• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

29. novembra 2016 
@sweet81 myslim na tebe, at to dnes vse dobre dopadne a uz se z tehu muzes jen a jen tesit!
1. nov 2012 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucijeta kolem 9, to už je za chvíli :wink:
1. nov 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 myslím na tebe, dobře to dopadne, a pak si už budeš užívat pohodové těhulkování :dizzy_face:
1. nov 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucijeta luci, pak mi napis co rikal milan. Drzim palce!!
1. nov 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta @sweet81 oběma držím palce!!!!
1. nov 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pekné ránko....nevydržala som a testla.... negatív :frowning2:
1. nov 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil To je mi líto, kolikátý DPO jis?
1. nov 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka 14dpo
1. nov 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci fakt bereš clostyl dva roky???Mě řekl jak můj gyndař, tak v gennetu, že mi ho můžou napsat max.6x!!Že víckrát to prostě není možné.Tak já už tomu prostě nerozumim... :angry:
1. nov 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 napisu co rikal dr.milan.. Pred chvili mi psal manzel milan:slight_smile: at mu pak hned napisu co a jak i kdyz bude spat, ma po nocni, tak me sem rano hodil, coz jsem fakt rada, ten kopec mi tu dava zabrat:-P
1. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vysazuješ utroš nebo počkáš teprve, až dorazí MS?
1. nov 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta držim pěstičky aby to vyšlo, tfuj,tfuj tfuj
1. nov 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil A vysazuješ utroš nebo počkáš teprve, až dorazí MS?
1. nov 2012 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweet81 držim palce, aby vše dobře dopadlo!!! :wink:
1. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trefulka zajtra musím ísť na krv a až po negat.teste z krvi mám vysadiť utrogestan...ale už viem že nič z toho tak som si ho už nedala ani dnes....
1. nov 2012 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil to me mrzi :frowning2: doufala jsem ze me preskocite a budete dal pokracovat pozitivne.. Ale napoprve bysme toho chtely asi moc.. Holt 10% je 10% :frowning2:
1. nov 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil je mi to moc líto :frowning2:
@lucijeta tak silno držím palčeky aby to dobre dopadlo moja..... :wink:
@lukha80 je to tak, clostik max. 6x za zivot, nekteri dr. jsou desne nezodpovedni..
1. nov 2012 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím neľutujte ma, nerobí mi to dobre :frowning2: ....@lucijeta @ukha80 hmm čo už narobím...ale v podstate som bola od začiatku nastavená tak že druhý pokus klapne ... toto bol len prvý skúšobný :slight_smile: .... len sa bojím toho že ozaj sa vaječníky striedajú a teraz je na rade strana bez vajcovodu a to by mi zobralo nádej na tehu keďže ani IUI by sa nekonalo :( to by ma asi viac odrovnalo...
1. nov 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil moja tak to už ani ja potom nemusím ten utroš brať keď viem že je to negatívne?......
1. nov 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica ty máš 14DPO az zajtra takze ty nevymyslaj.... ja ho mam dnes test je negativ tak nac ho mam brat...
1. nov 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Moja je mi to luto....ale este je tu nadej....pockajme na zajtrajsiu krvi....
Dokelu....mam pocit ze to nejako na prvy raz nevychadza :frowning2: a to som teda aj ja v prdeli :unamused:

@lucijeta
Velmi ti drzim palceky nech to dobre dopadne...
Kocky mna pobolieva podbrusko a prsia a nejako ma zaludok stale boli ako palenie zahy....som 11dpo....mali ste to niekto ....
Bojim sa trosku tej bolesti podbruska....su to take tlaky....
1. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil ale to je jedno že aký je deň keď to nevyšlo......ale už tie 4 tabletky nejako zvládnem a potom ich vysadím a budem čakať na mrchu...... :wink:
1. nov 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil
Uz sa to tu viackrat rozoberalo,ze dozrievaju aj na oboch....urcite to tak bude aj u teba...
A daj si aj sojove mlieko to pomoha tvorbe viac vajicok.....
1. nov 2012 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe no jasne je nádej .... v druhom kole.. len otázne je kedy bude druhé kolo ...to je to čo ma teraz trápi ...
to že som neni tehu som tušila ...vnútorný pocit...predsa len som bola už 3x tehu a 2x z toho som to vedela veľmi skoro...
1. nov 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 fakt nekecám - 2 roky to budou v únoru a žádný problém s tím není, vždycky když už mám jen na měsíc, tak si řeknu a v pohodě napíše, nikdy mi neřekl, že ´by s tím byl nějaký problém
1. nov 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe nooo áno dozrievajú len .... proste teraz budem v neistote kým nepôjdem na kontrolný ultrazvuk... a dík za rady ale los si povedala že už nič nebudem brať ani piť...pol roka som do seba dávala všetko čo "zaručene" pomáha ... tento mesiac to nechám tak....
1. nov 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rojica tak ja to potrebujem vysadiť čo najskôr nech do vianoc mrcha dorazí :(
1. nov 2012 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@2lil určite dorazí....mne sa nejako krúti hlava....to bude tým počasím lebo zase prší......normálne občas nevidím ani na písmenká...... :grinning:
1. nov 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok