• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@rojica nevadí, aspoň jsem to pro tento měsíc vybrala a vy už budete pokračovat jen pozitivně :grinning: :grinning:
31. okt 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80
ale ty budes mat darcek pod stromcek :slight_smile:....jasne?
31. okt 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rojica
@2lil ach baby zle som dopadla zle :frowning2: mam cystu 70mm,lekarovy sa nepacili papiere co som mu dala :frowning2: vyzera to tak ze rovno pojdem na IVF :frowning2: neviem este nic viac len viem to ako sa tvaril ked to videl...zobrali mi krv a urobil ultrazvuk tam dole...no a 8 idem zasa tam...asi zasa na kontrolu ako to ide.... :frowning2: proste katastrofa....a vy moje ako sa citite maminky??
31. okt 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 hej neodolala som a dneska som to skúsila a samozrejme že my vyšlo to čo som aj čakala....bolo to negatívne..... :frowning2:
31. okt 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 no u mňa som si nie istá...... :frowning2: ....ale verím, že tá 3 bude tvoja posledná a šťastná.... :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe přesně tak :grinning: stejně nevim co mojí polovičce k vánocům, tak tím to vyřeším a nemusim si lámat hlavu :grinning: :grinning:
31. okt 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@milagrosss20
a co hodla urobit s tou cystou?...vyoperuju ju?...a preco na IVF?....ake vysledky mal v rukach?
neboj, nebude to take zle....ako sa mozno teraz zda....zly zaciatok, dobry koniec...
31. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20 a to ti nic viec nepovedal??? nic co navrhuje???
31. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj, dopadne to dobře!!!!!budou tam //
31. okt 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lukha80
tak to si vymyslela skvele.... :slight_smile:....mooc ti drzim palce.... my sme si kupili pod stromcek auto, takze uz nic nebude :slight_smile:
alebo zeby? :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica neboj sa este sa to moze zmenit velmi rychlo este je skoro....ja planujem testovat na 10 dpo bude skoro len neodolam a potom si budem nadavat a trapit ze zas nic ....och jooj tazke to je otehotniet...ale mi to vzladneme vsetky musime..:slight_smile: do vanoc nech su vsetky mamicky..:slight_smile:
31. okt 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe určitě jooooo :wink:
31. okt 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe neviem co bude robit...ale zaklad je ze ked som bola na laparke tak preco mi ju nedaly prec ale ju tam nechaly kokos..proste katastrofa..ja som sa tesila ze hned budem sa pripravovat na IUI ale nie tak kdeeee sak ked to videl hned krutil hlalvou a ze fuuu nooo a vydedukuj ze co kokos proste fakt katastrofa....ja som bola na laparke s vajcamy potom chodim aj na stitku a tam mi brali krv na hormony a ked videl tak proste no akoze neviem vobec...
31. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no do toho auta ti bude treba kúpiť autosedačku pre bábo..... :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@2lil no nic mi nepovedal konkretne lebo nemohol kedze nemal vysledky aktualne s krvy...ale pri ultrazvuku povedal ze na lavej strane cakal horsie ale ze nie ze dobre to tam je nakoniec..
31. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001
ty si taky nedockavec?...a kedy mas ist na krv?...a kam chodis?

@rojica
tiez si myslim, ze si sa testovala velmi skoro....este budu dve //...neboj...v piatok nam budes pisat cela natesena :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 no dúfam, že do vianoc to ešte stihnem ak pôjdem v novembri do druhého kola..... :unamused:
31. okt 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe budú dve ale tento mesiac určite nie..... :grinning:
31. okt 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@milagrosss20
to su fakt blbci, ved ona tam musela rast aj dva mesiace....preco ju nedali von? tomu nechapem....
a nechces skusit aj ineho doktora?
vies cysta sa moze stocit a byt nebezpecna...radsej nech to riesia hned...
davaj si pozor na seba a nerob nic zatazujuce...
ja som tym presla... :(
ale uz je vsetko ok. tak verim, ze aj u teba bude, len sa to trosku natiahne...
a pi alechemilkovy caj...vraj je skvely na tieto veci...dokonca zmiznu cysty...
31. okt 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe na krv nepojdem pokial enbudem mat pozitivny test na co....mne chodia kramy presne jak hodinky tak to uvidim..:D som strasne endoskava.:slight_smile: a ked nevide tak idem v novembri na IVF tak sa tesim co narobim..:slight_smile: a tz co testovala si uz????
@rojica
jaj ty moj optimista....
tak budes mat darcek pod stromcek... :slight_smile:....no ale silvester bez sampusu :slight_smile:
@rojica drzim palceky aby toto kolo bolo vitazne..:slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzullik1001
aha, tak vsade je to ine....presne, menzes ti ukaze :slight_smile:
ja sa nebudem testovat...naco?...aj tak vidim, ze to neukaze a pritom uz kocky su....tak sa mi nechce znervoznovat...
necham to na 100% vysledok krvi v pondelok...
31. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lusipe no tak aspoň to detské šampanské si dám určite.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzullik1001 ďakujem...u teba to už tiež bude víťazná trojočka...... :wink:
31. okt 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2.IUI zamnou, juj som sa tešila, nie ako na prvé...to som mala obavy ako to bude prebiehať....Teraz už len počkať...
Utrogestan nezastaví ovuláciu keď sním hneď dnes začnem? Viete poradiť?
31. okt 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivvka29 ahoj, utrogestan se má brát až cca třetí den od IUI. Alespoň v Gennetu to tak radí, takže bych ho začala zavádět až v pátek nebo v sobotu.
Držím pěsti, hodně štěstí.
31. okt 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivvka29
takze dnes si bola?...tak pekne odpocivaj :slight_smile:
ja neviem, ale kedze mi doktorka povedala po IUI, ze aby sme teraz sexikovali kazdy den, aby sme to zaduplovala a to som uzivala utros, tak asi nie...
ale neviem odpovedat isto....len dedukujem....
31. okt 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalie77 ďakujem ďakujem ďakujem
31. okt 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@natalie77
no mne ho kazali davat u nas v GF uz v ten vecer...tak potom neviem...
31. okt 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok