• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI

22. augusta 2017 
@lukha80 Já ho právě už měla 5x :( pak sem stimulovala injekcema a ted planuju zase clostil - musim se na to zeptat meho doktora ...
1. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 pozerám, že stále s otáznikom je dátum narodenia Miška, dátum je 19.10 :dizzy_face:
1. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rory_g tak prezrad co ste mali na holku :wink:
tiez sa mi paci Daniel, moj brat sa tak vola...ale priezvisko prcka by zacinalo na L, tak by to znelo divne....
1. nov 2012 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g tak v to doufám :slight_smile: Jak se daří tobě? Užívás si tehotenstvi?
1. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980 měli jsme Adina (vybral přítel a nejel přes to vlak :grinning: ), takže u kluka mám poslední slovo já :sunglasses:
1. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980
Janulka smiem sa spytat ako si skusal tych 9iui?....mohla si byt stimulovana?a nenutili ta po tretom raze ist na ivf?
Dakujem za odpoved...
Gratulujem k dievcatku....aj ja mam doma jednu a je to uzasne :slight_smile:
1. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@harley26 já měla Clostil určitě víckrát, nikdo to nepočítal, kromě těch 3. cyklů za sebou :wink: Děkuju, já jsem naštěstí neměla žádné nevolnosti, jen jsem se paradoxně kvůli absenci těhu příznaků o to víc bála :grinning:
1. nov 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rory_g my sme pre chlapceka ani nemali vymyslene, priatel uz pred otehotnenim chcel Dianku, a mne sa to pacilo. a asi dva mesiace po objaveni // (1.7.) som sa schvalne pozrela do kalendara kto ma v ten den meniny na Slovensku......Diana! bolo rozhodnute :wink:
tvoje posledne slovo na meno pre kluka riadne vyuzi :wink: super
1. nov 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 fakt? U nás má Dianka svátek někdy okolo 3.1. myslím :wink: No přítel, když jsem zjistila těhu (já testovala až 4.7. :grinning: ) tak řekl, že je to holka a hledal na netu jména, našel Adinku a bylo vymalováno :grinning: Prckovi se to asi nelíbilo, tak to bude kluk, haha
1. nov 2012 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe ja som bola minuly rok na jar na troch IUI, potom som si dala "pauzu" a liecila bunecnu imunitu, prolaktin, trosku cvicila. od januara tohto roku som kazdy mesiac bola na IUI, to v poradi 9te malo byt moje posledne, v zime sme chceli na IVF. Dr. ma do nicoho netlacil a nakolko som nemala "zavazny problem" tak sme mohli skusat IUI. nestimulovala som, folicky sa mi tvoria same. vzdy sa mi utvoril jeden, aj ked zazrakom pri 9tom IUI sa necakane a nekontrolovane objavil este jeden, asi neskor, lebo na folikometrii tam este nebol :wink: cakala som teda dvojicky, ale v 7tt sa jedno nevyvinulo.
velmi ti drzim palce!!!
1. nov 2012 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 to se zeptej, já se také zeptám až tam půjdu :wink: ale můj doktor je úžasný, skvělý, za nic na světě bych ho neměnila. Je vyhlášený široko daleko a sjíždějí se k němu i ženské z větších dálek co vím, 100% mu věřím a vím, že pokud by skutečně nesměl, nebo mi to nedělalo dobře, tak to prostě nenapíše. Reaguju na to pokaždé, tak není důvod ho nebrat... Jeho přístup k pacientkám je úžasný, on dokáže tak podpořit a vlít optimismus do žil - fakt doktor na pravém místě :dizzy_face: , folikulometrie je také myslím hrazená je určitý počet do roka teď nevím jestli 3x nebo 6x - já jsem tam každý měsíc, takže 12x a bez problémů, nikdy neřekl, že mi to nemůže udělat, že může jen určitý počet do roka :slight_smile:
1. nov 2012 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980
Tak to je skvely priklad:slight_smile:
Ja som tiez na tom tak isto ....vajicka sa tvoria normalne len ma teraz stimuluju pri iui ze pre istotu...
Tiez sa nechcem dat dotlacit este do ivf lebo ako vidim ak tam nie je problem tak to treba len skusat na iui :wink:
Snad lekar bude mat ten isty nazor... :wink:
Ale obdivujem tvoju vydrz a pevne verim ze vsetko dobre dopadne a o chvilku budes pestovat dcerku :slight_smile:
1. nov 2012 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe ak sa ti tvoria, snad ani nepotrebujes stimulaciu, ci nie?
s tou vydrzou...poviem ti, uz to bolo ako chodenie na klavir...ale tak, co som mala robit...pokusali sme stastie :wink:
@rory_g jasne, ze sa prckovi meno nelibilo, ved uz pri IUI vedel, ze je kluk a s Adinkou nepochodite :grinning:
1. nov 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky, tak jsem dnes testovala.. A porad je tam dusik.. Nemela by uz sílit? Byla jsem strašně šťastná a věřila tomu, ze tam je a konečně to dotahneme dal nez k pozitivnímu testu.. Ale ted mám strach :(
1. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
ale vydrzali ste a to je super... ja som teraz len 11 dpo tak uvidime v pondelok ako sa to vyvinie...ale ako vidim na prvykrat by to bol skor zazrak... :slight_smile:
1. nov 2012 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
a kedy mas ist na krv?...neboj, bude tam...len bud v klude a odpocivaj...nech sa babatku paci...
a ono to zosilnie...urcite....ktory den si?
1. nov 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusipe su v tabulke aj take, co sa im podari na 1.IUI, tiez som v to dufala...a vidis, pre mna stastna devina :wink:
1. nov 2012 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka1980
jasne ja viem...skor to nechavam tak a neriesim a netestujem....ved uvidime...ja som neni az tak pod tlakom...
mame nejake plany, tak mozno to tak ma byt, ze si mame uzit chvilku a potom to pride :slight_smile:
nechcem tomu podriadit cely zivot...
1. nov 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka1980 ahoj ja som bola včera 31.10. na 2.IUI :slight_smile:
1. nov 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lusipe jsem 17dpo a 3.den bez MS.. Na krev muzu jít kdykoliv, mám od dr nakazano, kdyz bude dusik.. Ale ja se bojím.. Tak snad zítra bude silnější a hned tam zajdu..
Odpočívam, snažím se byt klidná a hladim brisko... Ale stejne mám strach.. Podle me by uz měla byt alespoň trochu silnější...
1. nov 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holanci no já bych byla jedině ráda, kdyby mi ho mohli dát víckrát, protože teď nevim, co semnou budou dělat, jestli třetí pokus nevyjde..Jdu tam příští pátek, tak se schválně zeptám a pak napíšu co mi řekl.
1. nov 2012 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lukha80 zkus se zeptat, asi je to skutečně názor lékaře :slight_smile:
@terulilinka odpočívej a zítra si skoč na krev :slight_smile:
1. nov 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@terulilinka
Nebojkaj....urcite to bude dobre....mozno ti len pomensie stupa hcg.....ale babetko je tam :slight_smile:
1. nov 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia2431 Júúúúúú Luci gratuluji, přesně den po mých narozeninách:slight_smile:
1. nov 2012 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucijeta
@holanci
@trefulka
@lukha80 Holky moc vám děkuju,jste zlatíčka:slight_smile: Tak už to mám za sebou. Vynervovala jsem se zbytečně,protože tak strašné jak jsem si myslela to nebylo. Paní doktorka byla moc hodná a milá a řikala,že ta plodová voda je v normě (minule jí bylo míň) Tak prvnní dobrá zpráva:slight_smile: Pak první test bude do pondělí a zbytek do 3 týdnů.
Opravdu samotný zákrok trvá cca 2 minuty a jediný nepříjemný je jak se jehla dostane dovnitř a pak to vyndání,ale to je hrozně rychlý. Tak a teď chci jen dobré zprávy:slight_smile:
1. nov 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@terulilinka neboj určitě bude vše v pořádku :wink:
1. nov 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucia2431 Já jsem to tam chtěla dát,ale holky dělaly dřív tabulku a asi si tvé zprávy nevšimly. Určitě dodáme:slight_smile:
1. nov 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81 Blahopřeju k první dobré zprávě :slight_smile: další určitě přijde v pondělí
1. nov 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sweet81
Super sprava,gratulujem....
Urcite to bude v poriadku... :slight_smile:
1. nov 2012 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky,
kolikáty den po IUI jste našli na testíku // ???
1. nov 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok