• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@m_artasek
@dani125 Holky gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face:
31. okt 2012 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Měla jsem ho napsaný do desátého dne.
31. okt 2012 o 20:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta Taky si myslím... Tak budu držet pěsti, ať jsi na tom lépe :slight_smile:
31. okt 2012 o 20:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kopcusek tak málo jo? já jsem 12. den a budu brát min. do 14. dne..
31. okt 2012 o 20:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak mi to napsali, jedno balení...
31. okt 2012 o 20:24  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ty nejdeš na krv? mám v tom zmätok kto ide a kto nie... už nebudeš testovať? veď dnes si len 13DPO nie?
31. okt 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ráno jdu na krev, ale naděje mě opouští..
31. okt 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ale neber to tak určite to dobre dopadne....držím palce.... :slight_smile:
31. okt 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta tak zítra už budeš vědět výsledek, to je taky fajn... to já se načekám do pátku...
31. okt 2012 o 21:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica věřím že jednou jo, ale ne tento cyklus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a četla jsem, že už taky hážeš flintu do žita :confused:
31. okt 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta moja ja som ju už zahodila...keď test vyšiel negatívne tak už nič iné ani nečakám......
31. okt 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica já taky.. navíc jistojistě vím, že ovu byla přesně toho 18., ty bolesti byly zřetelné až moc, takže to už by dnes byl min. duch
31. okt 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta veď práve že sa tam nič neobjavilo ani náznak po duchovi..... :frowning2: ...ale čo už idem do 2. IUI.....
31. okt 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica nj, negativnější už ten test ani být nemohl :stuck_out_tongue_closed_eyes: já musím mít tu pauzu a na další IUI nemám ani pomyšlení, upřímně věřím, že se o té pauze dám dohromady a časem se to nějak podaří samo, musí :sweat_smile:
31. okt 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta jáááj ty ideš na tú laparku však?
31. okt 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica bylo mi to doporučeno ale nejdu, aspoň zatím, chci si vklidu užít svátky..
31. okt 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta aha tak to už plánuješ len na rok?...
31. okt 2012 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica my teď procházíme tou detoxiakací metodou MUDr.Jonáše, tak doufám, že mě to dá dohromady a začnu fungovat i bez všech těch pilulí a laparka ani IUI už nebude potřeba.. dám tomu čas než bych se vrátila do CARu..
31. okt 2012 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta no tak treba skúsiť všetko a možno že sa zadarí aj prirodzene..... :slight_smile: ....
31. okt 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta lucijeta držím palce...detox je super vec ..a vo väčšine aj pomôže :slight_smile: ja som si tiež dala detox a práve dobrala gynex je aj na cysty tak snáď zabral...moja držím ti palce ak by to zajtra dopadlo zle tak nech to čo najskôr klapne.... ale daj vedieť zajtra ako si dopadla.... budem aj napriek tomu že už neveríš držať silno palce!!!
31. okt 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil děkuji, jsi zlatá.. gynexu už jsem taky vybrala jednu lahvičku, ale asi to na mě s pco nebyl dostatečný kalibr :sweat_smile: teď opravdu vkládám naděje v ten detox.. kolem 10h bych sem mohla písnout z mobilu jak jsem dopadla
tobě taky držím palce ať to "dopadne" :wink:
31. okt 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta můžu se zeptat, co je to za detox od Jonáše? nic o tom nevím. právě jsem se rozhodla, že jestli to nevyjde, soustředím se na změnu práce a začnu cvičit a hubnout. je celkem fajn mít záložní plán. :wink:
31. okt 2012 o 22:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ahoj ,aký detox? v čom spočíva?
31. okt 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maximka33 Je vhodná při dlouhotrvajících a chronických potížích,jak u dospělých tak u dětí,dají se jí velmi příznivě ovlivnit -alergie,kožní problémy,bolesti kloubů,páteře,únava fyzická a psychycká-stres,nervozita,poruchy spánku,hormonální poruchy a neplodnost,gynekologické potíže,zažívací potíže,opakující se záněty,borrelioza,a další zdravotní potíže.Je to nejhlubší a nejpropracovanější očista těla i duše.
já byla u této paní http://www.detoxikace-masaze.estranky.cz/clanky/detoxikace.html a beru čtvery kapky
31. okt 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok1605 doporučila mi to holčina tady z koníka, měla za sebou dvě nevydařené IVF a po dvou měsících braní kapek otěhotněla přirozeně, přesto že jí dr. řekli že má neprůchodné vejcovody..
31. okt 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a upřímně myslím, že za ten obr folík jsem taky vděčila spíš kapkám než clostíku, na který jsem moc nereagovala..
no nic, jdu se na ten zítřek vyspat, krásnou dobrou noc holky :dizzy_face:
31. okt 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta ty jo, kdo ví, jak to je s tím clostilem. já první měsíc nezareagovala vůbec (iui by byla 19dc), ale podruhé už 15 dc...
31. okt 2012 o 22:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta - držím ti pěstičky, určitě nám napiš :dizzy_face: tak tfuj tfuj tfuj :dizzy_face: , mě pobolívá břicho už teda od pondělka, tak mám obavu, že taky z toho nic nebude :unamused: jinak holky jak tady píšete o clostilu, já ho normálně beru už dva roky !!! reaguju vždy tak, že mám cca 2- 3 folíky, a každý měsíc chodím na folikulometrii a kontrolujeme na které straně jsou, pokud na správné tak IUI pokud na špatné tak nic z toho
1. nov 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne sviatočné ránko vám želám pipinky..... :grinning: ....
1. nov 2012 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica dobre ranko, tak uz tu cekam, vysledek bude kolem 9h.. Zjistila jsem,ze tu maji wifi :slight_smile:
1. nov 2012 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok