex, IVF by asi bylo ke zvážení, a´t se zbytečně nezatěžuješ a nplýtváš pokusy..pokud se tedy rozhodněš věřit astroložce... máš na ní nějaké reference? POmohla v tvém okolí někomu?
20. feb 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu, ptala jsme se na ot na iVF diskuzi a dostalo se mi odpovědi, že 3 měsíce, pak můžeš požádat o jeden měsíc prodloužení, pak se žádost stornuje...
20. feb 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zubi: manzel o 11tej, ja o 12tej ...ale uz pomaly pojdem, aby som ho psychicky podporila :grinning: :dizzy_face:
ozvem sa neskor :wink: , myslite na mna !!!
20. feb 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... budemeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ..... přestávám pracovat a myslím na TEBE!!!!
20. feb 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky jdu vás jenom pozdravit, za chvíli vyrážíme do Olomouce, počasí je opět hrozné. Budou mi dělat reinseminaci, pokud to tentokrát nevýjde, jsem rozhodnutá jít do IVF.
Zuzu mysím na tebe, držím palečky :slight_smile:
20. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus.. držím palečky... ať to proběhne rychle...a s úspěšným koncem :wink:
20. feb 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Helenky ja som si tiež dala spraviť výpočet od Jonáša, už pred rokom a boli tam presne tie isté termíny ako aj na stránke lunarium, potom som si dala spraviť výpočet aj v Gnostik centre u MUDr. Kováčika a boli to tie isté termíny ako aj u Jonáša, len opačné pohlavie. Ale nevyšlo nám to ani podľa tých výpočtov. A práve v júni mám tam rizikový stupeň 6, čo je veľmi zlé, ale na toto obdobie mám práveže dobre. Ja sa na tú vešticu asi vykašlem, nemala som tam ani ísť. Ale práve u tejto veštice som bola aj v auguste a čo mi povedala vyšlo, tak ja neviem.

Zuzi, drž sa a mysli pozitívne!!!
20. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik, stránky lunarium jedou podle Jonáše a já se právě obávám, že podle jeho metody jedou všichni..co když se mýlí?..mně navíc jeho data doporučená na těchto stránkách vycházejí cca 5 dní před MS, což je divné ..
já myslím, že se klidně snažte dál...bez Jonáše, bez astroložky, jen vy dva :slight_smile: co má být to bude...
20. feb 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky holky :wink:
zuzulik drziiim moooc palecky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nechci vam brat iluze o astrologiii,ale ja si zhruba pred rokem nechala udelat horoskop od astrolozky za 2500,-kc a rekla mi,ze otehotnim (duben-cervenec 2008)....no a porad nic :frowning2: tak ja uz na to proste neverim.I metody vypoctu plodnych dnu jsme si nechali udelat taky za pekne penize a nic.Zalezi asi na stesti,ze se to nekomu podari.Jinak hezky den vsem :slight_smile:
20. feb 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helenky metoda Jonáše je na dvě věci
já jí mám doma už asi dva roky, vychází mi to pokaždé skoro na MS, jednou mi to vyšlo dokonce přímo na IUI a nic, takže já si o tom myslím svoje
20. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Která pravidla porušuje: | Zruš Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 22.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) , test 21.2.
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
20. feb 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik: s tou astroložkou nevím...já bych k ní nešla
byla u ní moje kámoška a mohla se jí na druhém sezení ptát na co chce, tak se zeptala i na mě a vědma jí řekla, že otěhotním začátkem roku, zatím nic :grinning:
20. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mesiacik ja bych uricite do 3 IUI sla :wink: nehlede na to,ze jestli jsi mela ty dve predesla za sebou tak me doktorka rikala,ze kdyz to jde takhle za sebou telo si na to postupne zvykne a vetsinou se na potreti az na popate podari :wink:
20. feb 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gucci, souhlasi, Jonáš je na.... nebo já jsem úplně šejdrem a nikdy neotěhotnim, protože mám ovu v jiné dny, než mám otěhotnět :slight_smile:) nebo, že by mi naši zatajili správné datum narození? no my každopádně podle Jonáše nesexujeme...a ani s astroložkou to zkoušet nebudu , nechci slyšet něco, co mě rozhodí, nebo naopak se upínat k pozitivní předpovědi a stejně nic..
20. feb 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzulik, beruška posiela štestíčko :astonished:
20. feb 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za Vaše názory, ja asi pôjdem na 3IUI a už nech to dopadne ako má. Pozerala som si horoskopy aj numerológiu a všade píšu že rok 2009 je pre vodnára najlepším rokom, že sa mi všetko podarí a že taký rok bude najbližšie o 12 rokov. Tak to som zvedavá. Už nejdem nič čítať, lebo bude zo mňa úplný magor. Idem sa vonku vyvetrať a načerpať silu z prírody.
Dievčence držte sa.
20. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, haloooooooooooo tu som :wink:
nic, nic nebolelo a vsetko malo hladky priebeh.... matrosu bolo sice pomenej..a len 35% pohyblivych,ale pani doktorka bola velmi mila a vravela, ze nech si z toho nic nerobime, ze je to viac menej bezne a v dnesnej dobe nic vynimocne :confused: ....popriala nam stasticko a isli sme svojou cestou... naozaj z nej mam velmi dobry pocit... teraz uz len cakat :dizzy_face: :wink:

beruska: drzim palceky!!!!
20. feb 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: supeeer
a kolik si měla folikulů?
20. feb 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu... tak to je mooooc dobřeeee.... tak další čekatelka... :slight_smile:.. paráda... :wink:
20. feb 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak mesiacik, na astrologiu se vykašli, věř jen pozitivním myšlenkám a ono se to podaří... zuzu, držím palečky,aby se jim u tebe líbilo a jaké množství jste měli? a něco se spermoušema dělají, naředí je na větší počet a pak vstříknou rovně nebo půl napůl v pravo a vlevo: a kolik jsi měla folíků...super, že nebolelo, teď jsem dorazila z centra, dr. vypadal nadšeně, sliznice vysoká, v pravo 3velké a vlevo 2 velké folíky, zbytek malých..je to na muži a Dr...jdu na to v úterý ráno, manža v 8 já v 10...snad teda všechny prolomíme ledy, taky už to chci mít za sebou, jsem utahaná jako kotě po noční jsem ještě nespala, cesta děsná, sníh.. a gucci pořád držíš plod:slight_smile:?
20. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :frowning2: tak je to jasny, ms pomalu a nenápadně dorazila, takže nerozšířím řady těhulek. Docela mě to dorazilo a to jsem byla spíše pesimistická..takže jen poopravím tabulku a zmizím, neboť pro dnešek nejsem ten nejlepší společník :frowning2:

Gucci (28) - Pronatal Praha - 2. IUI (Clostilbegyt, Ovitrelle, Utrogestan) - folikuly 1/2, IUI 3.2., test 22.2.
Ivomal (34) - Gennet Pha - PCO - 2IUI (stimul Clostil 1-0-1, Pregnyl, Utrogest.) - neúspěšné, 1.IVF - březen
Zuzulik (32)- Gennet Pha - 1.IUI nativ( neuspesny) , 2.IUI - 20.2. ( nativ, Pregnyl)
Zubajda (31), CAR Apolinář Pha - 1.IUI (neúspěšný), 2.IUI - 17.2., (stimul Clostil 1-0-1 od 3DC)
akvy (31) -Pronatal Pha-bez L vejcovodu, 1IVF (04/08 -mimoděl.),1KET(09/08-neg.), 6IUI(7.IUI se stimulací Menopur, Ovitrelle)-IUI 31.1. (neg.), 2.3. konzultace na 2.IVF v Pronatalu
Beruška (28)- Fertimed Olomouc - 2IUI (stim. Clostil, pregnyl, utroš)2IUI-negativní,3IUI(stim.clostil,pregnyl)Snad se tentokrát zadaří, pak jdeme do IVF
Snecka (31 )-Helios Martin-2IUI ( Clostil )-18.02.2009
pipimiska (24)- Gyncare KE - spg zly - 2krat IVF/ICSI,(gonal,pregnyl,estrofem,utroges,duphas.)negat.,3krat KET-negat,1.IUI(duphaston)test cca 9.2 [neuspesny]
lusina (29)- sanat.Helios Martin - 2xIUI (clostil+pregnyl+utroš), obe neúspešné, ďalší postup,pár mesiacov skúšame prirodzene a potom asi v 7/09 IVF.
rosienka (34) - zahranicie - 2xICSI, 2.IUI (clostil,pregnyl,pregnyl) neuspesne, 3.IUI 5/09 stimulka s hormonmi
latunka (25) - GEST Praha - 1x IUI 16.1.09 (gonal,pregnyl,utrouš) - negativní, tento cyklus pauza
evak 99 (30)- Gennet pha - 2x iui (pregnyl, utrouš), neúspěšné, 1.ivf duben
Atlaselka (30)- Pronatal Praha - SPG nic moc,levý vejcovod neprůchodný,1.IUI 03/09 (Menopur)
jovi (28) - Sanus Pce, 1. dítě - přirozeně, 1IUI 6.2. (pregnyl, utrogestan) - neúspěšné
suzanna (35)- zahranici ,3IUI zacatkem brezna.- bez stimulace
ruda (30) snažení od 09/06 čekáme na 1.IUI 24.2 stimulace Menogon
helenky (31) gennet pha, 1.IUI 31.1. - neúspěšné, pravděpodobně 04/09 IVF
mesiacik (33)- SR, 1IUI(clostil,pregnyl,utrogestan)- neúsp., 2IUI(clostil,pregnyl) neúsp.,
20. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda..... tak to příští týden bude další IUI.. tak skvělééé... to bude čekatelek.. a kurňa hnojařky.. jedna to určitě prolomit musí...!!! :wink:
20. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ruda: jj pořád držím :grinning: , o víkendu se ukáže jak dopadnem

jovi: to mě mrzí, ale nevěš hlavu, je to teprvné první iui, další se určo zadaří :wink:
20. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dekuji, ze jste na me mysleli holcicky moje :dizzy_face: :dizzy_face: mela jsem 3 foliky
20. feb 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu: tak to je super úroda na nativ :wink: moc držím palce
20. feb 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já se loučím
hezký víkend
v pondělí páček :wink:
20. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gucci, pa paaaaaaaaa a hezký vikend! :wink:
20. feb 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok